ontworsteld land Domburgs Badnieuws f17,50 5 72ste Jaargang No. 1 - zaterdag 9 juni 1962 Derde blad GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Inlichtingen over gevonden en ver loren voorwerpen, zomede het aan melden daarvan, ter gemeente secretarie tussen 9.00 en 12.00 uur. Verloren en terug te bezorgen bij: Aansteker (Canpus)Wijnhandel Roose, Korte Delft 15, Middelburg. Nylonkous en plastic zakje: mej. Coo- mans, Schuitvlotstraat 23. Handschoen: Joh. de Visser, Brouwerij- weg 3, Aagtekerke. Wieldop (Opel)firma Jakobse, Melis- kerke. Groene trui: A. Staab, Ringvaartweg 134, Rotterdam. Schoudertas: mevr. Schelling, Kanon- weistraat 11. Speelgoedbeertje: „De Verrekijker". Zilveren zakhorloge (achterzijde scheep je) J. E. Borgers, Groenewoud 56, Vlis- singen. Badschortje: M. Provoost, Schuitvlot straat 13. Portemonnaie (inhoud sleutel): Hotel „Princenhage", Noordstraat 24. Portefeuille (zeehondeleer)Thea Adri- aanse, Ooststraat 6. Wit speelgoedhondje: Jan Tooropstraat 6. Reservewiel (scooter): mej. Ferwerda, Jan Ligthartschool, Vlissingen. Gevonden en terug te verkrijgen bij: 1 bos sleutels: J. van Vliet: Weststraat 18. Geel kinderwantjeJ. Hulbregtse, Ka- nonweistraat 5. Das (blauw-zwart)weduwe D. Brou wer, Weststraat 10. Zwarte damesstrandscboenenmevr. Crommelin, Domburgseweg 148. Das (paars-wit)L. Janse, Trommel- weg 8. Uitlaat van bromfiets: Garage Akker daas. Ring met 2 sleutels: Gemeentesecretarie. Deksel (40-60) en zwarte damesbontlaar zen: M. v. d. Berge, Dr. B. Vaandrager straat 16. Zwitserse gouden munt: Kapelaan Van Haastert, Lombardstraat 1, Middelburg. Muntbiljet: mevr. Laanen, Duinstraat 5. Contactsleutel (Volkswagen)A. Schoe, boswachter-Zonneveld. Damespolshorloge: A. Passenier, Bad huisweg 5. Bruine portemonnaie: mej. P. Louwer- se. Singel 41. Beursje (inhoudende huissleutel en zil vergeld): Chr. Louws, Steijnshofstraat 1. Portemonnaie met inhoud)J. Dekker, Duinstraat 3. Rode ceintuur: mevr. De Jager, Noord straat 31. Huissleutel: mevr. Provoost, Schuitvlot straat 13. Wit vest: mevr. Caljouw, Noordstraat 31. Aansteker (Ronson)L. C. Maas, Markt 10. KAMPEERTERREIN Het kampeerterrein „Camping Dom burg" is gelegen aan de Schelpweg en geopend van 1 april tot 15 sep tember. Het kampgeld is bij vooruitbetaling verschuldigd en bedraagt: Volwassenen 0,75 Kinderen 0,40 Auto 1, Caravan, tent groter dan 10 m2, scooter, motor 0,50 Bromfietsf 0,25 Alles per dag berekend. KAMPEERKAART OF KAMPEER PASPOORT VERPLICHT. HOUTEN STRANDTENTEN De huur van de tenten mag maxi maal bedragen: voor zover betreft de stranden die niet onder toezicht staan van het badpersoneel: Voor een seizoen150,- Voor een maand 65, Voor een weekf 18,— Voor een dag 3, Voor zover betreft de stranden, waar toezicht wordt uitgeoefend door het badpersoneel: Voor een seizoen182,50 Voor een maand 79, Voor een week22, Voor een dag f 3,75 Het badpersoneel heeft geen enkele bemoeienis met de verhuur van deze tenten. Hiervoor kan men zich in verbinding stellen met mevrouw M. C. v. d. Hage-Dourleijn, Noordstraat 17, telefoon 218, terwijl gedurende het seizoen zowel op het Oosterbad- strand als op het Westerbadstrand een vertegenwoordiger van de strandtentenexploitanten aanwezig zal zijn, tot wie men zich kan wen den. Bepalingen voor gebruikers van strandtenten a. Iedere gebruiker van een strand tent, geplaatst op een strand waar onder toezicht van het bad personeel wordt gebaad mag voor de gehele tijdsduur waar over men beschikking heeft over deze tent, vrij baden in zee. b. De ruimte tussen loopplank en strandtent, of indien geen