tieners twens VOOR1.95 Setter Set ,DE CAMPVEERSE TOREN' Kunsthuis «De Vier Windekes» Montaan-van Dijk nylons voor jrEN 2 De Jan Toorop-tentoonstelling in het Domburgse gemeentehuis, welke reeds ongeveer 400 bezoekers trok, blijft nog tot en met woensdag morgen 8 augustus geopend. Openingstijden: 9.30-12.30 uur en 19.00-22.00 uur Bij slecht weer ook 's middags geopend. De vereniging „Tesselschade - Arbeid Adelt", afdeling Breda, zal op dinsdag 7 augustus van 10- 17 uur in het Badpaviljoen, weder om haar jaarlijkse bazar houden. Voetbalwedstrijden Domburg - Badgasten De traditionele wedstrijdenreeks tussen een elftal van de v.v. „Dom burg" en een Badgastenelftal zal ook in augustus weer voortgezet worden en wel op zaterdag 11 augustus met de volgende wedstrij den. 16.00 uur: Domburg junioren (12-15 jaar)- Badgasten junioren; 19.00 uur: Domburg-Badgasten. Deelnemers aan deze wedstrijden kunnen zich opgeven bij de heer J. A. Cammelot, P. J. Eloutstraat 2, (zomerhuis „De Gaai"), Domburg. Shirts, broekjes en schoenen zijn be schikbaar. In juli waren er twee wedstrijden nodig, om uit te maken wie de be ker winnen zou. De eerste wedstrijd (op woensdag 25 juli) eindigde in een 5-5 gelijk spel, nadat Domburg bij de rust te gen een 4-0 achterstand had aan gekeken. De wedstrijd werd zeer sportief gespeeld en stond op be hoorlijk peil. De tweede wedstrijd (op zaterdag 28 juli) was van minder gehalte en leverde een volkomen verdiende 4-2 overwinning voor de Badgasten op, waardoor de beker in hun bezit kwam. De junioren van Domburg (die nog steeds met een tekort aan spe lers te kampen hebben) wonnen met 3-1 van de jeugdige Badgasten. Voor deze wedstrijden bestond een behoorlijke publieke belangstel ling en we hopen, dat dit ook op zaterdag 11 augustus het geval zal zijn, zodat het beide ploegen niet aan aanmoedigingen zal ontbreken. Specialiteit in verse garnalen verse kreeft verse tong verse paling Restaurant Hotel Café VEERE - Telefoon (01181) 2 91 ANNEX kelder café terras in „den STRUYSKELDER" onder het museum en Schotse huizen Sieraden in hout, keramiek, emaille enz. Hollandse potterie Oud Hollandse blauwe tegels Handbedrukte stoffen Houtsnijwerk Mosa-serviezen Korte Delft 1, Middelburg - Telefoon (01180) 4200 llllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllll Voor Uw gedistilleerd, dranken en wijnen het speciaal» adres. For your spirits, strong liquors and wines to the select address. L'adresse spéciale pour vos liqueurs, vins et autres boissons. Spezialadresse für Spirituosen, Getranke und Weine. LANGE DELFT 47 - TELEFOON 2325 MIDDELBURG llllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Internationaal assortiment Delicatessen Reformvoeding: Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kempinski wijnen, Westfalisehes Landbrot enz. Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duitse Reformjam Weleda-artikefen, miies(i,Assls orange- en grapefruitjuices delicatessenhuis KLEINER!ER Rotterdamse Kade 13 Middelburg - el. (01180) 28 74 VERLICHTING WASMACHINES, UITSLAG WEDSTRIJDEN van de op 27 juli gehouden Lintenwedstrijd le prijs: Groep van de heer Boudewijn van Grunsven met 14 binnen gebrachte groene linten, nl. door Dimmen Breen Mariët en Juuk Smidt v. Gelder Elizabeth Gevers Deynoot Gertie en Boudewijn van Gruns ven Liesbeth van Haaften Barbara Jansen Thomas Meyers Elpanie van Schelven Ineke van Slingelandt Astrid Tietje Willem en Lucile van Tuyl van Serooskerken 2e prijs: Groep van mevrouw S. van den Brandeler-van Palland met 10 binnengebrachte gele linten, nl. door: Walter Bormann mevrouw van den Brandeler Ariane en Martine van den Bran deler Reinhard en Robert Crommelin Jan Gert Koldewijn Greetel en Marijke Kortenoever 3e prijs: Groep van de heer Pim Ghijsen met 8 binnengebrachte oranje linten, nl. door: Jan Hein Bartels Wim en Pim Ghijsen Frits van der Have Alexander en Andreas von Klit- zing Carel Peterson Leendert van de Pol Hoofd van de politie: Peter Koppen Assistent politie: de heer Honingmann Meeste binnengebrachte linten: John Telders (13 stuks). Voor tieners: speciaal slank model. Voor twens in de nor male damesmaten. Setter Set kwaliteit, dus stérk en met vol maakte pasvorm. Verkrijgbaar bij „KAMA" De Bijenkorf van Domburg 't Groentje 6 Telefoon 302 Middelburg Markt 73 - Tel. 2587 Vlissingen - Walstraat 4 - Tel. 2814

Domburgsch Badnieuws | 1962 | | pagina 2