In Pension Bommeljé. Dhr. en Mevr. E. Braaksma, Wageningen 2 Dhr. en Mevr. W. Ketelaars en fam., Tilburg 6 Mevr. Lefebre en tam., Den Haag 2 Mej, J. Spruit, Overveen. Mej. H. Zwanenburg, Overveen. In Pension Duinlust. Mevr, M. Brouwer, Amsterdam. Dhr. en Mevr. A. J. van Dale en fam,, Hengelo 5 Mej. C. Sitter, Amsterdam. Dhr. en Mevr. L. Veltkamp, Kampen. In Pension Westeinde. Dhr. en Mevr. J. W. Schippers, Den Haag 2 In Pension Passenier. Mej. R. Collignon, Tilburg. Mej. Cath. K. Hesse, Wildervank. Mej. S. Spelbrink, Wildervank. Dames J. en T, Reabel, Wildervank 2 In Pension Timmers. Dhr. P. E. H. van Mourik, Amsterdam. Mej. L. Rediker, Rotterdam, Mej. J. H. A. Reekers, Huizen. Mej. C. H, Sommer, Dordrecht. Dhr. en Mevr. T. Tuinman en fam., Leeuwarden 4 Dhr. en Mevr. J. A. Valk en fam., Apeldoorn 3 Mej. J. M. Wouts, Rotterdam. In Pension Baard. Dhr. J. C. Banz, Praag. Mej. G. H. Smits, Utrecht. Mevr. M. J. Tomsma-Dekker en fam., Hilversum 3 In Pension De Brouwerij. Dhr. J. C. Altman, Vuren (Geld.) Mej. D. Beck, Den Haag. Dhr, en Mevr. Foy van Doormaal, Amsterdam 2 Mej. J. Hoenselaar, Poortugaal. Mej. A. C. Hoenselaar, Poortugaal. Mej. De Jong, Poortugaal. Dames J. en A. Maass, Nijmegen 2 Mevr. Dr. A. H. Mulder, Den Haag. Fam. T. van Nortier, Hengelo 6 Mej. R. Sikking, Arnhem. Mej. G. Ververgaard, Nijmegen. Mej. J, de Weerd, Arnhem. Dhr. en Mevr. A. C. Zandee en fam., Vlaardinger Ambacht. In Pension Roosendaal. Dhr. C. M. Betke, Baarn. In Pension Tolhuis. Dhr. en Mevr. J. van Nes en fam., Rijsoord 8 Dames Smit, Rotterdam 3 In Pension Juliana. Mej. E. H, Bulsink, Gorinchem. Mej. II. H. J, Felix, Arnhem. Dhr. C. Groen en fam., Gorinchem 2 Dhr. J. van Hees, Heemstede. Dhr. A. v. d. Heyde en fam., Lochem 2 Dhr. C. Juriaans en fam., Nijkerk 2 Dhr. E. W. Jennes, Utrecht. Mej. Knippenburg, Arnhem. Dhr. L. Kreykamp, Heyl. Dhr. en Mevr. J. Modders en fam., Bergen op Zoom 3 Dhr. J. L. Runemans en fam., Almelo. Mevr. Suiling, Rotterdam. Dhr. M. Sizol en fam., Almelo 2 Dhr. J. van Vuuren en fam., Rotterdam 2 Dhr. S. Visser en fam., Gorinchem 2 Dhr. Dr. J. Wolff en fam., A'dam 2 In Pension Walcheren. Dhr. L. Dolkes, Kampen. Mej. G. Sinnema, Assen, Mej. M. H. Vermaas, R'dam. Dhr. en Mevr, B de Wilde en fam., Arnhem 4 In Pension Park- en Landzicht. Mej. Andeweg, Schiedam. Mej. Cambier van Nooten, Amersfoort. Dhr. en Mevr. Driessen en fam., Leerdam 3 Dhr. Jhr L. de Geer, fam. en bed-, Brummen 3 Dhr. Jhr. B. de Geer, Brummen. Jonkvr. De Geer, Velp. Dhr. Hoogendijk, Schiedam. Jkvr. Van Limburg Stirum, Doorn. Mej, Meuter, Arnhem. Fraulein A. Salis-Grusch, Graz. Jonkvr. Snoeck, Brummen. Dhr. en Mevr. F. Weersma en fam., Den Haag 4 Dhr. en Mevr, R. Weersma en fam., Leerdam 3 In Pension Wilhelmina. Mevr. De Boer, Smilde. Mej. Naber, Smilde. In Pension Duinzicht. Dhr. en Mevr. v. d, Bergh, Rotterdam 2 Dhr. en Mevr. F. W. Leeman, Rotterdam 2 Dhr. en Mevr. J. Pelle en fam., Apeldoorn 4 Mevr. Romein-Nielsen, Apeldoorn. Dhr. en Mevr. J. v. d. Wolf en fam., Brussel 7 ZEEBADEN. Het bad is geopend van des mor gens 8 uur tot 6.30 uur des avonds. Prijs van een zeebad 45 cent; kin deren beneden 15 jaar 25 cent. Prijs voor hen die uil eigen of gehuurde tenten of van uit Hotel, Pension of huis baden: 0.35. In den prijs is begrepen het gebruik van één hand doek en van een badcostuum. Bij abonnement 30 kaartjes 12.50 100 40.— Bovendien worden voor hen, die uit eigen of gehuurde tenten baden, bad- abonnementen beschikbaar gesteld op de volgende voorwaarden: 1 De abonnementen worden afge geven tegen de volgende prijzen: Seizoen-abonnement 25. Maand-abonnement 20. Veertiendaagsch abon nement 12.50 Weekabonnement 7.50 2 De abonnementen zijn uitsluitend geldig voor baden, gebruikt van uit de tent van de(n) geabon neerde. 