VICTORIA-WATER j4rniidcb Wat ben jij prachtig bruin! Bijvoegsel Domburgsch Badnieuws van Zaterdag 4 September 1937. NEDERLANDSCHE M" Opgericht 1887 AANGEKOMEN VREEMDELINGEN. van 26 Aug. tot en met 1 Sept. In het dorp en verschillende villa's. Dhr. en Mevr. IJ. Gerbracht en fam., A 21 Oosterbeek 5 Dhr. H. Geysink, E 8, R'dam. Dhr. en Mevr. Baron en Bar.esse A. van Harinxma thoe Slooten Clémentine, A'dam 2 Mej. L. van Heek, E 8, Boekelo. Mej. A. ter Kuile, E 8, Enschedé. Mej. A. Lukassen, A 21, Oosterbeek. Dhr. en Mevr. De Sitter-van Hinloopen Labberton, D 5, Haren. In het Badhotel. Dhr. en Mevr. H. M. v. d. Berg, Rotterdam 2 Dhr. en Mevr. J. Bouma, Driebergen 2 Dhr. en Mevr. Ir. E. L. A. Driessen, Den Haag 2 Mevr. E. Engelbracht Sycklema a Nyeholt, Rotterdam. Dhr. Mr. P. A. Engelbracht, R'dam. Dhr. en Mevr. Mr. Ph. S. Frenkel, Aerdenhout 2 Dhr. en Mevr. D. G. J. Baron en Bar.esse van Heemstrade Bruyn van Melis- en Mariekerke, Amsterdam 2 Dhr. en Mevr. Kruysmulder, Singapore 2 Dhr. en Mevr. Lewandowsky, Amsterdam 2 Dhr. en Mevr. M. Rothbarth en lam. Aerdenhout 3 Mevr. A. SythoffBresson, Wassenaar. Mej. N. Sythoff, Wassenaar. Dhr. G. van Stolk en fam., Rotterdam 5 Dhr. E. Suykers, Steenbergen. Dhr. en Mevr. Terwindt en fam., Arnhem 3 Dhr. en Mevr. R. J. Verschoor van Nisse, A'dam 2 Dhr. H. Verhulst, Steenbergen, Dhr. en Mevr. Wyatt, London 2 In het Hotel de l'Europe. Fam. J. A. Albers, London 4 Fam. Hoppenbrouwer, Eindhoven 5 Dhr. en Mevr, E. J. van Hoorn, Breda 2 Dhr. en Mevr. Milch, Berlijn 2 Fam. Seslerweiga, Groningen 4 Dfir. en Mevr. J. Scheerbeek, Beilen 2 In het Hotel Schuttershof. Mevr. J. Bothenius Lohman v. d. Brandeler, Assen. Mej. C. W. Ie Comte, Rotterdam. Dhr. en Mevr. Ir. J. Daniel, Amsterdam 2 Fam. J. Dewald, Huizen 4 Mevr. D. Hioolen, Wageningen. Dhr. en Mevr. J. C. Kerkmeyer, Hoorn 2 Fam. Schlop, Bradford 3 Fam. Scholten, Bern 3 Dames Vrielink, Bussum 2 Dhr. Westerhuis, Groningen. In het Strandhotel. Dhr. H. Bangert en fam. Overveen 4 Dhr. H. Grunfeld, Rotterdam. Dhr. N. Huisman, Amsterdam. Dhr. K. J. M. v. d. Laan, Gorinchem. Dhr. en Mevr. F. Rutishauser, Zurich 2 Dhr. en Mevr. H. van Rekum, Amsterdam 2 Dhr. en 'Mevr. G. J. van Rekum, Amsterdam 2 In Pension Zonneduin. Mevr. A. AldershoffDubbeld, Zeist. Dhr. en Mevr. P. J. M. Bruin, Heemstede 2 Fam. Brands, Tilburg 3 Mej. J. Dubbeld. Alkmaar. Dhr. H. Sietsma, Alkmaar. In Pension Marezate. Dhr. C. Bal en fam., Rotterdam 3 Mevr. Del Piano, Brussel. Dhr. en Mevr. Nijkerk en fam., Ede 6 In Pension Klein Duinoord. Dhr. en Mevr. W. Bruining, Voorst 2 Mej. T. L. M. S. van Dam, Zutphen. In Pension Bommeljé. Dhr. en Mevr. R. G. Knupkes en fam,, R'dam 3 Dhr. G. J. Sprangenberg, R'dam. In Pension Duinzicht. Dhr. en Mevr. D. v. d. Poel, R'dam 2 Mej. A. v. d. Wolf, Rotterdam, In Pension Walcheren. Dhr. G. v. Bovenkamp, Diepeveen. Dhr. R. J. Bottensen en fam., Nijmegen 2 Dhr. A. Houthuyzen, Oosterbeek. Mej. M. Houthuyzen, Bennebroek. Mej. T. J. Hagedoorn, Zwolle. Dhr. M. Nout, Gorssel. Dhr. J. Slot, Deventer. In Pension De Brouwerij. Dhr. en Mevr. J. Wevers, Voorburg 2 In Pension Tolhuis. Mej. G. A. Berkhout, Zevenhuizen. Mej. A. v. Delft, Zevenhuizen. Mej. Eeckelmans, Goes. Mej. Palsenborg, Goes. