tienets wens V00R1.95 Setter Set ,DE CAMPVEERSE TOREN' Montaan-van Dijk nylons voor 2 Prognoses voor het badgastentoernooi Tijdens het schrijven van dit ar tikel vallen nog onstellende hoe veelheden regenwater uit de zwaar- grauwe najaarsluchten, welke mo menteel aan onze zo zonbehoevende tennisbanen voorbijdrijven. Mogen de a.s. zondag te verspelen eindpartijen tenminste door een zo merzonnetje opgeluisterd worden. Prettiger voor deelnemers en or ganisatie, welke laatste in de ter zake kundige combinatie de heer Boone en mej. E. Stork en de meer achter de tennisschermen werkende Domburgse clubleden, een hechte en traditionele stafbezetting heeft. In de finals zullen bij de heren enkelspelen de namen van Siebe Huizinga, de in Den Haag compe- titiespelende Limburger; Marcel Noordlohne, Kortweg en Buchholz waarschijnlijk niet ontbreken. Zal de Domburgse troef Van Eyzeren zich bij hen kunnen voegen? In de dubbelspelen zal Oidtman een voorname rol gaan spelen, daar hij zich zowel in het heren- als het mixed-double van uitstekende part ners wist te verzekeren, t.w. Guus Maris, broer van onze Davis Cup speler) en de sedert jaren onafge broken Zeeuwse kampioene, Rina v. d. Hage, die meer en meer ver diende aandacht gaat trekken in de Nederlandse toptenniswereld. Zij zal, helaas, haar, sedert haar uitko men in de Westerse competitie aan variatie en snelheid gewonnen spel type, niet hier in Domburg kunnen bewijzen aan de Nederlandse kam pioene mevr. Baars, die dit jaar de verleden zomer gewonnen wissel beker niet komt verdedigen. Deze kampioene kent Domburgse Rina echter al zo goed, dat zij haar uitnodigde als partner voor het da mes-dubbelspel gedurende de Ne derlandse kampioenschappen op zondag 19 augustus a.s. in Scheve- ningen. Marijke Jansens zal waarschijnlijk moeten trachten mej. v. d. Hage van de beker af te houden. Bij het dames-dubbel noteren wij voor U de sympathieke combinatie van mevrouw Salomé en haar doch ter. Deelnemers en toeschouwers, veel genoegen toegewenst! A. v. d. BERG, sportleraar PREDIKBEURTEN Zondag 12 augustus: Ned. Herv. Kerk 8.45 uur: Evangelischer Gottesdienst in Deutscher Sprache, Pf. Schauen 10.00 uur: Ds. van Vliet 19.00 uur: Ds. Rothfusz, Vlissingen Gereformeerde Kerk 10.00 uur: Ds. van der Bom 14.30 uur: Ds. Gommer, Oostkapelle R.K. Kerk op het Recreatieterrein 9.15 uur: H. Mis 19.30 uur: H. Mis Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag in de R.K. Kerk om 8.00 uur H. Mis Specialiteit in verse garnalen verse kreeft verse tong verse paling Restaurant Hotel Café VEERE - Telefoon (01181) 2 91 ANNEX kelder café terras in „den STRUYSKELDER" onder het museum en Schotse huizen Sieraden in houi, keramiek, emaille enz. Hollandse potterie Oud hollandse blauwe tegels Handbedrukte stollen Houtsnijwerk Mosa-serviezen Kunsthuis «De Vier Windekes» Korte Delft 1, Middelburg - Telefoon (01180) 4200 IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIlllllllllllllllllllllllllllllllllll Voor Uw gedistilleerd, dranken en wijnen het speciaal* adres. For your spirits, strong liquors and wines to the select address. L'adresse spéciale pour vos liqueurs, vins et autres boissons. Spezialadresse für Spirituosen, Getranke und Weine. LANGE DELFT 47 - TELEFOON 2325 MIDDELBURG lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllll Internationaal assortiment DelicatessenReformvoeding: Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kempinski wijnen, Westfalisches Landhrot enz. Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkralt, Duitse Reformjam Weleda-artikelen, müesli,Assis orange- en grapefruitjuices delicatessen hu is KLEINEPIER Rotterdamse Kade 13 Middelburg el. (01 180) 28 74 Bezoekt het concours- hippique op zaterdag 18 augustus 1962 op Oostkapelle, ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de Landelijke Rijvereniging „Oranjezon" Aanvang: 10 uur Terrein zie aanplakbiljetten DOMBURGSCHE GOLFCLUB Wedstrijdprogramma 1962 Zaterdag 11 augustus: „De Domburgse Dolphijn" (aangeboden door jhr. mr. T. A. W. Schorer) Echtparen Foursome Zaterdag 18 augustus: V aandrager-wisselbeker Stableford HOOGWATER DOMBURG zaterdag 11 augustus 9.30 uur zondag 12 augustus10.38 uur maandag 13 augustus 11.35 uur dinsdag 14 augustus 12.23 uur woensdag 15 augustus 13.07 uur donderdag 16 augustus 13.50 uur vrijdag 17 augustus14.34 uur J—EN Voor tieners: speciaal slank model. Voor twens in de nor male damesmaten. Setter Set kwaliteit, dus stérk en met vol maakte pasvorm. Verkrijgbaar bij: „KAMA" De Bijenkorf van Domburg 't Groentje 6 Telefoon 302

Domburgsch Badnieuws | 1962 | | pagina 2