PETERSE Zeeuws Profetenbrood IxacL- AkUetdaas Echte Zeeuwse Boterbahbelaars ChocolaterieFirma J. B. Diesch en Garagebedrijf TEL. 2 9 5 „.DOLFIJN" Hotel „De Wigwam- Domburgs Btulnieuus Verschijnt iedere Zaterdag gedurende het badseizoen en wordt in Domburg gratis huis aan huis bezorgd. Abonnementsprijs voor Nederland 1.50; voor het buitenland 2,50. Losse nummers 0,15. Advertenties per mm 0,10; bij contract voor het gehele seizoen 0,05 (voorpagina 0,10). Bureau te Domburg bij Fa. de Kam, 't Groentje A 101, telefoon K 1188302, te Middelburg bij de Uitgevers, Drukkerij Fa. G. W. den Boer, Markt 51, telefoon K 1180-3843 Redactie: P. J. Elout, Directeur Domburgse Zeebadinrichting, Badpaviljoen, Domburg, telefoon K 1188 233 VARIA. De voetbalwedstrijd Badgasten- elftalelftal Domburgse Voetbal vereniging welke op Maandag 11 dezer eindigde in een gelijk spel, werd op Maandag 18 dezer overge speeld onder zeer ongunstige weers omstandigheden: een donkere lucht en constante regen die het veld doorweekte en vooral bij de goals modderpoelen schiep zodat uitglij den en vallen schering en inslag waren. Menige bal die op 11 Aug. makkelijk uit het doel zou zijn ge houden werd door de badgasten keeper gemist omdat deze uitgleed en kwam te vallen. De wedstrijd werd door de badgasten verloren met 73, zodat de beker door de Domburgse spelers gewonnen werd en in het bezit van de Domburgse Voetbalvereniging kwam. Verdiend gewonnen, dat staat bo ven twijfel, doch niet vergeten moet worden dat het zeer bezwaarlijk is een elftal uit de steeds wisselende badgasten samen te stellen, dat bij na alle spelers van bedoeld elftal hockey-spelers en feitelijk geen voetballers waren, dat velen van hen moesten spelen op geleende schoenen die vaak niet pasten en dat deze spelers niet op elkaar ge hand waren. Wij hebben de voorzitter van de Domburgse vereniging op deze fei ten gewezen en hopen dat het be stuur der vereniging hiermede in de toekomst rekening zal willen hou den en een zodanig elftal zal willen opstellen, dat van een ontmoeting van gelijkwaardige krachten ge sproken kan worden. Het gaat niet om het winnen van 'n beker of wat ook, maar om zo wel badgasten als inwoners een ge- noegelijke en sportieve avond te bieden waar twee elftallen van ongeveer dezelfde kracht elkaar ontmoeten zó dat er steeds spanning blijft bestaan. Mocht aan onze wens niet worden tegemoet gekomen, dan zouden wij er weinig voor voelen ook in de toe komst moeite te doen een badgas ten-elftal bijeen te brengen. Er werd één dezer dagen de op merking gemaakt, dat in 't „Dom burgs Badnieuws" niet is geschre ven over de Ringrijderij op 9 Aug. j.l. waaraan ook een nummer voor badgasten verbonden was. Dat is juist en wij haasten ons deze fout te herstellen, daar de jaarlijkse ring rijderij in Aug. een zodanige be langstelling zowel van badgasten als van inwoners heeft, dat zij een korte bespreking zeker wel waard is. Het was van 't jaar al net als vo rige jaren, dat de inschrijvingen op zich lieten wachten tot op het laat ste ogenblik en wij al vreesden dat het nummer voor „badgasten" bij gebrek aan deelname zou komen te Markt 23 - Tel. 3256 - Middelburg Te Domburg bij Hotel Rosendaal, Ooststraat A 113 verkrijgbaar HET ECHTE Nu ook in blikverpakking Banketbakkerij Langedelft 37, Tel. 2302 Hofleverancier MIDDELBURG 6 Ruime Stalling Shell Service Rijwielen en Huishoudelijke artikelen MARKT, DOMBURG Aanbevelend, Bodega-Restaurant Tel. 215 - Domburg le huis ter plaatse recht t.o. de kerk Klasse D Herenstraat Tel. 275 - Domburg DEZELFDE DIRECTIE vervallen, doch op 't laatste ogen blik kwamen zij opdagen en bleken twaalf heren en gelukkig ook nog drie dames bereid hun vaardig heid in het ringsteken te demon streren. Dc meesten echter is dat niet ge lukt; er