O O MOOI WEER? SLECHT opsommen, waarin al deze figuren terecht komen alvorens alles bij de gratie van Shakespeare tot een goed einde wordt gebracht. Doch dit kunt U zelf ervaren door op 12 juli a.s. dit stuk te gaan aan schouwen op het recreatieterrein. Houdt de 12e juli vrij. U kunt dan op het recreatieterrein vinden wat U nodig heeft, namelijk enige uur tjes van goede ontspanning. Voorverkoop van kaarten a 1,50 aan het bureau VVV te Domburg. Sportleraar Onder de bekenden, die in dit sei zoen terugkwamen, bevindt zich ook sportleraar A. van den Berg. Hij stelt zich weer voor alle soorten sportlessen beschikbaar en zal on getwijfeld wederom verschillende wedstrijden organiseren. Kortheids halve verwijzen we naar de betref fende advertentie elders in dit „Badnieuws"-nummer. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 2 juli 1963 Tot onze teleurstelling kan onder staande naamlijst, als gevolg van onvoldoende verstrekking der nood zakelijke gegevens, nog steeds geen aanspraak maken op volledigheid. In het dorp en verschillende villa's. Dhr. en mevr W. Assenmacher en fam., Bottrop (D.)H.M. Kesteloostr. 7 3 Dhr, en mevr. A. J. Blaas en fam., Utrecht; Duinenburg 13 3 Dhr. en mevr. H. De Boey-Mattysses en fam.. Antwerpen; Herenstraat 6 3 Dhr. en mevr. H. Borghoff en fam., Essen (D.); Vroonweg 8 8 Dhr. en mevr. A. Braunreuter en fam., Schweinfurt (D.); Weverijstr. 16 3 Dhr. en mevr. H. Breuer en fam., Aken; Beatrixstraat 10 5 Mej. E Brückmann, Münchenglad- bach/Rheindahlen DBrouwerij - weg 23 1 Dhr. en mevr. W. Buseck, Wetzlar/ Lahn (D.); Beatrixstraat 2 4 Dhr. en mevr F. Caivelli-Adorno en fam., Frankfurt a/M.;Badhuisweg 3 5 Dhr. en mevr. A. de Ceuleneer en fam., Berchem-Antwerpen; 't Groentje 3 6 Dhr. en mevr. S. de Coster en fam., Deurne/Antwerpen; Kanonweistraat 2 11 Dhr. en mevr. E. Cremers en fam.. Vluyn/Moers (D.); Schelpweg 14 4 Dhr. en mevr. R. Eikens, Keulen/ Ehrenfeld; Weverijstraat 16 2 Dhr. en mevr. H. H. F. Fastenau- Kanning. O.-Souburg; Ooststraat 4 2 Dhr. en mevr. J. W. Fieggen-van der Dussen en fam., Ede; Brouwerijw. 2b 6 Dhr. en mevr. E. Fleck, Düsseldorf; Dr. B. Vaandragerstr. 16 2 Dhr. en mevr. M. Greiner, Essen (D.): H M. Kesteloostraat 7 2 Dhr. en mevr. D. 't Hart en fam.. Maassluis; v Voorthuijsenstr. 23 6 Mej. I. Heijden, Leiden; Broüwerij- weg 21 1 Dhr. en mevr. H. Hanot en fam., Dilsen (B.); Beatrixstraat 3 5 Dhr. en mevr. G. Huben en fam., Viersen (D.V, Dr. B. Vaandrager straat 10 3 Dhr. en mevr. G. Kingma en fam., Leeuwarden; Stationsstraat 2 4 Dhr. en mevr. C. A van der Klaauw, en fam., Vaucresson (S et O.), Fr.; Babelweg 2 6 Dhr. en mevr. Theod. Wilh. Joh. Koek en fam., Arcen (N.); Brouwerij weg 25 3 Dhr. en mevr. H. Krug en fam., (D.); Zuidstraat 12 3 Dhr. en mevr. E. van Leer-Worst en fam., Amsterdam; Schuitvlotstr. 8 6 Dhr. en mevr. H. Lontzen en fam., Keulen/Sülz; Stationsstraat 6 5 Dhr. en mevr. Dr. J. L. Mastboom, Den Haag; Duinstraat 3 7 Dhr. en mevr. A. Meijer-de Land meter, Haarlem; Stationsstraat 3 6 Mej. M. Müller, Leiden; Brouwerij- weg 21 1 Dhr. en mevr. W. Muth en fam., Mülheim/Ruhr (D.); Singel 29 6 Dhr. en mevr. C. Neeskens en fam., Budel (N.B.); Schelpweg 1 4 Mevr. C. M. J. Neynens-Neeskens en fam., Valkenswaard; Schelpweg 1 4 Dhr. en mevr. A. Niessen, Frechen/ Bachem (D.); Schuitvlotstr. 14 2 Dhr. en mevr. L. Norrman en fam., Düsseldorf; Beatrixstraat 3 4 Dhr. en mevr. Dr H. Pafferath en fam., Rees/Rhein (D.); Beatrixstr. 3 4 Dhr. en mevr. Pollack en fam., Braunschweig (D.); Zuidstraat 12 2 Dhr. en mevr. P. D. A. van der Pijl en fam., Rotterdam; Herenstraat 1 7 Dhr. en mevr. K. Reinhuber, Ober- stedten/Ts. (D Badhuisweg 3 2 Dhr. en mevr. G. Römer, Aken; Dr. B. Vaandragerstr. 16 2 Dhr. en mevr. F. Rij kens-van der Dussen en fam., Zeist; Villapark 7 5 Dhr. en mevr. H. Schmalter en fam., Bottrop (D.); H. M. Kesteloostr. 