Dhr. J. Verschoor, Den Haag. Mej. C. Verschoor, Den Haag. Dhr. en Mevr. J. Wijdenes en fam., Sneek 4 lit Pension Marezale. Dhr, en Mevr. Callenbach en fam., Nijkerk 4 Dhr. en Mevr. A. Dees, Terneuzen 2 Dhr. Dhont, Meppel. Mej. Harting, Amsterdam. Mevr. Knapp en fam., A'dam 4 In Pension Bosch en Zee. Dhr. en Mevr. Dr. van Dalen en fam., Bilthoven 5 Mej. Boissevain, Huizen. Dames Nyman, Wyhen 2 In Pension Parkzicht, Dhr. C. K. Elout en fam., Wassenaar 2 Mevr. Ter Kuile en fam., Enschede 2 In Pension Duinlust. Mevr. L. Gongrijp en fam., Santpoort 3 Mej. Dr. C. C. ter Haar, e Den Haag. Mej. II. de Hart, Amsterdam. Dhr. De Hart, Amsterdam. Mej. De Haan, Hattem. Dhr. en Mevr. Van Klaveren en fam., Schiedam 3 Mevr. J. C. J. C. van Nooten en fam.. Deventer 2 Mej. Smit, Hattem Mej. A. E. v. d. Velden, Hattem. In Pension Bommeljé, Mej, A. Boog, Breda. Dhr. en Mevr. D. Diederich- Boog, Breda 2 Mej. M. Griekspoor, Rotterdam. Dhr. en Mevr, J, Jansen en fam., Rotterdam 5 Dhr. en Mevr. A, Steup en fam., Zeist 4 Mej. A. Vermaat, Dordrecht. Mej, N. Vermaat, Dordrecht. Mej. J. ten Westenend, R'dam. In Pension Westeinde, Mej. J. E. Cohen, Hoogeveen, Dhr. G. van Dijk, Groningen. Mej. C. F. Hiensch, Arnhem. Dhr. en Mevr. Kool, Den Haag 2 Mej. K. Veenstra, Groningen. In Pension Duinzicht. Mevr. Bloemsma en fam., Apeldoorn 2 Dhr. en Mevr. Groenewegen en fam., Rotterdam 4 Dhr. en Mevr. A. van Nieuwkerk en fam., Amersfoort 4 In Pension Juliana. Dhr. J. Th. Bakker, Haarlem. Dhr. B. Bremer, Zwolle. Dhr. en Mevr. J. A. Dollée, Rotterdam 2 Dhr. en Mevr. A, Giethoorn, Meppel 2 Dhr. L. N. J. Jungblut, Utrecht. Dhr. en Mevr. J. Binders en fam., Dordrecht 9 Dhr. en Mevr. N. Muller, Den Haag 2 Mej. A. M. Overeem, R'dam. Mej. P. Overeem, R'dam, Dhr, en Mevr. Th. L. H. Potjes, Rotterdam 2 Mej. S. Schul, Roosendaal. Dhr. H. J. Schiitz, Utrecht. Dhr. K. W. Staal, Apeldoorn. Mej. E. Wouts, Roosendaal. Mej. W. Wouts, Roosendaal. In Pension Roosendaal. Fam. Prins, Amersfoort 3 In Pension Timmers. Mej. I.. van Dis, Strijen. Dhr. en Mevr. H. D. Post, Hilversum 2 Dhr. en Mevr. J. J. Swart, Deventer 2 Mej. T Overwater, Strijen. In Pension Baard. Dhr. J. M. Quist, R'dam. In Pension Tolhuis. Mej. T. Leuvens, M'burg. Mej. N. Rijn, M'burg, In Pension De Brouwerij. Dhr. en Mevr. Drooglever Fortuyn en fam,, Maastricht Mej. A. Haavekost Riepers, Amsterdam. Dhr. en Mevr. T. Mudde en fam., Den Haag Mej. J. Riepers, Amsterdam. Mej. A. van Schevinckhaven, R'dam. Dhr. en Mevr. C. Visser-Beutler, Haarlem In Pension Walcheren. Mej. C. Bosch, A'dam. Mej. A. Duynsteen, A'dam. Mej. J. Duynsteen, A'dam. Mej. H. A. Pilchard, London. Jongeh. J. W. PI. Pilchard, London. hl Pension Annie. Mej. Dekker, Amersfoort. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des mor gens 8 uur tot 6.30 uur des avonds. Prijs van een zeebad 45 cent; kin deren beneden 15 jaar 25 cent. Prijs voor hen die uil eigen of gehuurde tenten of van uit Hotel, Pension of huis baden; 0.35. In den prijs is begrepen het gebruik van één hand doek en van een badcostuum. Bovendien worden voor hen, die uit eigen of gehuurde tenten baden, bad- abonnementen beschikbaar gesteld op de volgende voorwaarden; 1 De abonnementen worden afge geven tegen de volgende prijzen; Seizoen-abonnement 25. Maand-abonnement 20. Veertiendaagsch abon nement 12.50 Weekabonnement 7.50 2 De abonnementen zijn uitsluitend geldig voor baden, gebruikt van uit de tent van de(n) geabon neerde. 