werd maar een hoogst en kele keer ingestoken doch een jong mens, n.l. L. Brouwers, wist de eer ste prijs te veroveren terwijl de ons allen welbekende Mevr. van Hoo- genhuizenLantsheer die vroe ger als Mej. Bibi Lantsheer menig maal met de eerste prijs wegging, nu de tweede wist te veroveren door in de kampserie een „omme keer" in te steken. De prijzen werden als gewoonlijk op het Badpaviljoen uitgereikt. De Heringabeker werd uitgereikt door de heer P. J. Elout van Soeterwou- de, de beker, geschonken door de heer Jhr. Mr. T. A. J. W. Schorer, door hemzelf, terwijl de overige be kers en prijzen voor de eerste maal werden uitgereikt door de heer W. J. E. Crommelin, Burgemeester van Domburg. E. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag HOOGWATER. 24 Aug. n.m. 15.49 25 26 27 28 29 30 16.29 16.52 17.31 18.20 E.K. 19.26 8.07 doodtij. GEBRUIKTE BADEN. O.-strand: W.-strand: Vrijdag 15 Aug. 282 117 Zaterdag 16 205 87 Zondag 17 168 112 Maandag 18 202 128 Dinsdag 19 98 110 Woensdag 20 65 18 Donderdag 21 108 79 1128 651 AANGEKOMEN VREEMDELINGEN van 14 tot en met 20 Augustus 1952. In het Dorp en verschillende Villa's: Mevr. BessemJula, D 54, Den Haag 1 Jonkvr. G. M. de Broud, D 85, Den Haag 1 Dhr. G. Boreel, Duinzicht, Beverwijk 1 Mevr. BrouwerZwartten en fam., D 87, Apeldoorn 3 Mevr. R. BerkkenLemarchand, Duinenburg, Haarlem 1 Dhr. J. M. Ellis, E 158, Le Touquet (F.) 1 Mevr. P. Th. Ebers, A 26, Den Haag 1 Dhr. T. Eversdijk Smulders, Duinzicht. Velzen 1 Dhr. C. C. Geertsema, D 55, Soestdijk 1 Margatje v. Grielich, Vooglenzang, Breda 1 Jongej. E. Hanrath, E 94, Hilversum 1 Dhr. en Mevr. Hasper-v. Kempe-Valk, De Zeerob, Rotterdam 2 Mej. J. H. de Jamaer, Duinenburg, Deventer 1 Mej. R. Koevoets, E 120, B. op Zoom 1 Mej. A. M. Kamp. Vooglenzang, Breda 1 Mej. Herta Koxlik, Duinenburg, Haarlem 1 Dhr. C. G. Langebeeke, C 4, Utrecht 1 Jongej. Angelies Lotgering, Klein Zonneduin, Rotterdam 1 Dhr. H. Landy, De Stee, Eindhoven 1 Mevr. MesSolbach en lam.. A 26, Middelburg 4 Mevr. H. MeihuizenHaren, A 26, Den Haag 1 Mej. A. van Petersen. C 4, Utrecht 1 Jonkvr. van Riemsdijk, Duinzicht, Aerdenhout 1 Dames M. en H. Stheeman, Duinzicht, Amsterdam 2 Jongeh. John Stork, D 54, Wassenaar 1 Mevr. H. S. StorkMeihuizen, A 26, Den Haag 1 Dhr. en Mevr. SprengerPool en fam., Duinenburg, Geervliet 4 Dhr. en Mevr. Mr. M v. Thiel, fam. en bed., C 8, Wychen 8 Mevr. A J. Touwae Kanter, Vooglenzang, Breda 1 Dhr. en Mevr. H. VissersVerheem en fam., E 39, Rotterdam 4 Mej. C. C. Voüte, E 184. Hilversum 1 Mevr. M. Voüte. E 184, Bussum 1 Mej. R. G. G. Vitringa, E 184, Bilthoven 1 Mevr. Vringer en fam., E 53. Helmond 1 Mevr. M. J. Verschoor en fam., C 28, Vlaardingen 2 Dhr. en Mevr. A. H. Vreeswijk en fam., A 73, Amsterdam 5 Mej. L. van Woerkom, E 103, Oosterhout 1 Jongeh. Dick Woerlee, C 23, Rotterdam 1 Dhr. R. M. Soeniardi, De Perelaer, Djakarta 1 Dhr. R. Soebarno, De Perelaer, Djakarta 1 Dhr. R. Soelandyo, De Perelaer, Djakarta 1 In het Badhotel: Dhr. C. Albers, Wassenaar Dhr. Azanza, Madrid Mej. Anema, Amsterdam Dhr. en Mevr. Boks, Rotterdam Mevr. Boks, Amsterdam Fam. de Caritat de Peruzzi's, Brussel Dhr. en Mevr. Dekkervan Rossum, Rotterdam Dhr. en Mevr. Deckers. Antwerpen Fam. Deschamps, Schaarbeek Mej. Delassus, Brussel Fam. Denner.lein, Düsseldorf Fam. v. Eist, Lier Mr. en Mrs. Freud, London Fam. Götzen, Hilversum Mevr. en Mej. Girelius, Göteborg Dhr. F. Harth, Frankfürsten Dhr. en Mevr. Hekster, Brussel Fam. W. van Hoeve, Den Haag Mr. en Mrs. Hackman en fam., London Fam. Horstman, Sas van Gent Gen.-Maj. der Art. b.d. en Mevr. A. G. Lagerwey, Amersfoort Dhr. E. van Loon, Den Haag Mej. v. Langendonck, Brussel Dhr. en Mevr. PeetersDiels, Turnhout Dhr. en Mevr. Pronk. Zandvoort

Domburgsch Badnieuws | 1952 | | pagina 1