JvCua- „IDIIESCIH*® ECHTE ZEEUWSE BOTERBABBELAARS t Fa. PETERSE en Garagebedrijf „Rótisserie" van het S T R A IN I) H O T E L 30 mei'15 september Si-Si en Seven-Up cv. J. J. DE VLIEGER Co. SS „The Wigwam" „Dolphijn" Domburgs Bndnieuws Verschijnt iedere zaterdag gedurende het badseizoen en wordt in Domburg gratis huis aan huis bezorgd. Abonnementsprijs voor Nederland 1,50; voor het buitenland 2,50. Losse nummers 0,15. Advertenties per mm 0,12; bij contract voor het gehele seizoen 0,06 (voorpagina 0,12). Bureau te Domburg bij Fa. de Kam, 't Groentje 6, telefoon (01188) 3 02, te Middelburg bij de Uitgevers, Drukkerij Fa. G. W. den Boer, Markt 51, telefoon (01180) 38 43 - Giro 74988 - Redactie: Jhr. Ir. H. L. Boogaert, Herenstraat 10, Domburg, telefoon (01188) 2 77. De omvang van dit nummer is 8 pagina's en inlegvel Lijst van aangekomen vreemdelingen De in dit Badnieuwsnummer af gedrukte vreemdelingenlijst is om praktische redenen minder volledig dan gewoonlijk. Doordat onze nieuwe zomergasten pas op zaterdag 1 juli jl. hier aan kwamen, is het namelijk niet meer mogelijk geweest van allen de no dige gegevens nog vóór het ter perse gaan van dit nummer te ontvangen en te verwerken. Wij hopen de ontbrekende namen dan in het eerstvolgende Badnieuws op te nemen. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN tot en met 4 juli 1961 In het dorp en verschillende villa's: Dhr. en mevr. Th. Andries en fam., Mortsel-Antwerpen; Singel 33 6 Dhr. en mevr. M. V. O. Bartels en fam., Den Haag; Hoge Hilweg 3 7 Dhr. en mevr. H. Beckendorff en fam., Essen-Bergerhausen (DJ; v. Voort- huysenstraat 12 5 Dhr. en mevr. A. van Beekhoven en fam., Merksem/Antwerpen; Duin straat 18 7 Dhr. en mevr. H. B. Beeking en fam., Rhoon (Z.H.); Noordstraat 10 6 Dhr. en mevr. G. van den Bergh en fam., Lier/Antwerpen; Ooststraat 18 3 Dhr. en mevr. J. Bimmel en fam., Vlaardingen; Ooststraat 10 4 Dhr. en mevr. H. de Block en fam., Aalst (B.); Jan Tooropstr. 7 5 Dhr. en mevr. ir. A. H. Blom en fam., Geldrop; Badstraat 15 5 Dhr. en mevr. H. H. G. Bonné en fam., Herten-Roermond; Weverijstraat 6 3 Dhr. en mevr. A. Boon en fam., Mortsel (B.); Ooststraat 14 3 Dhr. en mevr. Bossle, Wiesbaden (D.); Ooslstraat 10 2 Dhr. en mevr. H. Boutkan en fam., Waalre (N.B.); P. J. Eloutstraat 9 3 Dhr. en mevr. K. Brandt en fam., Hannover (D.); v. Voorthuysenstr. 