Zeeuws Profetenbrood PETERSE nm Taxi- LAkkemiaas Echte Zeeuwse Boterbabbelaars en Garagebedrijf TEL. 2 9 5 „DOLFIJN" Hotel „De Wigwam" Domburgs Badnieuws 62ste Jaargang No. 5 - Zaterdag 19 Juli 1952 Verschijnt iedere Zaterdag gedurende het badseizoen en wordt in Domburg gratis huis aan huis bezorgd. Abonnementsprijs voor Nederland 1,50; voor het buitenland 2,50. Losse nummers 0,15. Advertenties per mm 0,10; bij contract voor het gehele seizoen 0,05 (voorpagina 0,10). Bureau te Domburg bij Fa. de Kam, 't Groentje A 101, telefoon K 1188302, te Middelburg bij de Uitgevers, Drukkerij Fa. G. W. den Boer, Londense kaai 29, telefoon K 1180-2926. Redactie: P. J. Elout, Directeur Domburgse Zeebadinrichting, Badpaviljoen, Domburg, telefoon K 1183-233. ChocolaterieFirma J. B. Diesch Markt 23 - Tel. 3256 - Middelburg Te Domburg bij Hotel Rosendaal, Ooststraat A 113 verkrijgbaar HET ECHTE Nu ook in blikverpakking Banketbakkerij Langedelft 37, Tel. 2402 Hofleverancier MIDDELBURG Ruime Sialling Shell Service Rijwielen en Huishoudelijke artikelen MARKT, DOMBURG Aanbevelend Bodega-Restaurant Tel. 215 - Domburg le huis ter plaatse recht t.o. de kerk Klasse D DEZELFDE DIRECTIE Herenstraat Tel. 275 - Domburg VARIA. Thans een enkel woord over de amusementen gedurende het sei zoen 1952; eerst over die welke ge organiseerd zullen worden door de Sociëteit „Luctor et Emergo" voor hare leden, en vervolgens over die welke georganiseerd worden door of met medewerking van V.V.V. te Domburg. Voor de leden van de Sociëteit staan in de eerste plaats op het programma: De dansavonden dit seizoen drie inplaats van twee waarvan er echter één nml., op Vrijdagavond, aanvangende des avonds te 9.30 uur, alleen voor ouderen; de beide anderen, op de Woensdagen en Zaterdagen, aan vangende des avonds te 8 uur voor kinderen tot 9 uur en daarna voor ouderen. Dan als eerste buitenatractie als gebruikelijk, de fortenwed strijd, welke ditmaal, in verband met het tij, zal plaats hebben op Maandag 28 Juli en waarvoor men zich moet laten inschrijven bij de secretaris van de Sociëteit vóór Za terdag 26 Juli. Dan volgen op later te bepalen data de lintenwedstrijd, snipper- wedstrijd, kinder-cotillon, en bij genoegzame deelname de voet balwedstrijd badgasten tegen een elftal van de Domburgse Voetbal vereniging, bridgeconcours en ping pong wedstrijden. Voor de feestelijkheden georga niseerd door of met medewerking van de V.V.V. te Domburg zouden wij kunnen verwijzen naar de pro gramma's op dit gebied welke over al verspreid zijn en in Augustus nogmaals verspreid zullen worden, maar wij menen goed te doen ook van deze feestelijkheden een kort résumé in dit nummer op te nemen; op het programma vinden wij voor de maand Juli: op 17 Juli, des avonds te 8 uur, concert door de plaatselijke zang vereniging „Volharding leidt tot het doel" in de muziektent; op 25 Juli, des avonds te 8 uur, uit voering te geven door het Tyroler- orkest uit Langefeld, eveneens in de muziektent; op 29 Juli, des avonds te 8 uur, concert te geven door het Middel burgs Mannenkoor in de muziek tent; en voor de maand Augustus: op 6 Augustus, des avonds te 8 uur, uitvoering te geven door de gym nastiekvereniging „Domburg", met medewerking van de muziekvereni ging „Apoilo" op het gazon van het Badhotel; op 7, 8, 9 en 10 Augustus tennis- tournooi; op 9 Augustus Ringrijderij te paard, voor gehuwde ringrijders en voor badgasten; op 12 Augustus rondrit over Wal cheren op 14 Augustus, des avonds te 8 uur, uitvoering te geven door „de Strandjutters" op het terrein achter de Ned. Herv. Kerk; op 21 Augustus rondgang met lam pions. Voorts zullen gedurende de maan den Juli en Augustus door de mu ziekvereniging „Apollo" enige con certen gegeven worden in de mu ziektent terwijl een feestverlichting zal worden ontstoken. X De opgaven die met betrekking tot aangekomen vreemdelingen