Walcheren's Roomboter en Melkproducten zijn on Domburgs Badnieuws betei 61ste Jaargang No. 8 - Zaterdag 11 Aug. 1951 Tweede blad AANGEKOMEN VREEMDELINGEN (Vervolg). In het dorp en verschillende villa's. In Hotel Duinheuvel. Mevr. A. J. Baronesse Sweerts de Landas, Velp 1 Dhr. Dr. H. G. Ch. de Visser en lam., Bergen op Zoom 4 Mevr. J. J. van Zuylen Den Haan en fam., Gorinchem 2 In Hotel de Wigwam. Fam. J. Aarnoudts, Antwerpen 4 Fam. J. Bok, Antwerpen 6 Fam. T. van Gulik, Heemstede 5 Mevr. De Savornin Lohman en fam., Eindhoven 5 Fam. E. A. Schmidt, Rotterdam 4 Mevr. Bar.esse van Tuyll van Serooskerke, Geldrop 1 In Hotel Rosendaal. Dhr. en Mevr. W. Langenberg, Leiden 2 Fam. Mutsaertsde Rooy, Tilburg 7 Fam. Mutsaertsv. Gastel, Tilburg 5 In Hotel Juliana. Dhr. en Mevr. Dr. Griek en fam., Rijswijk 8 Dhr. E. Goetjaar, Mechelen 1 Dhr. en Mevr. Raeymaekers en fam., Berchem 6 Dhr. en Mevr. Steinmetz, Genève 2 Dhr. en Mevr. de Schrijver, Antwerpen 2 In Hotel Domburger Hof. Dhr. en Mevr. Domhoff en fam., Antwerpen 3 Dhr. en Mevr. Hilkman, Antwerpen 2 Dhr. en Mevr. Hoelen en fam., Antwerpen 5 Dhr. en Mevr. Hubbard, London 2 Dhr. en Mevr. Jaspers en fam., Kalmpthout (B.) 3 Dhr. en Mevr. Lenaerts, Antwerpen 2 Dhr. en Mevr. Overman en fam., Middelburg 4 Dhr. en Mevr. Peelen en fam., Breda 3 Dhr. en Mevr. Rutherford, London 2 Dhr. en Mevr. Verburgh, Rotterdam 2 Dhr. en Mevr. Verwilst en fam., Maastricht 4 In Hotel Zomerlust. Dhr. W. Baron Bentinck en fam., Arnhem 5 Mevr. Bar.esse Bentinck Greene, Beverwijk 1 Mevr. Barentsen, Bloemendaal 1 Dhr. en Mevr. Buth, Amsterdam 2 Fam. van der Bergh, Borgerhout (B.) 3 Dhr. en Mevr. Eaqauier, Lyon (Fr.) 2 Dhr. en Mevr. Krap, Amsterdam 2 Fam. KostelijkGerlach, Uitgeest 3 Fam. Pustjens, Borgerhout (B.) 2 Fam. Schutte, Amersfoort 4 Fam. Strijdonck, Merksem (B.) 3 Fam. Spaendonck, Tilburg 4 Mevr. Verongstrecht en fam., Brugge 4 Fam. Verweij, Eindhoven 4 Dames van der Veer, Apeldoorn 3 Fam. Verdicht, Antwerpen 3 Fam. Widmer, Luzern (Zw.) 4 in Pension „Golfzicht". Dhr. en Mevr. Asselbergs van Wijnen en fam., Breda 8 Mevr. M. DoedensHombrink en fam., Amersfoort 3 Dhr. en Mevr. H. H. Grocott Hombrink en fam., Shrewsbury (E.) 4 Mej. Els 't Hoen, Rotterdam 1 Mevr. J. van MensBoe en fam., Eindhoven 5 Mevr. J. PastoorsSmit en fam., Eindhoven 4 In Pension „Wilhelmina". Dhr. W. Bermster Herd, Oostenrijk 1 Fam. J. Coddé, Antwerpen 6 Fam. Jansen de Jonge, Arnhem 7 Fam. G. Roos, Rotterdam 2 Fam. H. Schussheim, Amsterdam 4 Fam. E. Stahls, Genève 2 In Pension ,,'t Haentje". Dhr. en Mevr. v. Koolsbergen, Maastricht 2 Jonkvr. Storm v. 