Walcheren's Roomboter en Melkproducten Domburgs Badnieuws »on m. h. de vos ^oerw&cjenritten zijn beter m. h. de vos 61ste Jaargang No. 5 - Zaterdag 21 Juli 1951 Tweede blad AANGEKOMEN VREEMDELINGEN (Vervolg). In het dorp en verschillende villa's. In Hotel Rosendaal. Dhr. H. Fouaehe en fam., St. Amand (Fr.), 3 Dhr. P. Guillaume en fam., Ham Licherd (Fr.), 4 Dhr. en Mevr. P. J. van Serlant, Tilburg, 2 Dhr. en Mevr. L. Lehmann, Parijs, 2 Fam. J. van der Ploeg, Apeldoorn, 3 In Hotel Juliana. Dhr. en Mevr. Bruin, A'dam, 2 Dhr. en Mevr. van den Bergen, Antwerpen, 2 Dhr. R. Haverkorn van Rijswijk, Rotterdam, 1 Mej. E. Haverkorn van Rijswijk, Rotterdam, 1 Dhr. en Mevr. S. Simon en fam., Dilbeek (B.), 4 Dhr. en Mevr. Schoonmade en fam., Rotterdam, 3 Dhr. en Mevr. Tichefet en fam., Kapellen (B.), 3 In Hotel Domburger Hof. Dhr. en Mevr. Boelens, Assen, 2 Dhr. en Mevr. Claessens, Antwerpen, 2 Dhr. en Mevr. Groot, Koog a. d. Zaan, 2 Dhr. H. C. C. Wagner, Haarlem, 1 Dhr. F. R. Wagner, Enschede, 1 ïn. Pension „Golfzicht". Dhr. en Mevr. H. Schaardenburg- Lucardie en fam., Wassenaar, 7 Mevr. L. M. v. Schaardenburg- Pot, Rotterdam, 6 Dhr. en Mevr. Dr. Zillinger Molenaar-v. Rossum en fam., Rijssen, 9 In Pension „Groot Zonneduin". Mevr. Adriaansen en fam., Schoten, 2 Dhr. S. Buis en fam., Merksem, 2 Dhr. en Mevr. Buis-Pauw, Antwerpen, 2 Dhr. G. Dodson en fam., Antwerpen, 5 Dhr. H. v. Dun en fam., Antwerpen, 2 Fam. Groon, Rotterdam, 6 Fam. M. Moones, Antwerpen, 3 Fam. H. Neutgens, Borgerhout (B.), 3 In Pension Marezate". Fam. Houben, Mechelen (B.), 4 Fam. Loef, Deurne (B.), 4 Mevr. Mortelmans en fam., Antwerpen, 2 In Pension „Duinlust'. Fam. Bessema, Antwerpen, 3 In Pension „Zomerlust". Mevr. E. Banchart, Antwerpen, 1 Dhr.H. Cats, Antwerpen, 1 Mevr. P. Cats en fam., Antwerpen, 2 Fam. R. Herweyers, Antwerpen, 5 Mevr. J. Jacobs, Antwerpen, 1 Fam. de Leeuw, Londen, 5 Dhr. P. Stos, Baarn, 1 Dhr. F. Stos, Baarn, 1 In Pension „Westeinde". Mej. H. Eist, Ekeren' (B.), 1 Jongeh. L. Christ v. Hoof, Antwerpen, 1 Mevr. M. A. v. Heek-Ebeling, Boekelo, 1 Mej. F. van Heek, Boekelo, 1 Mevr. J. Haak- van Heek, Loenersloot, 1 Dhr. en Mevr. S. J. Stanley en fam., Antwerpen, 3 In Pension „De Brouwerij". Fam. de ten Brabant, Merksen (B.), 3 Mevr. L. van Brackhoven, Yperen, 1 Dhr. en Mevr. J. H. Moll-Lion en fam., Amersfoort, 4 Dames J. Blok, Amsterdam, 2 Dhr. J. Corent Schaerlaekens, Antwerpen, 1 Mevr. Dreissen-v. Loef, Eindhoven, 1 Mevr. C. A. v. d. Elshout-Smit en fam., Leidsendam, 2 Dhr. en Mevr. Lous Melon en fam., Luik, 3 Mevr. E. Mudde en fam., Rotterdam, 3 Fam. Dr. M. D. E. Milders, Rotterdam, 7 Mevr. C. C. A. M. Mudde- Schmyde en fam., Antwerpen, 1 Me'j. Meirie, Antwerpen, 1 Fam. C. Zwart, Brussel, 4 TENTEN. Strandtenten zijn te huur bij: A. v. d. Hage Sr., Noordstraat; H. Janse, Weststraat; C. Vreeke, Weverij straat; J. Passenier, Singel en L. Maas, Singel. Huurders van strandtenten hebben recht op de ruimte tussen de ge huurde tent en de loopplank en op een strook van 2 meter diepte ach ter de tent. Tarieven Strandstoelen, parasols, fauteuils en ligstoelen Strandstoelen en -parasols Ligstoelen en fauteuils per dag 0,75 0,50 per week 3,75 2,50 per maand 11,25 7,50 per seizoen 22,50 15,00 De buitenplaatsen Duinbeek en Berkenbosch zijn voor het publiek gesloten, maar voor vreemdelingen, verblijfhoudend op Domburg, zijn Wandelkaarten verkrijgbaar bij de heer P. J. Elout van