„Rie Minderhoud" Pierre Hackenberg Zoon M. H. DE VOS Iets aparts CLEEMPUT Zeeuwse etsen Antieke prenten Omlijstingen Warmte Eau de Cologne Schulte Thieme L. Minderhoud Fa H. B. WIJTMAN Melkproducten van t.b.c.-vrij vee l „Walcheren's Melkproducten tt M. H. DE VOS Dhr. en Mevr. Ir. van Zwet en fam., Utrecht 9 Fam. H. van Roosmalen en bed., Maastricht 7 Mevr. Rurres-Hers, Bilthoven. Dhr. en Mevr. Schölvinck en fam., Bussum 5 Mevr. de Wed. Mr. F. van der Ven-Bleupsen, en fam. Goirle 7 Dhr. en Mevr. Ir. de Wilde en fam., Breda 8 In het Badhotel. Dhr. L. Agrain, Sauvegarde (Boom). Dhr. A. Algrain, Sauvegarde (Boom). Dhr. H. Ashof, Nijmegen. Dhr. A. Bogert, Lydda. Mevr. A. E. Bogert-Creighton, -v Lydda. Dhr. F. T. Bedeaux, Voorburg. Dhr. E. Berlijn, Deurne. Mevr. H. Berlijn-Michielsen, Deurne. Dhr. J. W. Broker, Aken. Dhr. J. Boesman, Scheveningen. Mevr. C. C. E. Boesman- Visscher, Scheveningen. Dhr. G. F. R. de Buijsschen, Merksem. Mevr. V. de Buysschen- Raemdonck, Merksem. Dhr. W. A. Boogaerdt, Dordrecht. Mevr. H. B. E. Boogaerdt- Meyster, Dordrecht. Dhr. W. Boks, Antwerpen. Mevr. H. Boks-Thielens, Antwerpen. Dhr. A. E. J. Blijdenstein, Enschede. Dhr. W. J. W. C. Bakker, Amersfoort. Dhr. en Mevr. M. M. G. Broeckx- Caffin en fam., Antwerpen 6 Dhr. P. P. Borghouts, 0 Bergen op Zoom. Dhr. J. M. v. d. Boogaard, Tilburg. Dhr. M. C. A. Th. v. d. Boogaard, Tilburg. Dhr. E. Beekhuizen, Groningen. Dhr. A. Colette, Ixelles. Dhr. N. Collette, Ixelles. Dhr. en Mevr. J. B. Citroen- Weiner, Amsterdam. Dhr. M. van Chemsche, Gent. Dhr. M. Colen, Breda. Mevr. M. Crisveldt-van Camp, Berchem. Dhr. I. L. Croockewit, Arnhem. Dhr. A. A. J. Croockewit, Arnhem. Dhr. en Mevr. A. A. J. Courcelles- van Merkelen en fam., Antwerpen 4 Dhr. en Mevr. A. H. J. C. Duuring-Meinertzhagen en fam., Brussel 5 Dhr. M. Doeym, Merksem. Dhr. en Mevr. F. H. Duyver- Veraart en fam., St. Niklaas 5 Dhr. C. A. A. M. Dekkers, Bergen op Zoom. Dhr. J. G. Delstanche, Antwerpen. Mevr. M. E. Delstanche-Menand, Antwerpen. Dhr. en Mevr. P. van Empel- Boddaert en fam., Middelburg 5 Dhr. en Mevr. L. Enthoven- Jackson en fam., Antwerpen 7 Dhr. en Mevr. A. A. G. Feuilletau de Bruijn-v. Leeuwen, 's-Gravenhage. Dhr. A. Gonzalez, Antwerpen. Dhr. M. Gonzalez, Antwerpen. Dhr. en Mevr. M. C. J. C. de Ghellinck-du Pare, Brussel. Dhr. en Mevr. L. J. A. Geerts- Stordian, Antwerpen. Dhr. en Mevr. E. Gremlich-Toupy en fam., Brussel 4 Dhr. J. W. Giesbers, Bergen op Zoom. Dhr. en Mevr. P. W. M. Hoegen van Hogelande-Davis, Scheveningen. Een heerlijk hartig hapje de fijnste ijssoorten, met of zonder slagroom Banketbakkerij-Lunchroom jgj v.h. R. A. Papegaay 6 Zn. Erkend leraar Banketbakken Nieuwe Burg 12, Middelburg, Tel. 2791 in kunt U altijd vinden bij Gravenstraat 67 Middelburg Telefoon 2652 Kunsthandel Nieuwe Burg 8-10 Middelburg DROGISTERIJ (In het Huis met de Roode Pilaren) Juweliers Gouden en Zilveren Zeeuwse Souvenirs Nieuwe Burg 4 Middelburg lste zaak vanaf de Markt Telefoon 2927 Giro 129599 Reparatiën Firma In GOUD ZILVER OPTIEK Zuidstraat Westkapelle Het van ouds bekende adres voor gouden en zilveren Zeeuwse sieraden Eigen werkplaats voor reparaties Nieuwe Burg 22-24, Middelburg Des Chapeaux Chiques et Distingués New style sport-caps and Gentlemen-hats He't oudste Zeeuwse adres voor HERENHOEDENenPETTEN Ook voor het Zomer-badseizoen 1948 beschikken wij over een ruime sortering Sport- cn Strandpetten, alsmede over Schippers- en Zeilpetten en witte Overtrekken voor petten On parle Francais English spoken Man spricht Deutsch Schone Hüte und Strand-Kappen SSËl N.V. „Stoomtram Walcheren" Markt - Middelburg Autobusdiensten over geheel Walcheren en Middelburg-Goes Rondreisbiljetten op het traject Middelburg-Domburg-Westkapelle-Koudekerke- Middelburg v v a f 1.