en te huur zijnde kamers enz. verstrekt worden door de Hotel- en Pension houders en kamerverhuurders laten nog steeds niettegenstaande daarop jaar in jaar uit door ons ge wezen wordt zeer veel te wensen over. De opgaven met betrekking tot de aangekomen vreemdelingen zijn vaak onvolledig of indien de betrokkene de namen zelf in het boek schrijven zeer onduidelijk geschreven. Wat de opgave der nog te huur zijnde kamers betreft, deze worden meestal geheel vergeten, zodat deze „te huur zijnde kamers" niet onder de aandacht van de bureauliste en van de secretaris van V.V.V. gebracht worden, hetgeen zeker niet in het belang van de be trokkenen is. E. AANGEKOMEN VREEMDELINGEN van 10 t m 16 Juli 1952. In het dorp en verschillende villa's: Dhr. Han v. Andel, „de Stee", Eindhoven 1 Dhr. en Mevr. R. Ardoullie en fam., A 105, Mechelen 4 Fam. J. Briët en bed., D 55, Deventer 5 Dhr. W. E. Boom, huize Geerard, London 1 Mej. C. M. v. d. Broeck, E 52, Breda 1 Dhr. en Mevr. B. Bosseher, Strandholm, Hengelo 2 Dhr. en Mevr. Baan en fam, C 5. Utrecht 3 Mej. R. M. Cooymans, D 38 A, Parijs 1 Mevr. Croon, E 153, Rotterdam 1 Mej. R. W. Callenfels, E 184, Den Haag 1 Dhr. J. D. Daubanton, E 53, Wageningen 1 Dhr. en Mevr. Dambrink en fam.. C 5. Utrecht 4 Mej. G. van Deventer, „Bloemhoeve", Hilversum 1 Jongeh. J. A. Fün van Draat. „Zonnehoek" Enschede 1 Dhr. W. P. M. Gevers, D 3P A, New York 1 Mevr. van der Goes Netscher, D 8a, Huizen N.H. 1 Dhr. en Mevr. Gerday en fam., A 30, Ougrée-Luik 3 Mevr. Ghijsen en fam.. Huis ter Duin, Den Haag 4 Dhr. en Mevr. van Geuns en fam.. Huis ter Duin, Aoeldoorn 5 Dhr. en Mevr. van 'Hiels, D 76. Brussel 5 Dhr. en Mevr. Herremans, fam. en bed., E 11, Antwerpen 7 Dhr. en Mevr. P. F. C. de Haan en fam., E 28, Utrecht 4 Dhr. en Mevr. V. Huycke en fam.. „Duindoorn", Gent 7 Dhr. en Mevr. A. Haagh-Verstraaten, E 52, Breda 2 Mevr. G. Hendriks-Ariens, E 52. Breda 2 Dhr. en Mevr. Hosang, „Steynshof", Amsterdam 2 Mevr. J. J. Hoogerwerf, „Klein Zonneduin", Rotterdam 1 Jhr. W. C. D. de Jonge v. Ellemeet, „Steijnshof", Amsterdam 1 Dhr. J. G. Jordaan, „Zeebosch", Diepenheim 1 Dhr. en Mevr. H. Kortenhorst, E 11, Amsterdam 2 Fam. J. J. Keller, D 85, Dordrecht 4 Mevr. F. Kroes-Bastiaanse, „Bloemho ve", Baarn 1 Jongej. Wyna Lysen, „Duinenburg", Den Haag 1 Fam. Luisterburg, „Duindoorn", Deurne 4 Dhr. M. Mudde, D 38 A. Den Haag 1 Dames T. en Th. Mudde, D 38 A. Den Haag 2 Dhr. en Mevr. A. P. Moggré, D 72, Den Haag 2 Dhr. en Mevr. A. Meerseman-Wergum, fam. en bed., E 190, Brussel 4 Mevr Mezger-van Hoboken, „Rozenhoeve", Petitjean Marokko 1 Dhr. W. Mezger, „Rozenhoeve", Petitjean Marokko 1 Mej. H. Mezger, „Rozenhoeve", Petitjean Marokko 1 Mej. Eveline van Niftrik, „Buitenlust", Bergen op Zoom 1 Dhr. en Mevr. H. Ouwerling-Overing, E 52, Breda 2 Dhr. en Mevr. J. Raaymakers, fam. en bed., L 203, Helmond 6 Dhr. en Mevr. R. Rasquin-Geeday, A 30, Ougrée-Luik 2 Mevr. Rookhuizen-Robbers en fam., „Zeerob", Der. Haag 3 Dhr. en Mevr. E. N. C. van Riesen, fam. en bed., Strandholm, Goes 5 Mej. B. Schalken, Duinenburg, Roosendaal 1 Fam. Schönau en bed., E 158, R'dam 4 Mevr. E. Schiff en fam., „Geerard" Enschede 2 Mej. A. W. A. H. Schep, E 103, R'dam 1 Dhr. en Mevr. H Salomon en fam.. E 53 A, Antwerpen 4 Dhr. J. Soeten, C 47, Aalst 1 Mej. E. E. Sprenger, „Duinenburg", Der> Haag 1 Dhr. Arnold Schepel, de Stee, Arnhem 1 Mej. C. Turk, de Perelaer. Wassenaar 1 Mej. A. v. d. Velden, E 52, Breda, 1 Mej. G. Versteeg en tam Klein Zcnneduin, Den Haag 1 Dhr. en Mevr. Verhulst en fam., A 105, Leiden 3 Dhr. en Mevr. W. Wilten en fam., 11, Breda 3 Dhr. en Mevr. G. P. Wattez, fam. en bed., Marantha", Schiedam 7 Dhr. en Mevr. Wemelf elder en fam., E 189, Utrecht 7 Jongej. Liesbeth Wuite, Strandholm, Eindhoven 1 Jongej. Reino Wuite, Strandholm, Eindhoven 1 Fam. F. Wisse, D 85, Dordrecht 4

Domburgsch Badnieuws | 1952 | | pagina 1