Victoria-Water j4miÊdcL CARLO EPPINGS Wat ben jij prachtig bruin! Bijvoegsel Domburgsch Badnieuws ECHT NATUURLIJK BRONWATER van Zaterdag 25 Juni 1938. Dagelijks een fieschje bevordert Uw gezondheid AANGEKOMEN VREEMDELINGEN. Van 16 tot en met 22 Juni. In het dorp en verschillende villa's. Dhr. F. B. den Boer, Huize Bernard, Middelburg. Mevr. Den Boer-de Koning en bed., Huize Bernard, Middelburg 2 Dhr. en Mevr. P. van Beveren en fam., C 2, Bandoeng (N.O.I.) 3 Dhr. en Mevr. D. van Duyne, fluis ter Duin, Batavia (N.O.I.) 2 Dhr. en Mevr. J. L. de Hoog, Huis ter Duin, Batavia (N.O.I.) 2 Mej. A. v. d. Halen, E 28, Velp. Dhr. P. J. de Kleer, D 77, Alphen a. d. Rijn. Dames De Koning, Huize Bernard, Kloetinge 2 Dames G. en A. ter Linden, Bloemhove 2, Wolfheze 2 Dhr. en Mevr. v. Linschoten en fam., A 116, Rotterdam 3 Mej. E. Pauw, Les Merlettes, Heemstede. Mej. L. Ruiter, A 116, Andijk. Dhr. en Mevr. P. C. Volkers, fam. en bed., E 92, Delft 5 Mej. M. Veenendaal, E 28, Velp. Mej. D. de Visser, D 77, Alphen a. d. Rijn. In het Badhotel. Dhr. en Mevr. van Alphen-van der Valk, Zandvoort 2 Dhr. en Mevr. J. G. Bouman, Rotterdam 2 Dhr. N. J. Groot, Enkhuizen. PEDICURE gedipl. Voetkundige Bij U aan huis te ontbieden Adres te Domburg bij L. SPRONK, Badhuisweg t/o. Badpaviljoen - Telefoon 20 Dhr. en Mevr. P. Hofstee, Oosterend 2 Dhr. en Mevr. J, B. Hanninga, Loppersum 2 Dhr. en Mevr. H. Holtrop Sluis, Beverwijk 2 Dhr. J. Kool, Velp. Dhr. en Mevr. J. Levee, Amsterdam 2 Dhr. en Mevr. E. Roth, Hilversum 2 Dhr. en Mevr. A. W. Stam en fam., Laren 6 Dhr. en Mevr, Dr. H. D. Tjeenk Willink, Bilthoven 2 Dhr. en Mevr. J. de Vonk, Rotterdam 2 Dhr. en Mevr. B. Wilton J.Hzn., Scheveningen 2 Dhr. en Mevr. Th. v. Weyrother, Amsterdam 2 Dhr. en Mevr. P. A. Zandt, Stedam 2 In het Hotel de l'Europe. Mej. E. Evers, Schiedam. Dhr. U. Nefkens, Rotterdam. Dhr. en Mevr. C. L. de Nave, Brussel 2 Dhr. en Mevr. Schmitt-Verbakel, Rotterdam 2 In het Hotel Schuttershof. Dhr. M. van Asselt, Utrecht. Mevr. M. Biemond, Nijmegen. Dhr. en Mevr. A. Biemond J.Cz., Aerdenhout 2 Dhr. en Mevr. J. van Krieken, Delft 2 Dhr. H. A. Kan, Velp. Dhr. en Mevr. A. M. Mijnlief, Gouda 2 Dhr. en Mevr. J. A. Spoor, Den Haag 2 Dhr. en Mevr. Ir. J. P. Valdes- poort, Rotterdam 2 In Pension Zonneduin. Dhr. en Mevr. Bosstaut, Brussel 2 Mevr. Beukers-Mutsaards en fam., Tilburg 4 Dhr. en Mevr. J. Bavinck, Gramsbergen 2 Dhr. en Mevr. F. D. Mijnhardt en fam., Zeist 3 Dhr. en Mevr. J. Verstraaten en fam., Sinaai (Belg.) 8 In Pension Zomerlust. Mevr. E. L. v. Cleeff-Polak, Scheveningen. Mej. H. v. Cleeff, Utrecht. Mevr. H. P. Polak, Parijs. In Pension Bosch en Zee. Mevr. P. Dieleman-Magendans, Middelburg. Dhr. en Mevr. E. W. Sprey en fam., Dordrecht 4 In Pension Zeerust. Dhr. en Mevr. Ir. C. M. Lugten- Reys, Rotterdam 2 In Pension Bommeljé. Dames S. J. van Dreuinel, Rotterdam 2 Dhr. en Mevr. Ir. P. J. Hoekstra en fam., Maastricht 3 Dhr. en