Soeterwoude, Badpaviljoen te Domburg, tegen betaling van 1,per stuk. De bossen en duinen van Hoog duin (voormalig Overbosch van Duinvliet) zijn voor het publiek ge sloten. Voor badgasten te Domburg ver toevende, zijn echter op persoon lijke aanvrage wandelkaarten voor de manteling verkrijgbaar bij de Heer P. J. Elout van Soeter woude, Badpaviljoen te Domburg, tegen betaling van 1,per stuk. De wandelkaarten worden ver strekt dagelijks op het Badpaviljoen (Sociëteit „Luctor et Emergo") ge durende de tijd dat dit geopend is. IANGEKOMEN IEEMDELINGEN 1 12 t;m 18 Juli. p en verschillende villa's. van Asch van Wijck, E 69, Hilversum, 1 levr. Buysse en fam., E 109, Gent, 3 evr. J. de Bruyn- E 91a, Roosendaal, 2 Bruyn, E 91a, Roosendaal, 1 evr. G. Burm en fam., E 78, Antwerpen, 4 Beker, het Eikeldopje, Arnhem, 1 Belzer, Carmen Sylva, Wassenaar, 1 Bonebakker en fam., ;1. Zonneduin, Bussum, 4 I. D. Bruins, D 60. Den Haag, 1 Drossaers, D 60, Den Haag, 1 n Dijk, E 69, Hilversum, 1 [evr. Desmettre am., D 68, Lille (Fr.), 7 Guépin, et Eikeldopje, Bussum, 1 evr. W. Hooites- trsing, Zonnehoek, Groningen, 2 v. Sterson, D 60, Middelburg, 1 evr. Kliphuis en fam., E 53a, Winschoten, 4 Kolff, Carmen Sylva, Wassenaar, 1 iolff, Carmen Sylva, Wassenaar, 1 Kimmel, C 5, Breda, 4 .'evr. F. Kant en fam., D 72, St. Nicolaas (B.), 7 esveld, Carmen Sylva, Oldenzaal, 1 ca Moes, Idopje, Ontario (Can.), 1 ir. Moes, et Eikeldopje, Bussum, 1 evr. Mörzer Bruyns- Pallandt en fam., Glen Fair, Utrecht, 6 Banketbakkerij gebak verwerken wij uit- e beste grondstoffen. Huissleutel, inlichtingen bij J. van Sluijs, Ooststraat. Doos tennisballen, inlichtingen bij G. de Pagter, Badhuisweg. Vlag en Badhanddoek, inlich tingen bij Hans Dronkers, Hotel „De Gastronoom". Kinderzakdoekje, inlichtingen bij Mevr. Soesman, „Steijnshof". Bruin kindersokje, inlichtingen Singel D-12. Laat bij ons Uw foto maken in Zeeuws costuum! Wij doen het beter, we zijn goedkoper Zie onze étalage Foto atelier-Fotohandel IES LAMAIN Lange Noordstr. 27, Middelburg, Tel. 3279 Wij hebben alle goede merken films voorradig Voor Uw gezellige partijtjes hebben wij een grote sortering Zoutgebak - Kaasgebak Petits-fours - Kindergebakjes en wij maken van elke taart 'n heerlijke Feesttaart Banketbakkerij- Tearoom Erkend leraar Banketbakken Nieuwe Burg 12, Middelburg Tel. K 1180-2791. het traject Middelburg-Serooskerke-Domburg-Westkapelle-Zoutelande- Koudekerke-Middelburg/Vlissingen of omgekeerd a 1,15 per persoon, kinderen van 4 tot en met 9 jaar 0,60 per persoon. Speciaal ingericht voor naar binnen- en buitenland. Vraagt onze programma's voor onze speciale één-daagse en twee-daagse tochten door Nederland en België. Ze zijn bereid uit T.B.C.-vrije melk FABRIEK TE MIDDELBURG FILIALEN TE DOMBURG JOH. DE JAGER, Kerkhoflaan - J. BIMMEL, Herenstraat CHR. LOUWS, Steynshofstraat FILIAAL VLISSINGEN: W. POPPE, Scheldestraat till! Dagelijks vers. Grote sortering Bonbons Choc, werken van Droste, Ringers, Lindt en Cailler. Kwaliteit is onse reclame Van ouds hét adres voor Uw gebak Lange Noordstraat 23 - Tel. 2461 Middelburg. ZEEUWSE SPECIALITEIT: Abdijtorentjes, Boterbabbelaars, Zeeuws Profetenbrood, uitsluitend met roomboter bereid. Onze naam waarborgt kwaliteit. Een bezoek aan onze Tearoom is een prettige afwisseling. Banketbakker ij-Te aroom Erkend leraar Banketbakken. Nieuwe Burg 12, Middelburg Tel, K 11802791.

Domburgsch Badnieuws | 1951 | | pagina 5