3 De abonnementen zijn geldig voor den geabonneerde en diens huis- genooten (inclusief logé's). 4 Het gebruik dat van de abonne menten gemaakt wordt door de daartoe bevoegde personen is on gelimiteerd. 5 Abonnementen worden niet af gegeven aan hen die legen be taling gasten ontvangen. Bij abonnement 30 kaartjes 12.50 100 40.— Voor het gebruik van meer hand doeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uilsluitend verkrijgbaar in de melktent en bij den badman op het Westerstrand. Abonnementen alleen in het Bad paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het ge- heele seizoen. De tijd, toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden, wordt gesteld op vijf en veertig minuten voor hen die van het materiaal der N.V. Domburgsche Zee badinrichting gebruik maken. Van hen, die meer tijd noodig heb ben, zal het nemen van een TWEEDE badkaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand ken baar gemaakt. In de leeskamer liggen de navolgen de tijdschriften en couranten ter le zing; Wereldkroniek. De Prins. De Zwemkroniek. Astra. Simplicissnnus. Das Magazin. The Wide World The Sketch. L'Illustration. Country Life. Het Leven. Panorama. Sport in beeld. COURANTEN. Nieuwe Rotterdammer. De Motorkampioen. Algemeen Handelsblad. De Kampioen. Weekbl. Amsterdammer. Middelburgsche Crt. De Haagsche Post. De Scherpschutter. De Maasbode. Domburgsch Badnieuwr. BADSTOELEN te huur tijdens den badtijd; gedurende den lijd, dat de huurder achtereenvolgens den stoel bezet houdt. 0.30 (roode kaarten). 1.75 (witte 5.(blauwe 10.— (gele per week maand Het publiek wordt beleefd ver zocht de Directie in het uitoefenen der controle behulpzaam te zijn, door toe te zien, dat het op de kaart ver melde bedrag overeenstemt met het betaalde. Bepalingen omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „Luctor et Emergo") Ieder, die te Domburg of aangren zende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Be zoekers, die slechts korten tijd op Domburg vertoeven, kunnen geïntro duceerd worden hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap resp. aan de introductie verbonden, zijn; Juli en Augustus: 3 of meer Per perso- personen persoon ,1en ui' één I éengezin j gezin voor 't seizoen per maand 14 dagen week (introductie) Mei, Juni en September: ƒ10.- 6.— 3.50 2.50 15.- 20.- 10- 12.50 0. - I 9.— 4.— e. 3 of meer Per peiso- personen P-oo„ uu per maand week. (introductie) ƒ4.- 1.50 ƒ7.- 2.50 ƒ9.- 4 Introductie per dag (uitsluitend voor personen die niet langer dan één dag te Domburg vertoeven) 0.50 per persoon. Leden en geintroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, ieeszaal en recreatiezaal met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het ter ras Oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang lot bovengenoemde lokalen, veranda's en terrassen met dien verstande echter, dat Commissarissen te allen tijde te hunnen opzichte bijzondere bepalin gen zullen kunnen maken. Zij, die niet in Domburg of aangren zende gemeenten verblijven, hebben gedurende het geheele seizoen vrijen toegang tot de groote zaal en de ve randa zeezijde, uitgezonderd des Maandags, Woensdags en Zaterdags na 7 uur nam. (indien dansmuziek ge geven wordt) en wanneer bijzondere feestelijkheden plaats hebben. Commissarissen behouden zich het recht voor, te allen tijde te hunnen opzichte bijzondere bepalingen te ma ken en in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen le beschikken.

Domburgsch Badnieuws | 1937 | | pagina 6