Victoria-Water CARLO EPPINGS Wat ben jij prachtig bruin! Bijvoegsel Domburgsch Badnieuws ECHT NATUURLIJK BRONWATER ZON NEB RU IN-CRÈME van Zaterdag 3 September 1938. Dagelijks een fleschje bevordert Uw gezondheid ZEEBADEN. Het bad is geopend van des mor gens 8 uur tot 6.30 uur des avonds. Prijs van een zeebad 45 cent; kin deren beneden 15 jaar 25 cent. Prijs voor hen die uit eigen of gehuurde tenten of van uil Hotel, Pension of huis baden; 0.35. In den prijs is begrepen het gebruik van één hand doek en van een badcostuum. Bij abonnement 30 kaartjes 12.50 100 40.— Bovendien worden voor hen, die uit eigen of gehuurde tenten baden, bad- abonnementen beschikbaar gesteld op de volgende voorwaarden; 1°. De abonnementen worden afge geven tegen de volgende prijzen: Seizoen-abonnement 25. Maand-abonnement 20. Veertiendaagsch abon nement 12.50 Weekabonnement 7.50 2°. De abonnementen zijn uitsluitend geldig voor baden, gebruikt van AANGEKOMEN VREEMDELINGEN. Van 25 tot en met 31 Augustus 1938. In het dorp en verschillende villa's. Dhr. en Mevr. Cadenbach en bed., C 31, Aken 3 Mej. S. Cadenbach, C 31, Aken. Mr. en Mrs. Carrich, Rozenhoeve, Newcastle. Dhr. J. M. van Daal, The Wigwam, Driebergen. Mevr. Honigmann en bed., C 31, Heerlen 2 Mej. W. Honigmann, C 31, Heerlen. Mevr. Lambrechtsen van Ritthem, E 172, Den Haag. Mevr. Meyering, E 85, Goes. Mevr. Bar.esse von Nagel en fam., C 31, Paderborn. Dhr. G. A. Romijn, E 31, Roosendaal. Dhr. G. C. Romijn, E 31, Bilthoven. Dhr. C. Romijn en fam., Jasione, De Bilt. Mej. M. Stenger, E 172, Dordrecht. Mr. J. P. Tilley, Irma, Londen. Miss Joan Tilley, Irma, Londen. Dhr. en Mevr. Witkam, fam. en bed., E 85, Goes 11 PEDICURE gedipt. Voetkundige Bij U aan huis te ontbieden Adres te Domburg bij L. SPRONK, Badhuisweg t/o. Badpaviljoen - Telefoon 20 In het Badhotel. Dhr. en Mevr. J. H. van Anrooy, Rijswijk 2 Dhr. en Mevr. M. Berrer, Krefeld 2 Dhr. en Mevr. J. Boedeker, Berlijn 2 Dhr. en Mevr. H. T. Chittenden, Miami 2 Dhr. P. H. Ebeling en fam., Zeist 3 Mej. C. Glasbeek, Eindhoven. Dhr. P. J. de Graaf, Den Haag. Dhr. H. Guillieu, Parijs. Dhr. W. Graus, Aken. Dhr. en Mevr. Mr. H. A. Helb, Scheveningen 2 Dhr. en Mevr. T. F. Hoefer, Beek 2 Dhr. W. B. van Staveren en fam., Eindhoven 4 Dhr. Mr. D. Schuur en fam., Den Haag 4 Dhr. en Mevr. F. H. M, Verbeek, Den Haag 2 Mej. A. Verbeek, Den Haag. In het Hotel Schuttershof. Dhr. Ir. D. Croll en fam., Rotterdam 5 Dhr. Mr. M. L. Kan en fam., Amsterdam 3 Dhr. en Mevr. Dr. H. P. Ofner, Bilthoven 2 Miss Paroons, Londen. Fam. Rieder, Amsterdam 3 Dhr. en Mevr. G. M. Sterreman, Voorburg 2 Fam. Timmers, Rotterdam 4 Dhr. Versteegh, Bussum. Dhr. en Mevr. H. J. Zwanenburg, Overveen 2 In het Strandhotel. Dhr. H. J. M. Franken, Tilburg. Fam. W. J. K. Krooneman, Rotterdam 2 Mej. Th. Kaufmann, Stuttgart. Dhr. Scheltema en fam., Parijs 14 Mej. Th. Versteegh, Den Haag. Heeren Van Waveren, Brussel In Pension Zonneduin. Dhr. en Mej. Buys, Rotterdam