— per persoon, kinderen van 4-10 jaar f 0.50 per persoon Vlissingen Uw school- en vacantiereizen naar binnen- en buitenland verzorgen wij gaarne met onze moderne en comfortabele toerwagens Uw aanvragen te richten aan Het Hoofdkantoor, Markt, Middelburg, Telefoon K 1180-2334 Het Rayonkantoor, J. van Fraassen, Nieuwstraat 48, Goes, K 1100-2744 Zo ja, eis dan Dhr. J. C. M. Haack, Maastricht. Dhr. A. Hackel, Amsterdam. Dhr. en Mevr. Mr. J. H. Hehe- werth-Backus, Leiden. Dhr. en Mevr. J. A. Heuff- Meyster, Gorinchem. Dhr. en Mevr. J. d'Hoedt- Lambiliotte en fam., Brussel 4 Dhr. M. van Hembrouck, Brussel. Dhr. en Mevr. E. M. C. Hoffmans- v. d. Loo, Arcen (L.). Dhr. en Mevr. H. Hamerlinck- Hoebeke, Gent. Dhr. en Mevr. G. Hyman- v. d. Meersche, Woluwe St. Pierre. Dhr. en Mevr. J. Hage- Snitslaar, Rotterdam. Dhr. en Mevr. J. Herbiet- Crisveldt en fam., Antwerpen 3 Dhr. en Mevr. C. Hertzinger- Bastiaenen, Antwerpen. Dhr. en Mevr. G. C. V. A. Janssens-Kristes, Bree. Dhr. en Mevr. C. Jansen- de Joncheere, Arnhem. Dhr. G. de Jonge, Amsterdam. Dhr., en Mevr. E. Jacobs-Dermul, Antwerpen. Dhr. en Mevr. J. de Kock- Freudhomme, Antwerpen. Dhr. S. M. Kir by, Grays (Essex). Dhr. M. W. J. H. Kools, Bergen op Zoom. Dhr. C. v. der Kade, Rotterdam. Dhr. A. A. J. Kimmel, Breda. Dhr. en Mevr. W. R. J. de Keyser-Huet en fam., Antwerpen 3 Dhr. Mr. H. J. M. H. Keiler, Rotterdam. Mevr. M. J. H. P. Keller- Permers, Rotterdam. Dhr. F. M. v. d. Kerckhove, Antwerpen. Dhr. H. F. J. v. Leeuwen, 's-Gravenhage. Dhr. C; M. Lind, Amsterdam. Dhr. G. L. Librecht, Ixelles. Dhr. P. Leclercq, Merksem. Dhr. X. V. E. Loons, Berchem. Mevr. G. J. Loons-Crisveldt, Berchem. Dhr. C. G. J. Loons, Berchem. Dhr. en Mevr. E. Mezger- Lucardie en fam., Amsterdam 3 Dhr. F. de Meulenaere, Antwerpen. Mevr. A. de Meulenaere- Wolters, Antwerpen. Dhr. en Mevr. J. E. A. Masure- Loomans en fam., Merksem ;5 Dhr. W. Merkens, Amersfoort. Mevr. C. G. Merkens-de Jager, Amersfoort. Mevr. P. M. J. v. d. Meere- Adriaanse, Bergen op Zoom. Dhr. E. Nellessen, Herkenrath. M. Nellessen, Herkenrath. Dhr: J. Neve, Haarlem. Mevr. C. G. Neve-Warnier, Haarlem. Mevr. K. Niederer-Schoop, St. Gallen. Mevr. C. Oirbans-de Visser, Bergen op Zoom. Dhr. en Mevr. E. D. C. Pyckevet- Blonde en fam., Antwerpen 3 Dhr. Y. Plas, Ixelles. Dhr. J. C. de Prins, Merksem. Dhr. J. de Prins, Merksem. Dhr. J. H. Pochez, Brussel. Dhr. A. F. Pochez, Brussel. Dhr. N. D. Pochez, Brussel. Dhr. L. Poot, Bergen op Zoom. Dhr. U. P. Proost, Amsterdam. Mevr. H. Proost-van de Berg, Amsterdam. Dhr. G. C. E. Permers, Rotterdam. Dhr. J. H. Reef, Voorburg. Dhr. E. Robert, Ixelles. Mevr. G. Robert-Acarin, Ixelles. Dhr. J. Robert, Ixelles. Dhr. A. Raemdonck, Merksem. Dhr. J. Rutteman, Rotterdam. Mevr. E. A. Rutteman-Wentges, Rotterdam. Dhr. Dr. B. de Regt, Eindhoven. Mevr. J. de Regt-de Haes, Eindhoven. Kent U onze heerlijke en mooi opgemaakte ijsschotel a 50 ct per persoon? Banketbakkerij-Lunchroom v.h. R. A. Papegaay Zn. Erkend leraar Banketbakken Nieuwe Burg 12, Middelburg, Tel. 2791

Domburgsch Badnieuws | 1948 | | pagina 3