13 5 Dhr. en mevr. K. P. Bredenhorst en fam., Amsterdam; P. J. Eloutstraat 4 5 Dhr. en mevr. J. Brouwer en fam., Eindhoven; Duinstraat 22 5 Dhr. en mevr. W. Brütting en fam., Jülich (D.); Brouwerijweg 27 3 Dhr. en mevr. W. Buseck, Wetzlar/ Lahn (D.); Beatrixstraat 2 4 Dhr. en mevr. Bijleveld en fam., Breukelen; Vroonweg 12 7 Mevr. M. Ceulemans-Smets en fam., Brasschaat (B.); Hoge Hilweg 11 5 Dhr. en mevr. J. L. H. Ceulen en fam., München; Zuidstraat 6 7 Dhr. en mevr. K. Dickel en fam., Op laden (D.); Herenstraat 2 3 Jkhr. en mevr. mr. P. J. F. v. d. Does de Willebois en fam,, Rosmalen; P. J. Eloutstraat 15 6 Dhr en mevr. A. J. van Doorn en fam., Deventer; Zuidstraat 8 6 Dhr. en mevr. A. Dörr en fam., Essen/ Ruhr; Kanonweistraat 2 3 Dhr. en mevr. J. Douliez-Mosies en fam., Berchem-Antwerpen; Zuidstr. 1 4 Dhr. en mevr. W. Duym en fam., Antwerpen; Weststraat 1 7 Dhr. en mevr. E. H. Dijxhoorn en fam., Rotterdam; Herenstraat 26 7 Dhr. en mevr. G. van Eerden en fam., Groningen; Dr. B. Vaandragerstraat 24 4 Dc van ouds bekende Zeeuwse Specialiteit. Verkrijgbaar in luxe trommeltjes met stadsgezichten. Een blijvende herinnering aan Uw bezoek in Zeeland. FIRMA J. B. DIESCH - MARKT 23 - MIDDELBURG Te Domburg in de bekende zaken verkrijgbaar. Banketbakkerij Chocolaterie Langedelft 35-37, Tel. 2402 MIDDELBURG Hofleverancier Uw adres voor het echte Zeeuwse Profetenbrood verpakt in luxe doosjes een Zeeuws geschenk met cachet Te Domburg verkrijgbaar bij Firma Bimmel Noordstraat A 6 Grote sortering Gebak, Bonbons en Chocolade Specialiteitstaart „Gateau Mariette" Ruime Stalling SHELL SERVICE Gazelle Rijwielen en Berini Bromfietsen Huishoudelijke artikelen Souvenirs en Strandartikelen MARKT - DOMBURG TgL Depot Butagas 295 Aanbevelend, Boulevard Evert§en 4 - TLISSIAGEIV1 Tafel reservering Teleï. (01184) 2297 's maandags gesloten Elke avond diner e KIP VAN HET SPIT put f kaas en vleesfondues Heelt U al eens in „de Put" gegeten Drinkt IIEIM KËVS BIEREN HERO VRUCHTENLIMONADES Hooldagentscbappen voor Walcheren HOTEL HET FAMILIEHOTEL Herenstraat 1 2 - Telefoon (01 1 88) 2 75 Zeer rustig gelegen tussen de kom van het dorp en het strand Directie: H. Damhoff Bodega-Restaurant DOMBURGt o.de kerk Telefoon (01 1 88) 2 15 Klasse D Specialiteit; Espresso Restaurant a la Carte Op de terrassen speciale prijzen Plate Service f 3,50 Directie: J. F. Seydel en Zn. Dhr. en mevr. Engelberls-van Rijn en fam., Arnhem; Herenstraat 23 Dhr. en mevr. Ph. Ernst, Aken; van Voorthuijsenstraat 15 Dhr. en mevr. prol. V. d'Espailier- Zumpoile en fam., Berchem-Antwer pen; Badstraat 6 Dhr. en mevr. dr. W. Fay en fam., Frankfurt a/M.; Badhuisweg 12 Dhr. M. Fernhout, Laren (N.-H.); We verijstraat 5 Dhr. en mevr. H. P. Fettweis en fam., Krefeld (DJ; 't Groentje 10 Dhr. en mevr. H. Frangenberg en lam., Düsseldorf (DJ; Ew. v. Dishoeckstr. 