3°. De abonnementen zijn geldig voor den geabonneerde en diens huis- genooten (inclusief logé's). 4 Het gebruik dat van de abonne menten gemaakt wordt door de daartoe bevoegde personen is on gelimiteerd. 5 Abonnementen worden niet af gegeven aan hen die tegen be taling gasten ontvangen. Voor het gebruik van meer hand doeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent en bij den badman op het Westerstrand. Abonnementen alleen in het Bad paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het ge- heele seizoen. De tijd, toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden, wordt gesteld op vijf en veertig minuten voor hen die van het materiaal der N.V. Domburgsche Zee badinrichting gebruik maken. Van hen, die meer tijd noodig heb ben, zal het nemen van een TWEEDE badkaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand ken baar gemaakt. BADSTOELEN te huur tijdens den badtijd: gedurende den tijd, dat de huurder achtereenvolgens den stoel bezet houdt. 0.30 (roode kaarten), per week 1.75 (witte maand 5.(blauwe seizoen 10.(gele Het publiek wordt beleefd ver zocht de Directie in het uitoefenen der controle behulpzaam te zijn, door toe te zien, dat het op de kaart ver melde bedrag overeenstemt met het betaalde. REGLEMENT VOOR HET BESPELEN VAN HET TENNISVELD. a. De banen zijn uitsluitend toe gankelijk voor leden en geintrodu- ceerden (voor een week) der Socië teit „Luctor et Emergo". b. Leden en geintroduceerden kun nen de cement-banen afhuren tegen betaling van 0.50, de redcover-baan tegen betaling van 1.per uur. Kaarten verkrijgbaar bij den kaste lein. c. Bij den aanvang van het spel moet de kaart worden afgegeven aan den ballenjongen, die daarop invult den tijd waarop met spelen wordt aangevangen. Van af dien tijd is het veld gedurende een uur ter beschik king voor den huurder(ster), met dien verstande echter, dat de baan uit sluitend als tennisveld gebruikt zal mogen worden en slechts van een heel uur tot een heel uur in beslag mag gehouden worden. d. Door een gezelschap van min der dan 8 spelers mogen de banen niet langer dan één uur achtereen in beslag worden gehouden, door 'n ge zelschap van minder dan 12 spelers niet langer dan twee uur achtereen enz. Deze bepaling geldt slechts dan, wanneer andere spelers van de ba nen gebruik wenschen te maken. e. De banen kunnen vooraf bespro ken worden: 1 voor den volgenden dag, door zich vóór 3 uur 's nam. aan te mel den bij den kastelein onder opgave van het aantal en de namen der me despelers en de uren waarop men zou willen spelen in volgorde van voor keur. Loting heeft plaats door de zorg van het Bestuur der Sociëteit; de uit slag zal vóór 8 uur 's avonds bekend gemaakt worden. 2 voor denzelfdcn dag op per soonlijke aanvrage bij den kastelein tusschen 8 en 9 uur 's morgens. f. Voor ballen en rackets moet door de spelers zelve gezorgd wor den. g. Het dragen van tennisschoenen is verplichtend. BIBLIOTHEEK VAN DEN VOLKSBOND, Voor badgasten, die behoefte ge voelen aan goede of ontspannende lectuur, bestaat iederen Zaterdag van twee tot vier, en van zeven tot negen uur nam., gelegenheid boeken te be komen aan de bibliotheek van den Volksbond in de Weststraat, tegen be taling van 3 cent per week per boek. De boekerij bevat over de 3000 Hollandsche romans, terwijl er ook een beperkte voorraad Fransche, En- gelsche en Duitsche boeken aan wezig is. Een catalogus is op genoemde uren aan de boekerij te bekomen voor 40 cent, terwijl er voor niet-inwoners van Domburg een statiegeld van minstens vijftig cents per boek gevorderd wordt, welk bedrag terugbetaald wordt bij het weder inleveren van het boek.

Domburgsch Badnieuws | 1938 | | pagina 6