7 3 Dhr. en mevr. W. H. Sluiter en fam., Belfeld (L.); Brouwerijw. 25 5 Mevr. J. Spierenburg- van der Dus sen, Harderwijk; Brouwerijweg 2b 1 Dhr. en mevr. L. W. Zuidema, Groningen; Ooststraat 18 3 Badhotel Dhr. H. Hohener, Bremgarten (Zwits.) 1 Dhr. en mevr. G. G. S. van Hoog straten, Sappemeer 2 DINSDAG 9 JULI OM 4 UUR BREEKT DE HEL LOS met Frank Sinatra, Spencer Tracy, Barbare Luns - Een film vol groots beangstigend gebeuren 1 4 jaar DONDERDAG 11 JULI LA BELLE AMERICAINE met Pierre Tchernia, Robert Dhery, Colette Brosset - Zij bracht vreugde, overal waar zij kwam, La Belle Americaine, niet alleen een glanzende limousine, maar ook één grote lachmachine Alle leeftijden Aanvang der voorstellingen 8.30 uur Bioscoop Badpaviljoen Domburg Hoe het weer ook is, DE SPAR heeft voorraad voor zon- en regendagen Bij vijf flessen zomerwijn Spar de zesde fles gratis Bij zes pullen pils Spar een bierglas gratis Bij poederkoffie Spar een blikje koffiemelk gratis Nasi Goreng Spar met dubbel zegelvoordeel Bij drie flesjes Sinas Spar: extra zegels Bovendien op alle Spar artikelen 10 o korting in Sparzegels UW VAKANTIE KRUIDENIER: DE SPAR - 'T GROENTJE 4 - DOMBURG Internationaal assortiment DelicatessenReformvoeding: Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kempinski wijnen, Westfalisches Landbrot enz. Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Reformjam Weleda-artikelen, müesli.Assis orange- en grapefruitjuices delicatessen hu is KLEINEPIER Rotterdamse Kade 13 Middelburg - el. (01180) 28 74 INSTALLATIES OP ELK GEBIED Middelburg Markt 73 - Tel. 2587 Vlissingen - Walstraat 4 - Tel. 2814 Mej. M. van Hoogstraten, Den Haag 1 Dhr. en mevr. J. B. Maarsingh en fam., Groningen 3 Hotel „Juliana" Mevr. M. Retzmann, Oberhausen/Rhld 1 Hotel „Duinheuvel" Mevr. J. M. Hoef er en fam., Thomasberg/Sieb. geb. (D.) 3 Mevr. S. Janker, Bonn 1 Dhr. A. Keiler, München 1 Hotel „Nehalennia" Mevr. E. Becker, Dorten/Höchslein (D.) 1 Dhr. en mevr. G Haubold en fam., Frankfurt/Main (D.) 3 Dhr. en mevr. H. W. König, Wuppertal-Elberfeld 2 Dhr. H. Schulte en fam., Keulen/ Weiden 2 Dhr. en mevr. Dr. W. Wiegand en fam., Kleef (D.) 5 Pension „Bos en Zee" Mevr. K. Ott en fam., Essen (D.) 3 Mevr. H. Rickett, Hattingen (D.) 1 Pension „Golfzicht" Dhr. en mevr. P. Braun, Keulen/ Müngersdorf 2 Dhr. en mevr. R. Dahmen en fam., Ründeroth/Oberberg (D.) 3 Dhr. en mevr. B. Laux, Porz/Ensen (D.) 2 Dhr. en mevr. J. P. Winkster-de Pagter en fam., Hasselt (B.) 4 Pension „Duinlust" Dhr. en mevr. D. Steinmann en fam., Bonn 4 Mevr. E. Thielen, Brühl/Keulen 1 Dhr. K. Thielen, Keulen/Brühl 1 Dhr. en mevr. Dr. H. Weller en fam., Bad-Hounef/Rh. (D.) 3 Pension „Astoria" Dhr. en mevr. E. Schroder en fam., Remscheid (D.) 3 Vacantie-oord „Amsterda" In de periode van 29 juni tot 13 juli: 69 gasten Hotel „The Wigwam" Mej. E. de Haan, Amsterdam 1 Dhr. en mevr. J. Kagel, Buenos Aires 2 Dhr. en mevr. N. Knapp en fam., Keulen 3 Dhr. en mevr. R. Kulm en fam., Keulen 3 Dhr. en mevr. H. M. Schuiten en fam., Keulen 3 PREDIKBEURTEN Zondag 7 juli Ned. Herv. Kerk 8.45 uur: Evangelischer Gottesdienst in Deutsche!- Sprache, Pf. R. Dieterich 10.00 uur: Ds. Bergkotte 19.00 uur: Ds. Duisterhof Gereformeerde Kerk 10.00 uur: Ds. Oegema 14.30 uur: Ds. Verschoor R.K. Kerk op het Recreatieterrein 8.00 en 9.30 uur: H. Mis 19.30 uur: H. Mis in de R.K. Kerk Gereformeerde Kerk Woensdag 10 juli 20.00 uur: ZOMERAVONDSTILTE met medewerking van h'et Middelburgs Barok Ensemble Dick Boon fluit Philip Feyhobo Henk Mennes orgel Korte toespraak door Ds. W. Baas, geref. pred. te Rotterdam over „Het levens lied van Doris Day" Toegang vrij. HOOGWATER TE DOMBURG zaterdag 6 juli13.27 uur zondag 7 juli14.03 uur maandag 8 juli 14.42 uur dinsdag 9 juli 15.22 uur woensdag 10 juli16.02 uur donderdag 11 juli 16.41 uur vrijdag 12 juli 17.24 uur

Domburgsch Badnieuws | 1963 | | pagina 2