Bepaüsigeri omtrent het verkrijgen van toegang tol het Badpaviljoen. Lm- Dhr. en Mevr, J. J. v. d. Schuit, Apeldoorn Mej. Joh. G. Smith, A'dam. In Pension Zonneduin. Jongeh, F, G. Barbes, Amersfoort. Mevr. A, van Gastel Laane, Tilburg. Douairière Laane, Bergen op Zoom. Mej. M. Laane, Bergen op Zoom. Mevr. A. Laane-van Mierlo, Breda. Dhr. J. R. Mutsaart en fam,, Tilburg In Pension Zomerlust. Jongeh. D. C. Turquand, Postlude. Mevr, H. J. Turquand, Postlude. In Pension Bosch en Zee. Dhr. en Mevr. Brands en fam., Tilburg 8 Dhr. en Mevr. A. G. van Dalen, Arnhem 2 Dhr. en Mevr. van Delden en fam., lJmuiden 5 Dhr. van Eyndhoven en fam., Scheveningen 9 Dhr. en Mevr. Feenstra en fam., Amsterdam 4 Dhr. Dr. B. Grooteboer en fam., Utrecht 2 Mej. Julius, Utrecht Dhr. Dr. Kielstra en fam., Bloemendaal 4 Dhr. en Mevr. Maes en fam., Haarlem 4 Dhr. en Mevr. Nijman en fam., Wijhen 3 Dames Gvermars, Zwolle 5 Dhr. en Mevr. Perk en fam., Hilversum 4 Dhr. J. A. R. Rommens, Zeist. Mevr. Roorda en fam., Hilversum 3 Mej. Steenbeek, Zeist. In Pension Parkzicht, Mevr. Engelberts en fam., Arnhem 3 Jongeh. P. ter Kuile, Enschedé. Jongej. S. ter Kuile, Enschedé. In Pension Golfzicht. Mevr. C. Mohr Redelé en fam., Eindhoven 5 Dhr. en Mevr. L. A. Mohr en fam., Lorrach (Baden) 5 Mevr. L. Redelé-de Jongh en fam., Eindhoven 5 In Pension Marezate. Dhr. en Mevr. Dr. Nussbaum en fam.T Keulen 3 Mevr. C. Knapp-Desbouveries en fam., Amsterdam 4 Dhr. en Mevr, v. d. Vliet en fam., Roermond 3 i I Dhr. Dr. C. H. C. Ris en fam., Rotterdam Mej. T. Vermaat, Baarn. Dhr. H. Vermaat, Baarn. In Pension Westeinde. Dhr. en Mevr. T. de Jong, R'dam Dhr. en Mevr. F. Sterk, R'dam Fam. A. Santema, Enschedé In Pension De Voogd. Dhr. W. de Heus, R'dam. Mej. M. v. d. Valk, R'dam. Dhr. P. Verwey, Dordrecht. In Pension Timmers. Mevr. Herz en fam., Den Haag Mej. G. R. de Jong, Joure. Mej. J. de Jong, Leeuwarden. Mej. E. de Jong, Joure. Dhr. en Mevr. J. C. Kamphuys en fam., Den Haag Dhr. en Mevr. J. Rosbach en fam., Arnhem In Pension Juliana. Dhr. Berkemeyer, Heerenveen. Fam. Kool, Overschie Mej. M. A. Loopstra, Den Haag. Mej. E. A. Renes, Garderen. Dhr. R. A. Schoonhoven, Utrecht. Mej. H. v. d. Valk, Groningen. Mej. C. v. d. Valk, Groningen. Mej. L. de Woest, Garderen. Dhr. en Mevr. C. J. de Wilde, Zeppe. In Pension Duinzicht. Mej. A. v. d. Berg, R'dam. Mej. v. Gelderen, R'dam. Mej. A. van Egmond, R'dam. Dhr. en Mevr. Kramer en fam., Rotterdam Fam. Leman, Brussel Mej. K. v. d. Meer, R'dam, Fam. v. d. Wolf, Brussel Mej. J. v. d. Wolf, R'dam, Dhr. en Mevr. van Zandelingen, R'dam In Pension Baard. I In Pension Bommeljé. Dhr. en Mevr. R. Eijl en fam., Rotterdam 3 Dhr. en Mevr. A. v. d. Gaag en en fam., Schiedam 4 Mevr. W. L. van Hoek, Oosterbeek. Mevr. H. A. van Hoek, Oosierbeek. In Pension Passemer. Dhr. en Mevr. Dijkstra, Deventer 2 Dhr. en Mevr. Walkotten en fam,, Veenendaal 3 In Pension Duinlust. Dhr. en Mevr. G. van Eyken, Deventer 2 Dhr. en Mevr. Dr. J. Jongeleen en fam., Apeldoorn 3 Mevr. Koelman en fam., Leiden 2 Dhr. en Mevr. Lonem en fam., Hiilegersberg 4 In Pension Klein Duinoord. Dhr. en Mevr. P, J. van Dalsum en fam., Vlissingen 4 In Pension Zeerust. Mej. Ippius Fockens, Hemmen. Miss Edith Spencer, Sheffield. Mej. J. Coldeweg, Deventer, Mej. Chr. R. Hoffman, Haarlem. Mej. H. Pauw, Schiebroek. Mevr. Quist-Vaandrager