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des mor gens 8 uur tot 6.30 uur des avonds. Prijs van een zeebad 45 cent; kin deren beneden 15 jaar 25 cent. Prijs voor hen die uit eigen of gehuurde tenten of van uit Hotel, Pension of huis baden; 0.35. In den prijs is begrepen het gebruik van één hand doek en van een badcostuum. Bovendien worden voor hen, die uit eigen of gehuurde tenten baden, bad- abonnementen beschikbaar gesteld op de volgende voorwaarden: 1°. De abonnementen worden afge geven tegen de volgende prijzen: Seizoen-abonnement 25. Maand-abonnement 20. Veertiendaagsch abon nement 12.50 Weekabonnement 7.50 2°. De abonnementen zijn uitsluitend geldig voor baden, gebruikt van uit de tent van de(n) geabon neerde. 3°. De abonnementen zijn geldig voor den geabonneerde en diens huis- genooten (inclusief logé's). 4°. Het gebruik dat van de abonne menten gemaakt wordt door de daartoe bevoegde personen is on gelimiteerd. 5°. Abonnementen worden niet af gegeven aan hen die legen be taling gasten ontvangen. Bij abonnement 30 kaartjes 12.50 100 40.— Voor het gebruik van meer hand doeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent en bij den badman op het Westerstrand. Abonnementen alleen in het Bad paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het ge- heele seizoen. De tijd, toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden, wordt gesteld op vijf en veertig minuten voor hen die van het materiaal der N.V. Domburgsche Zee badinrichting gebruik maken. Van hen, die meer tijd noodig heb ben, zal het nemen van een TWEEDE badkaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand ken baar gemaakt. Je bent hier zeker al lang met vacantie. Oh neen, gisteren pas, maar ik heb Amilda-Zonnebruin gebruikt. Een verrukkelijkecrême, geen last van zonnebrand en zooals je ziet in een ommezien mooi bruin. Ik raad je aan het ook te gebruiken. BRUIN STAAT GEZOND EN SPORTIEF ZONNEBRUIN-CRÊME Flac. 90ct. TubeóOct. Doozen 50-25ct Uit het kastje met boeken in de leeszaal, wier aantal met eenige wer ken vermeerderd is, kunnen leden en geïntroduceerden (voor een week) van de Sociëteit „Luctor et Emergo" dagelijks tusschen 11 en 12 ure des voormiddags, boeken ter lezing krij gen, mits men het nummer van het boek en zijn naam teekene op eene lijst bij den kastelein voorhanden. Voor jeugdige lezers zal door de ouders moeten worden geteekend. In de leeskamer liggen de navolgen de tijdschriften en couranten ter le zing: Wereldkroniek. De Prins. De Zwemkroniek. Astra. Simplicissimus. Das Magazin. The Wide World The Sketch. L'Illustration. Country Life. Het Leven. Panorama. Sport in beeld. COURANTEN. Nieuwe Rotterdammer. De Motorkampioen. Algemeen Handelsblad. De Kampioen. Weekbl. Amsterdammer. Middelburgsche Crt. De Haagsche Post. De Scherpschutter. De Maasbode. Domburgsch Badnieuws.

Domburgsch Badnieuws | 1937 | | pagina 5