SetterSet tieneis mm V00R1.95 .DE CAMPVEERSE TOREN' Kunsthuis «De Vier Windekes Montaan-van Dijk nylons voor I~-EN 2 stratie van het wereldbekende brail leschrift, met vele verrassingen voor de aanwezigen. De Ned. Blinden- bond verblijdt zich voorts over de medewerking van het Dameskoor van Westkapelle en van van de be kende muziekvereniging, de Harmo nie van Domburg. De propagandist van de Ned. Blin- denbond, Joh. van den Berg, zal aanwezig zijn. Zelf behoort hij vanaf zijn 17de jaar tot de kring der blin den en reeds meer dan 36 jaar is Joh. van den Berg dagelijks op reis voor zijn organisatie, allerwege be kend makende, wat de blinden wil len en kunnen. En als de tijd het toelaat, declameert onze propagan dist fijne gedichten van Annie M. G. Schmidt en zal men ook nog ge nieten van de schitterende kleuren film: „Het betoverend tulpenland". De burgemeester van Domburg, mr. W. J. E. Crommelin, zal het welkomstwoord spreken. Wij reke nen op een grote opkomst en op een geheel bezet Badpaviljoen. De aan vang is bepaald op 8 uur en de en tree is 1,Men kan zich te voren reeds voor het bezoeken van deze unieke avond opgeven aan het Bad paviljoen en aan het gemeentehuis. Komt zelf en brengt anderen mee naar deze onvergetelijke avond! VVV-Domburg Lampionoptocht Hieronder volgen nadere bijzon derheden over de op vrijdagavond 20 juli te houden lampionoptocht Opstelling op het voorgazon van het Badhotel, 's avonds 8 uur. Medewerking verlenen verschil lende muziekverenigingen. De deel name is gratis. Vooraf aanmelden is niet nodig. Voor mooie en originele versieringen worden prijzen be schikbaar gesteld. Route van de optocht: Noordweg- Badstraat - Badhuisweg - Noord straat - Herenstraat - Weverij straat - Weststraat - Markt - Zuidstraat - Singel - Brouwerijweg - Dr. Vaan dragerstraat - Singel - Schuitvlot- straat - Ooststraat - Markt. Prijsuitreiking voor het gemeente huis. Van onze „Verzorgings Diensten" Tonnis train nr- 1# Schreef ik vorig jaar een kleine introductie voor de heer Guyla Cseszkó, die als tennistrainer eind juli 1961 voor het eerst in onze ge meente zijn intrede deed, thans be hoef ik, nu zijn opvolger, de heer André van den Berg, gearriveerd is, geen onbekend instituut bij U in te leiden. De heer Cseszkó heeft im mers tijdens zijn kort, doch inten sief verblijf te Domburg duidelijk bewezen, dat in het seizoen een ten nistrainer in onze badplaats niet ge mist kan worden. En dat is in het geheel niet te verwonderen, de Stichting Badplaatsbelangen Dom burg beschikt immers over 4 zeer goede gravelbanen en als jeugd centrum zijn er jaarlijks vele jonge ren die ruimschoots de gelegenheid vinden, tussen de strandgenoegens Specialiteit in verse garnalen verse kreeft verse tong verse paling Restaurant Hotel Café VEERE - Telefoon (01181) 2 91 ANNEX kelder café terras in .,den STRUYSKELDER" onder het museum en Schotse huizen Sieraden in hout, keramiek, emaille enz. Hollandse potterie Oud Hollandse blauwe tegels Handbedrukte stoffen Houtsnijwerk Mosa-serviezen Korte Delft 1, Middelburg - Telefoon (01180) 4200 lllllil!l!l!lll!IUI!lllll!!llllll!llil!lllllllllll!l!l!l!llllll!lll!l!l Voor Uw gedistilleerd, dranken en wijnen het speciaal* adres. For your spirits, strong liquors and wines to the select address. L'adresse spéciale pour vos liqueurs, vins et autres boissons. Spezialadresse lür Spirituosen, Getranke und Weine. LANGE DELFT 47 - TELEFOON 2325 MIDDELBURG Internationaal assortiment Delicatessen Reformvoeding: Engelse thee, olijven, gember, paté, Franse saucen, Kempinslci wijnen, Jaffa peanuts enz. Vitol, gerstaal, Donathsappen Waldkraft, Duits* Reformjam Weleda-artikelen, müesli,Assis orange- en grapefruitjuices delicatessenhuis KLEINERIER Rotterdamse Kade 13 Middelburg Tel. (01180) 28 74 INSTALLATIES OP ELK GEBIED Middelburg - Markt 73 - Tel. 2587 Vlissingen - Walstraat 4 - Tel. 2814 door, deze schone tak van sport te gaan beoefenen of zich daar verder in te bekwamen. In beide gevallen heeft men de assistentie van een trainer nodig, die voortdurend ter beschikking staat en met wie men op ieder uur van de dag een af spraak kan maken, zodat hetzij vroeg, hetzij laat les genomen kan worden. Ook voor zwemlessen en andere takken van sport staat de heer van den Berg ter beschikking; vooral de gelegenheid tot zwemonderricht lijkt mij van groot belang, daar im mers veel jeugd hier een maand verblijft en in die tijd uitstekend het zwemmen kan leren, terwijl menig maal buiten de vakanties de gele genheid daartoe moeilijk of in het geheel niet kan worden gevonden. Rechtvaardigde het succesvol op treden van de heer Cseszkó in 1961 de verwachting, dat hij ook dit sei zoen in Domburg wederom zijn en thousiaste lessen zou komen geven, een aanstelling als officieel Bonds- trainer van de Nederlandse Lawn Tennis Bond voor geheel Zeeland maakte dit onmogelijk. Een promo tie waar wij hem slechts mee kun nen gelukwensen. Voor Domburg is het voornaamste, dat de ledige plaats weer opgevuld werd en wij verheugen ons, dat de heer André van den Berg, die stu derende is voor het M.O.-examen Lichamelijke Opvoeding, dit seizoen zijn krachten hier ter plaatse ter beschikking wil stellen en wensen hem toe, dat van de geboden ge legenheid overvloedig gebruik zal worden gemaakt. Zwemmen, tennissen, volleybal, het beoefenen van al deze takken van sport is voor onze jeugd van het hoogste belang en behoorlijk on derricht is de sleutel tot goede be oefening W. J. E. CROMMELIN Na deze animerende woorden van de burgemeester, volgen hieronder voor U nog enkele, hopelijk belang rijke, organisatorische mededelin gen. Onder de titel: „Goede wijn be hoeft geen krans", mocht ik in het Voor tieners: speciaal slank model. Voor twens in de nor male damesmaten. Setter Set kwaliteit, dus stérk en met vol maakte pasvorm. Verkrijgbaar bij: „KAMA" De Bijenkorf van Domburg 't Groentje 6 Telefoon 302 fff voor jaar.

Domburgsch Badnieuws | 1962 | | pagina 2