's-Gravenzande, Middelburg 1 In Pension „Groot Zonneduin". Mevr. Muys, Wassenaar 1 Fam. Taminiau, Tilburg 4 Fam. v. d. Velde, Wassenaar 3 Fam. Warnicke, Wassenaar 3 Fam. van Zanten, Breda 4 In Pension „Marezate". Dhr. en Mevr. v. Arnhem, Tilburg 2 Dames Boekaert, Antwerpen 2 Fam. Mathyssens Wilrijk (B.) 3 Mej. v. d. Mersch, Zeist 1 Fam. Pasque, Brussel 4 Dhr. en Mevr. Schut, Arnhem 2 In Pension „Duinlust'. Dhr. en Mevr. Avezaad en fam., Breda 6 Dhr. en Mevr. Backerius en fam., Eindhoven 4 Mevr. A. Goyers, Amsterdam 3 In Pension „Bosch en Zee". Dhr. en Mevr. Antoni en fam., Brussel 3 Dhr. en Mevr. Auer en fam., Vlissingen Dhr. en Mevr. Oerlemans, Parijs 4 In Pension „Westeinde". Dhr. en Mevr. J. Cohen en fam., Tilburg 5 Dhr. en Mevr. O. Deblock Decock en fam., Tourcoing (B.) 6 Vrijdag Dhr. en Mevr. W. DierikseZaterdag Blocklandt en fam., Antwerpen 3 Zondag Dhr. en Mevr. EvertsMeyer Maandag en fam., Velp 5 Dinsdag Dhr. en Mevr. A. H. HabetsWoensdag Brunnelus en fam., Eindhoven 4 Donderd Dhr. en Mevr. P. v. d. Wouwer en fam. Antwerpen 3 GEVONDEN VOORWERPEN. 1 strandschepje, 1 zilveren broche, 1 badhanddoek, inlichtingen bij Ella v. d. Hage, Singel D 32a. Blauw zakmesje en een paar san daaltjes. inlichtingen bij Van Sluijs, Hoge Hilweg. Een muntbiljet, inlichtingen bij Ineke Akkerdaas, Wijngaardstraat. Badmuts, inlichtingen bij Hanny Bos, Prov. weg. Badmuts, inlichtingen bij Luusje Jellema, Ooststraat. Wit mutsje, inlichtingen bij W. Vreeke, Stationstraat. Hoofddoek, inlichtingen bij Guust Jellema, Ooststraat. Dashouder, inlichtingen bij C, de Visser, Schelp weg B 6a. Portemonnaie met rozenkrans, in lichtingen bij Mej. Sprenger, Noord- weg C 51. Zilveren ketting met hangertje, in lichtingen bij Ober kellner van het Badhotel. Kinderportemonnaie, inlichtingen bij A. Houmes, Herenstraat E 65. Rood geblokte hoofddoek, inlich tingen bij Beppie Minderhoud, Schuitvlotstraat C 26a. Kinderportemonnaie, inlichtingen bij adres Schuitvlotstraat C 27c. Dames blauw badpak en badhand doek, inlichtingen bij J. Labruyere, Bunker G.M. 40. Kinderblouse, geblokt, inlichtingen bij P. de Pagter, Badhuisweg A 47. TENTEN. Strandtenten zijn te huur bij: A. v. d. Hage Sr., Noordstraat; H. Janse, Weststraat; C. Vreeke, Weverij straat; J. Passenier, Singel en 'L. Maas, Singel. Huurders van strandtenten hebben recht op de ruimte tussen de ge huurde tent en de loopplank en op een strook van 2 meter diepte ach ter de tent. gebruikte baden. O.