Dhr. J. L. F. X. v, d. Vis en fam., Wassenaar 3 Dhr. en Mevr. D. Warring, Leiden 2 Dhr. P. de Wilde en fam., Antwerpen 10 In het Strandhotel. Dhr. J. Doorguit, Zaandam. Dhr. C. Jonkers, Castricum. Dhr. J. de Jong, Hilversum. Mej. C. M. Kwint, Hilversum. Fam. Lecuir, Brussel 2 Fam, E. Mulder, Lutten 3 Mr. P. Z. Mackenzie, London. Fam. Martin, Genève 3 Dames Paisford, London 2 Dhr. C. Pino, Amsterdam, Fam, T. G. O. Reinders, A'dam 7 Dames Rogers, London 2 Dames van Zwet, Rotterdam 2 In Pension Golfzicht. Dhr. en Mevr. J. W. A. Donker en fam., R'dam 4 Mevr. M. W. H, Greven Polvliet en fam., Den Haag 3 Mevr. De Kuyper en fam., Den Bosch 4 Mej. van Straten, Den Haag. Dhr. en Mevr. L. W. Wildervanckvan Foreest en fam., Deventer 5 In Pension Zonneduin, Dhr. en Mevr. Ch. Faasen en fam., Overschie 4 Dhr. en Mevr. Graux en fam., Enswal-Verviers 6 Mej. J. M, Kinderman, Hilversum. Jongeh. J. Kinderman, Hilversum. Dhr. en Mevr. J. de Vreis en fam., Amersfoort 5 In Pension Zomerlust Dhr. en Mevr. Ds Kelder, Rotterdam 2 Mevr. Ds. A. TreffersSnoep fam. en bed., Bunschoten 5 In Pension Marezate. Dhr. en Mevr. Dr. Bauman en fam., Rotterdam 5 Dhr, en Mevr. A. Demeulemeester en fam,, Bougge 4 Dhr. en Mevr. Delouche en fam., Parijs 3 Dhr. Th. Kahn, New-York. Dhr. en Mevr. Nieuwenhuis en fam., A'dam 3 Dames Van Pelt, Utrecht 2 Dhr. en Mevr. Simons en fam., Keulen, 3 Dhr. H. Strauss, New-York. Dhr. en Mevr. Ir. Stallings, Leeuwarden 2 In Pension Klein Duinoord. Mevr. H. Eykholt, Arnhem. Mej. J. C. Mönnich, Arnhem. In Pension Duinlust. Mej. G. Boekei, Ommen. Mej. K. de Boer, Vriezeveen. Dhr. en Mevr. C. A. van Dale en fam.. Hengelo 6 Mej. T. Kools, Roosendaal, Dhr. en Mevr. Th, C. van Leeuwen en fam., Rotterdam 3 Mej. L. Severs, Breda. In Pension Bommeljé. Dhr. en Mevr. K. Osper en fam., Nijmegen 3 Dhr. en Mevr. G. F. v. d. Steen en fam., Breda 3 In Pension Roosendaal. Fam. J. K. Dingstee, Hengelo 4 Dhr. en Mevr. Margadant, Den Haag 2 Mej. Kea Schmidt, Den Haag, In Pension Juliana. Dhr. en Mevr. G. Kuiper, Zaandam 2 Dhr. J. Kuiper, Zaandam, Dhr. C. v. d. Maas, Rotterdam Mej. V. v. d. MaasAkker, R'dam, Dhr. M. Mieché, Hilversum. Dhr. en Mevr. J. de Niet, Haarlem 2 Dhr. D. H. Wringer, Naarden. In Pension Zeerust. Mevr. Constandse en fam., Gorinchem 3 Dhr. en Mevr. Roodenburg en fam., Wassenaar 3 In Pension Passenier. Dhr, en Mevr. C. J. Klinkenberg en fam A'dam 4 In Pension Duinzicht. Dhr. en Mevr. Blanken en fam., Rotterdam 3 Mej. M. Hoffuis, Rotterdam. Mej. I. van Herk, Rotterdam. Dhr. en Mevr. G. Leih en fam., Huizen 5 In Pension Walcheren. Dhr. J. M. A. Collee, Nijmegen. Mej. E. Bernards, Varik. Dhr. en Mevr. H. Lenssink en fam., Enschedé 3 Dhr. E. Markusse, Leiden. Dhr. J. Theunisse, Nijmegen. In Pension Tolhuis. Mej. E. Hidding, Groningen. Mevr. SchuitemaHebmens, Groningen. Mej. J, Schuitema, Groningen. Fam. Vernooys, Middelburg 3 In Pension Annie. Mej. Zr. Bos, Utrecht. Dhr. en Mevr. Schönbeck en fam., Amsterdam 6 In Pension „De Brouwerij". Fam. F. A. Boerlage, Bussum 3 Mevr. A. J. van Dijk en