Mevr. H. J. Hagen, Schiebroek 2 Dhr. J. v. d. Pol en fam., Rotterdam 6 In Pension Juliana. Dhr. en Mevr. A. W. Booms en fam., Eindhoven 6 Dhr. C. J. J. de Kats, Breda. In Pension Rosendaal. Dhr. en Mevr. Duvekot en fam., Goes 4 Dhr. en Mevr. P. M. de Klein en fam., Middelburg 3 In Pension Westeinde. Mevr. Caspers, Rotterdam. Mrs. C. D. Jennery, Burgham (Engl.) In Pension De Brouwerij. Mevr. Wed. Mr. J. H. Beucker Andreae-Zeverijn, Leeuwarden. Mej. E. Fongers, Nijmegen. Kinderen De Ferrante, Nijmegen, Mej. J. S. Fentener van Vlissingen, Amsterdam. Zr. W. J. Horn, Schiedam. Zr. C. M. Horn, Schiedam. Dhr. Mr. van Hille, Brussel. Dhr, Fordeur Havri, Brussel. Mevr. E. Silvergieter Hoogstad- de Quay en fam., Almelo 2 Mej. H. Smit, Amsterdam. In Pension Passenier, Dhr. en Mevr. Blom en fam., Rotterdam 3 Mej. J. J. van Deinse, Enschedé. In Pension Park- en Landzicht. Dhr. L. en N. Kooreman en bed., Gorinchem 3 Dhr. en Mevr. G. van Oorschot- Petit, Rotterdam 2 Uit het kastje met boeken in de leeszaal, wier aantal met eenige wer ken vermeerderd is, kunnen leden en geïntroduceerden (voor een week) van de Sociëteit ,,Luctor et Emergo" dagelijks tusschen 11 en 12 ure des voormiddags, boeken ter lezing krij gen, mits men het nummer van het boek en zijn naam teekene op eene lijst bij den kastelein voorhanden. Voor jeugdige lezers zal door de ouders moeten worden geteekend. In de leeskamer liggen de navolgen de tijdschriften en couranten ter le zing: The Wide World The Sketch. L'Illustration. Country Life. Het Leven. Panorama. Sport in beeld. Wereldkroniek. De Prins. De Zwenikroniek. Astra. Simplicissimus. Das Magazin. COURANTEN. Nieuwe Rotterdammer. De Toeristenkampioen. Algemeen Handelsblad. De Kampioen. Weekbl. Amsterdammer. Middelburgsche Crt. De Haagsche Post. De Scherpschutter. De Maasbode. Domburgsch Badnieuws. Je bent hier zeker al lang met vacantie. Oh neen, gisteren pas, maar ik heb Amilda-Zonnebruin gebruikt. Een verrukkelijke crème, geen last van zonnebrand en zooals je ziet in een ommezien mooi bruin. Ik raad je aan het ook te gebruiken. BRUIN STAAT GEZOND EN SPORTIEF ZON NEB RUIN-CRÈME Flac. 90cf. TubeóOct. Doozen 50-25ct. BIBLIOTHEEK VAN DEN VOLKSBOND. Voor badgasten, die behoefte ge voelen aan goede of ontspannende lectuur, bestaat iederen Zaterdag van twee tot vier, en van zeven tot negen uur nam., gelegenheid boeken te be komen aan de bibliotheek van den Volksbond in de Weststraat, tegen be taling van 3 cent per week per boek. De boekerij bevat over de 3000 Hollandsche romans, terwijl er ook een beperkte voorraad Fransche, En- gelsche en Duitsche boeken aan wezig is. Een catalogus is op genoemde uren aan de boekerij te bekomen voor 40 cent, terwijl er voor niet-inwoners van Domburg een statiegeld van minstens vijftig cents per boek gevorderd wordt, welk bedrag terugbetaald wordt bij het weder inleveren van het boek.

Domburgsch Badnieuws | 1938 | | pagina 5