-strand: W.-strand: 3 Aug. 278 132 4 162 412 267 244- 312 122 1797 141 138 103 88 97 768 cobs, Zonnewende, Breda 6 'vr. M. Jamin en fam., A 38a, Vught 6 ;vr. G. Jurgens ;n fam., Vogelenzang, Nijmegen 9 >mter, D 55, Amsterdam 1 evr. M. Korthals -Chabot, fam. en bed. Juinhelm, Amersfoort 8 ïvr. A. v. Kerkoeile en bed., C 47, Heerlen 9 Lolcama, E39, Breda 1 evr. M. Linsen en fam., E 52, Vught 10 evr. P. v. d. Linde E 190, Eindhoven 4 evr. O. Lappöhn en fam.,C 16, Zwolle 6 evr. J. Langebeeke ;n fam., C 4, Utrecht 3 h. Bouzanne des Mazery, D 55, Parijs 1 G. Bouzanne des Mazery, D 55, Parijs 1 evr. J. M. Matthijzen, 1 bed., D 68, Helmond 6 er, Duindoorn, Breda 1 evr. van Makkelen- en fam., E 203,Leiden 3 irtens, A 38a, Den Bosch 1 ;vr. M. Mutsaerts, n bed., C 54, Tilburg 9 evr. G. C. Nieuw- i fam., A 105, Breda 4 ;vr. van OsGabri- fam., D 82, Nieuwer - Amstel 5 evr. A. Oosters, fam. ütenlust, Zwijndrecht 8 evr. C. van Poppel im„ D 33, Etten N.B. 6 Provoost, A 86, Bloemendaal 1 evr. J. P. Portielje lam., E 94, Hilversum 4 evr. A. Pikaar, fam. Glen Fair, Rotterdam 7 ;er, „De Hoge Hil", Chaam N.B. 3 ost OnnesWilder- anck, E 37, Brummen 1 lllllllllUllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilll Banketbakkerij ebak verwerken wij uit- beste grondstoffen. iortering Bonbons juaai oij ons uw ioio matten in Zeeuws costuum! Wij doen het beter, we zijn goedkoper Zie onze étalage Fotoateliev-Fotohandel IES LAMAIN Lange Noordstr. 27, Middelburg, Tel. 3279 Wij hebben alle goede merken fifms voorradig Voor Uw gezellige partijtjes hebben wij een grote sortering Zoutgebak - Kaasgebak Petits-fours - Kindergebakjes en wij maken van elke taart 'n heerlijke Feesttaart Banketbakkerij- Tearoom m. h. de vos Erkend leraar Banketbakken Nieuwe Burg 12, Middelburg Tel. K 1180—2791. Ze zijn bereid uit T.B.C.-vrije melk FABRIEK TE MIDDELBURG FILIALEN TE DOMBURG JOH. DE JAGER, Kerkhoflaan J. BIMMEL, Herenstraat CHR. LOUWS, Steynshofstraat FILIAAL VLISSINGEN: W. POPPE, Scheldestraat ten van Droste, Ringers, Limit en Cailler. Kwaliteit is onse reclame Van ouds hét adres voor Uw gebak Lange Noordstraat 23 - Tel. 2461 Middelburg. ONZE SPECIALITEITEN: Abdijtorentjes, O Roomboterbabbelaars, Zeeuws Profetenbrood, ook in blik verpakking Uitsluitend met roomboter bereid. Onze naam waarborgt kwaliteit. Een bezoek aan onze Tearoom is een prettige afwisseling. Banketbakkerij-Tearoom M. h. de vos Erkend leraar Banketbakken. Nieuwe Burg 12, Middelburg Tel. K 1180-2791.

Domburgsch Badnieuws | 1951 | | pagina 5