loop planken aanwezig zijn, een strook van 3 meter vóór de strandtent, benevens een strook van 2 meter achter de tent, is ter beschikking van de tentgebrui kers, behalve bij het betonpla- teau, waar achter de tent geen ruimte beschikbaar is. Niet ge bruikers van de betreffende strandtent mogen zich op deze ruimte niet begeven. c. Iedere tentgebruiker heeft recht op het vrije gebruik van de douches. d. De gebruikers van strandtenten moeten de aanwijzingen van het badpersoneel opvolgen. e. Het badpersoneel is gerechtigd, bij niet naleven van de bepalin gen, het gebruik van de tent te ontzeggen. BIBLIOTHEEK VAN DE VOLKSBOND Weststraat 5 Voor badgasten bestaat gelegenheid boeken te lenen uit de bibliotheek van de Volksbond. Uitlening: uitsluitend woensdag- en zaterdagavond van 7.00-8.00 uur. VOOR HET BADSEIZOEN ZIJN NOG TE HUUR: Voor de maanden juni en juli, zijn nog verschillende huizen te huur; evenals kamers in de hotels en in de pensions over dit tijdvak. Inlichtingen bij het Bureau VW, Markt 2, Domburg. STICHTING BADPLAATSBELAN- GEN DOMBURG Directie: Gemeentehuis Telefoon (01188) 2 52 TARIEVEN Badcabines Aantal baden Prijs per bad 1 v 6t/mM,aar 1 0,50 0,25 10-badenkaart 4,50 2,25 25-badenkaart 10,5, Bad- en strandartikelen p. 1/2 d. p. dag p. week p. mnd. Strand stoelen 0,60 1,5,15, Wind schermen 1,5,15, Badpak 0,50 Zwembroek 0,25 Handdoek 0,25 De huurders van bad- en strand artikelen moeten deze na gebruik in goede staat weer inleveren bij het badpersoneel. Andere bezoekers van de stran den dan de gebruikers van houten strandtenten, moeten zich, indien zij wensen te baden op de stranden, waar onder toezicht van het bad personeel wordt gebaad, voorzien van geldige badkaarten. Kinderen beneden 6 jaar mogen vrij baden. Het badpersoneel houdt toezicht bij het baden. Houdt U aan de aan wijzingen welke zij geven. Mocht iemand bij het baden of zwemmen in moeilijkheden komen, waarschuwt U dan onverwijld het badpersoneel. Dit kan zo nodig met gebruikmaking van de red- dingsvletten dan onmiddellijk te hulp komen. Er wordt ernstig tegen gewaar schuwd met autobanden of lucht bedden de zee in te gaan of zich daarop te laten drijven. Dit is levensgevaarlijk! In de garderobe van de badinrich ting en in de badmanstenten be vindt zich een verbandtrommel. TENNISBANEN De huur bedraagt per uur 2,75 Het is verboden de banen anders te betreden dan op tennisschoenen en zonder zich te hebben voorzien van een bewijs van toegang. Deze bewijzen zijn uitsluitend ver krijgbaar bij mevrouw A. Vreeke- Burgers, Badhuisweg 6 (tegenover het Badpaviljoen), telefoon 492 en wel: 's morgens tussen 10.00 en 12.00 uur; 's middags tussen 15.30 en 17.30 uur; 's avonds tussen 19.00 en 20.00 uur; 's zondags uitsluitend des morgens tussen 10.00 en 11.00 uur. HOOGWATER zaterdag 9 juni18.35 uur zondag 10 juni 19.31 uur maandag 11 juni 8.20 uur dinsdag 12 juni9.28 uur woensdag 13 juni10.34 uur donderdag 14 juni11.27 uur vrijdag 15 juni 12.10 uur DOMBÜRGSCHE GOLFCLUB Wedstrijdprogramma 1962 Maandag 11 juni: Sommerhoff-wisselbeker, Stableford Zaterdag 16 juni: Lucas Bols-beker, Stableford uniek fotowerk over nederlands boeiendste provinciezeeland samenstelling en tekst g. a. de kok - drs. m. c. verburg foto's wim riemens - cor van weele e.a. prijs alom in de boekhandel verkrijgbaar uitgave fa. g. w. den boer m'burg afzonderlijke vertalingen van de tekst in frans, engels of duits worden desverlangd bijgeleverd voor f 2,50 per exemplaar, verpakkingshuls voor verzending over de gehele wereld voor f 0,25

Domburgsch Badnieuws | 1962 | | pagina 5