Dhr. F. W. Broekman, A'dam. Mej. C. v. Glabbeek, Eindhoven. Mej. U. de Jong, Tilburg. Mej. G. de Jong, Oudenbosch. Mej. I. Koch, Amsterdam. Dames Swagemakers, Enschot Dhr, J. Swagemakers, Tilburg. Dhr. en Mevr. W. B. v. Staveren en fam., Eindhoven In Pension Zomerlust. Dhr. en Mevr. J. Snackers en fam., Helmond 8 In Pension Westeinde. Mevr. F. Coronel, Amsterdam. Dhr. en Mevr. J. F. van Huistede, Zeist 2 Mevr. C. Hulsbos en fam., Zeist 2 Dhr. en Mevr. B. v. Huistede, Zeist 2 In Pension Marezate. Mej. Hugenrisk, Hillegom. Dhr. en Mevr. Dr. Minkema, Eureterp (Fr.) 2 Dhr. Morlebeke, Mechelen. Dhr. en Mevr. Slaboorn, R'dam 2 Mevr. Vergeer en fam., Den Haag 3 In Pension Bosch en Zee. Dhr. De Bruin, Den Haag. Dhr. en Mevr. Van Loon en fam., Utrecht 3 Mej. B. Moorees, Dordrecht. Mej. Perrin, Zwolle. Dhr. A. Romijn, Middelburg. Mej. F. C. Romijn, Middelburg. Mej. A. C. Rosman, Gaanderen. Mej. B. de Vries, Amsterdam. Dhr. en Mevr. Werthauwer en fam., Amsterdam 4 Dhr. J. D. Warners, Uaanderen. Mej. L. Warners, Gaanderen. In Pension Rosendaal. Mej. M. J. Cornielje, Baarn. Dhr. W. A. J. Bethe, Baarn. In Pension Passenier. Dhr. J. Bos, Enschedé. In Pension Willy. Dhr. en Mevr. Strikwerda, Zeist 2 In Pension Walcheren. Dhr. en Mevr. Berkens en fam., Tilburg 11 Dhr. en Mevr. C. Doekes en fam., Wageningen 4 Mej. T. Hammer, Rotterdam. Mej. R. v. d. Hoeven, R'dam. Dhr. en Mevr. C. J. v. Kooten, Rotterdam 2 In Pension De Brouwerij. Dhr. en Mevr. J. W. de Bruyn en fam., Eindhoven 3 Mej. B. v. Hasselt, Hilversum. Mej. A. v. Krimpen, Hilversum. In Pension Park- en Landzicht. Mej. Keerekamp, Groningen. Mej. Wiersma, Groningen. In Pension Duinzicht. Mej. A. v. d. Wolf, Rotterdam. Je bent hier zeker al lang met vacantie Oh neen, gisteren pas, maar ik heb Amilda-Zonnebruin gebruikt. Een verrukkelijke crème, geen last van zonnebrand en zooals je ziet in een ommezien mooi bruin. Ik raad je aan het ook te gebruiken. BRUIN STAAT GEZOND EN SPORTIEF Flac. 90ct. TubeóOct. Doozen 50 -25ct uit de tent van de(n) geabon neerde. 3°. De abonnementen zijn geldig voor den geabonneerde en diens huis- genooten (inclusief logé's). 4°. Het gebruik dat van de abonne menten gemaakt wordt door de daartoe bevoegde personen is on gelimiteerd. 5°. Abonnementen worden niet af gegeven aan hen die tegen be taling gasten ontvangen. Voor het gebruik van meer hand doeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent en bij den badman op het Westerstrand. Abonnementen alleen in het Bad paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het ge- heele seizoen. De tijd, toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden, wordt gesteld op vijf en veertig minuten voor hen die van het materiaal der N.V. Domburgsche Zee badinrichting gebruik maken. Van hen, die meer tijd noodig heb ben, zal het nemen van een TWEEDE badkaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand ken baar gemaakt.

Domburgsch Badnieuws | 1938 | | pagina 5