9 Dhr. en mevr. H. Frank en lam., Düs- seldorf-Lohausen; P. J. Eloutstraat 2 Dhr. en mevr. A. Friedenstahl en fam., Aken (D.); Singel 31 Dhr. en mevr. K Gabler, Greven- broich (D.); Brouwerijweg 27 Dhr. en mevr. C. Gerla en lam., Hoogvliet (Z.-HJ; 't Groentje 10 Dhr. en mevr. E. G. A. Giazener en fam., Rotterdam; P. J. Eloutstraat 7 Mevr. M. Haas, München-Gladbach (D.); Kanonweistraat 12 Dhr. en mevr. ir. D. E. Hageman- Engelberts en fam., Rotterdam; Heren straat 23 Dhr. en mevr. J. G. Haitsma Muiier en fam., Zeist; Noordstraat 16 Dhr. en mevr. I. J. van der Have en fam., Bilthoven; Duinstraat 1 Mevr. L. M. van Heek-Boom en fam., Velp, Brouwerijweg 2b Dhr. en mevr. K. Hendler en lam., Keulen/Ehrenfeld (D.); Noordweg 122 Dhr. en mevr. E. Heinser en lam., Dinslaken/Ndrh. (Dj; Badhuisweg 5 Dhr. en mevr. ir. H. Hissink-van der Sluis en fam., Haarlem; Vroonweg 2 Dhr. en mevr. dr. G. Jahn en fam., Porz/Rh. (DJ; P. J. Eloutstraat 9 Mevr. J. de Jonge, Hilversum; Heren straat 10 Mevr. E. Jordan en fam., Hannover - Herrenhausen; Zuidstraaat 7 Dhr. en mevr. H. Kampert en fam., Düsseldorf', Dr. B Vaandragerstraat Dhr. en mevr. Katzenstein en fam., Düsseldorf (Dj; Duinstraat 20 Dhr. en mevr. Kirsch en fam., Frank- furt/Main (Dj; Hoge Hilweg 1 Dhr. en mevr. W. von Klitzmg en fam., Hamburg; Herenstraat 9 Dhr. en mevr. M. Kloeck en fam., Kapellen (BJ; Noordstraat 18 Dhr. en mevr. C. Koenen en fam., Eindhoven; Singel 29 Dhr. en mevr. dr. H. Kolb en fam., Wetzlar/Lahn (DJ; v. Voorthuijsen straat 7 Mevr. Koldewijn-Vergeer en fam.. Utrecht; Badhuisweg 8 Dhr. en mevr. P. L Koppen en fam., Hengelo; Kerkstraat 7 Dhr. en mevr. dr. E. Kramp en fam., Mainz/Rhein (DJ; Beatrixstraat 29 Dhr. en mevr. E. Kremers en fam., Vluyn/Kr. Moers (Dj; P. J. Eloutstr. 2 Dhr. en mevr. F. J. Kristen en fam., Keulen; Duinstraat 5 Dhr. en mevr. Ph. B. J. Kruseman en fam., Eindhoven; Weststraat 2 Dhr. en mevr. ter Kuile-Jannink en fam., Enschede; Brouwerijweg 2B Dhr. en mevr. ir. A. A. C. van Leeu wen en fam., Arnhem; Duinstraat 9 Dhr. en mevr. K. Lehnardt en fam., Duisburg (DJ; Brouwerijweg 7 Freifrau von Lerchenfeld en fam., Hei- nersreuth (DJ; Singel 10 Dhr. en mevr. ir. C. C. Losecaat Ver- meer-Croockewit en fam., Rotterdam; Villapark 1 Dhr. en mevr. O. Mallants-Steels en fam., Antwerpen; Zuidstraat 5 Dhr. en mevr. dr. J. L. Mastboom en fam., Den Haag; Duinstraat 3 Dhr. en mevr. E. Van Meenen en fam Ekeren (BJ; Herenstraat 11 Mevr. Mertens, Essen/Ruhr (DJ; Ka nonweistraat 2 Dhr. en mevr. E. van Mieghem en fam.. Herenstraat 7 Jonkhr. en mevr. mr. P. W. M. van Meeuwen-Strijkers, Bocholtz (LJ; Beatrixstraat 31

Domburgsch Badnieuws | 1961 | | pagina 1