fam,, Rotterdam 2 Mej. Gosselinga, Utrecht. Dhr. en Mevr. Dr. Haak en fam., Den Haag 5 Dhr. N. J. C. Jeekel, Haarlem. Dhr. en Mevr. Ds. J. de Koning en fam.. Den Haag 4 Mevr. A. Koenders en fam., Deventer 2 Dhr. en Mevr. J. v. d. Linde, Den Bosch 2 Mej. Zr. R. Nijkamp, Brummen. Mej. Zr. A. de Rooy, Arnhem Fam. L. Swanenburg, Zaandam 3 Mej. L. v. d. Sluis, Haarlem. Mej. Zr. F. Serlijn, Arnhem. Dhr. en Mevr. H. Schoneveld en fam., Meppel 4 Mej. P. P. de Vries, New-York. Dhr. J. H. Wilton, Rotterdam. In Pension Dr. Ruppel. Mevr. Süssman en fam., Hamburg 3 0e buitenplaatsen Duinbeek en Berken bosch zijn voor het publiek gesloten, maar voor vreemdelingen, verblijfhoudende op Domburg, zijn Wandelkaarten verkrijgbaar bij den Heer P, J. Elout te Domburg tegen betaling van f 1— per stuk. De toegang tot het gereserveerd gedeelte rond de woonhuizen op Ber kenbosch en Duinbeek en tot de ge reserveerde laan tegenover 't kasteel Westhove, is ook aan houders van kaarten verboden. De bosschen en duinen van Hoog duin (voormalig Overbosch van Duin vliet) zijn voor het publiek gesloten. Voor badgasten te Domburg ver toevende, zijn echter op persoon lijke aanvrage wandelkaarten voor de manteling verkrijgbaar bij den Heer P, J. Elout te Domburg tegen betaling van 1.per stuk. Aan hen die slechts 8 dagen of kor ter te Domburg verblijven worden kaarten verstrekt tegen betaling van 0.50 per stuk. In beide gevallen zijn de kaarten geldig voor den houder en de leden van zijn gezin. De wandelkaarten worden ver strekt dagelijks tusschen 11.30 voorm. en 12.30 uur nam. op het Badpaviljoen (Soc. „Luctor et Emergo"). Uitstapjes te voet. Gaande door de manteling van Hoog duin (voormalig Overbosch van Duinvliet) en terug langs den straat weg [H uur). Gaande door de manteling van Hoog duin (voormalig Overbosch van Duinvliet) en het landgoed West hove en terug langs den straatweg (1% uur). Langs den straatweg tot aan het land goed Schoonoord, vervolgens links af, en door de bosschen van de landgoederen Duinbeek, Berken bosch en Hoogduin terug 1uur). Naar de Oranjezon, door de mante ling achter Westhove en langs het rijwielpad door het vroon en terug langs 't landgoed Zeeduin (3 uren). Aan te Domburg verblijf houdende vreemdelingen is het wandelen over deze landgoederen door de eigenaren welwillend vergund, mits zij voorzien zijn van wandelkaarten, welke op aanvrage bij den Directeur der Zee badinrichting tegen betaling van 1.per kaart verkrijgbaar zijn. Naar Aagtekerke en over Oostkapelle terug (2 uren). Langs den weg welke naar Westka- pelle voert tot den eersten of twee den verharden weg links; dien weg volgen tot verharden weg Westka- pelieAagtekerke en links afslaan de over Aagtekerke terug (2 uur). Naar Westkapelle en over Aagte kerke terug; de zeedijk en licht toren te bezien (3% uur). Langs het nieuwe wandelpad loopen- de door de duinen ten Westen van Domburg; aan het einde van het Golfterrein links af naar den straat weg DomburgWestkapelle, langs dezen weg terug uur).

Domburgsch Badnieuws | 1937 | | pagina 6