en fam., R'dam Dhr. R. Sterringa, A'dam. Mevr. Schrok-Hioolen en fam., Schiebroek Jongeh. Schrok, Den Haag. Jongeh. H. Zyderlaan, Hilversum. In Pension Tolhuis. Dames Greep, Goes Dhr. en Mevr. Kruidbosch, Twello Dhr- en Mevr. Sonneveldt en fam., Schiebroek In Pension Walcheren. Dhr. F, Blok, Den Haag. Dhr. en Mevr. L. B. Hofheimer, Amsterdam Dhr. en Mevr. J. Staal, R'dam Dhr. en Mevr, J. C, Vlaskamp, R'dam In Pension Wilhelmina. Dhr. en Mevr. J. J. Akkersdijk en fam., R'dam Dhr. G. Dijker, A'dam. Dhr. T. Pastering, Amsterdam. In Pension De Brouwerij. Mej. J. du Bois, R'dam. Mej. A. van Herp, Rotterdam. Mej. J. Haak, Haarlem. Dhr. en Mevr. W. Kooi, Hilversum Mej. M. Lanting, Haarlem. Dhr. en Mevr. A. Schoon-Bouduin en fam., Maastricht Dhr. en Mevr. Schelling en fam., Groningen In Pension Annie. Mevr. Weidema en fam., R'dam In Pension Ruppei. Mej. J. Kraemer, Amsterdam. In Pension Park- en Landzicht. Mevr. H. Driessen en fam., Leerdam Mej. C. M. Lagerwerf, R'dam. Mej. T. C. Lagerwerf, R'dam. Mej. H. J. Peppelman v. Kampen, Wageningen. Mej. H. Peppelman v. Kampen, Wageningen. Mej. A. Spijk, Uithuizermeeden. Dhr. en Mevr. H. M. v. Schagen en fam., R'dam Mej, A. M. E. Verwer, Wageningen. BADSTOELEN te huur tijdens den badtijd: gedurende den tijd, dat de huurder achtereenvolgens den stoel bezet houdt. 0.30 (roode kaarten), per week 1.75 (witte maand 5.(blauwe seizoen10.(gele Het publiek wordt beleefd ver zocht de Directie in het uitoefenen der controle behulpzaam te zijn, door toe te zien, dat het op de kaart ver melde bedrag overeenstemt met het betaalde. (Sociëteit „Luctor et Emerge") Ieder, die te Domburg of aangren zende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot net Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Be zoekers, die slechts korten tijd op Domburg vertoeven, kunnen geïntro duceerd worden hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap resp. aan de introductie verbonden, zijn: Juli en Augustus: voor 't seizoen per maand 14 dagen week (introductie) Mei, Juni en September: 3of meer Per perso- personen per maand 4.— week. 1.50 (introductie) Introductie per dag (uitsluitend voor personen die niet langer dan één dag te Domburg vertoeven) 0 50 per persoon. Leden en geintroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, ieeszaal en récréatiezaal met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het ter ras Oostzijde. Geintroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovengenoemde lokalen, veranda's en terrassen met dien verstande echter, dat Commissarissen te allen tijde te hunnen opzichte bijzondere bepalin gen zullen kunnen maken. Zij, die niet in Domburg of aangren zende gemeenten verblijven, hebben gedurende het geheele seizoen vrijen toegang tot de groote zaal en de ve randa zeezijde, uitgezonderd des Maandags, Woensdags en Zaterdags na 7 uur nam. (indien dansmuziek ge geven wordt) en wanneer bijzondere feestelijkheden plaats hebben. Commissarissen behouden zich het recht voor, te allen tijde te hunnen opzichte bijzondere bepalingen te ma ken en in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. Per persoon 13 of meer 2 perso- personen nen uit t(j( gén één gezin gezin 15.- 20.- 6 10.- 12.50 3.50 6. 9.- 2.50 4.— 6-

Domburgsch Badnieuws | 1937 | | pagina 6