VICTOR IA - WATER Stoomwasscherij flZEELAND" - Middelburg Familie Pension „La Bruijère" Langevielesingel D 136 - Telefoon No. 637 Een HERCULES GOLFWASCHMACHINE A. v. ROON - Langeviele 62 MIDDELBURG - KACHELMAGAZIJN Zoutelande Telefoon 15 - Bondshotel A. M. W. B. Alle Kamers warm- en koud str. water Serre, tuin, goede verzorging, prima keuken Vraagt prospectus Warme Bron 30° C. NEDERLANDSCHE NATPORLIJfC BRONWATER M U - Diepte 400 Meter Opgericht 1887 Dhr. S. Nieuwenhuizen, D 5, Berlijn. Fam. van Nieuwkerk, E 6, Schiebroek Mevr. Snow-Hinlöpen, fam. en bed., D 9, London Mevr. Thomson-Boddaert, C 17, Den Haag. Mej. Veenendaal, E 28, Velp. Mevr. Westenenk-Nering Bögel, 't Haventje, Wassenaar. Dhr, en Mevr, D. Zijlstra, fam. en bed., Zonnevanck, R'dam In het Badhotel. Mevr. Birnbaum-ten Cate, fam. en bed., Boxmon (Engl.) Dhr. F. B. Goldhoorn en fam., Steendam Dhr. Jhr. en Mevr. E. L. de Geer, Zeist Dhr. en Mevr. Mr. F. van Hasselt, Voorst Dhr. en Mevr. L. de Heer en fam., Rotterdam Dhr. H. Hirchner, Haarlem. Dhr. F. W. L. van Hoorn, A'dam. Dhr. F. Kaetzt, Den Haag. Dhr. en Mevr. Fr. Lionel Marie, Malo les Barnes Dhr. en Mevr. A. Marchand, Malo les Baines Dhr. en Mevr. E. Muller, Roosendaal Dhr. Dr. G. D. Posthumus, A'dam. Dhr. en Mevr. G. L. F. C. v. d. Vis en fam., Wassenaar Dhr. en Mevr. G. Th. v. d. Veen, Brussel In het Hotel Schuttershoi. Dhr. P. A. L. A. Baron en Baronesse van Ittersum en fam.. Den Haag Dhr. Dr. P. Kremer en fam., Bilthoven Fam. H. L. W. Koning, Carlow (Engl.) Fam. Langneval, Brussel Dhr. en Mevr. de Rooy, A'dam Dhr. en Mevr. Dr. J. de Smit, Nijmegen Dhr. W. Stortenbeeke, Hillegersberg. Mevr. Troesler, Parijs. In Pension Zonneduin. Dhr. en Mevr. J. Faasen en fam., Rotterdam Dhr. en Mevr. P. J. Hommers, Bilthoven Dhr. en Mevr. W. A. F. van Vlissingen, Bilthoven In Pension Golfzicht. Mevr. Bouwens, Rijswijk. In Pension Zomerlust. Dhr. en Mevr. A. van Abbe en fam., Eindhoven Dhr. en Mevr. Th. van Dyck, fam. en bed., Eindhoven Dhr. en Mevr. J. A. v. d. Ven, Rotterdam In Pension Duinlust. Mej. A. van Hall, Amsterdam, In Pension Bosch en Zee. Dhr. en Mevr. de Jong en fam., Dordrecht In Pension Bommeljé. Mevr. J. C. Bantz en fam., La Chaut de Donds (Schweiz) Dhr. en Mevr. M. Dekker, Eindhoven Mevr. M. F. Goldenberg, Breda. In Pension Westeinde. Dhr. en Mevr. Willy, Brussel In Pension Roosendaal. Mej. De Wolf, Winterswijk. In Pension Duinzicht. Dames Nepveu, Utrecht Mej. J. A. Pouwer, Rotterdam. Mej. M. Tulling, Rotterdam. In Pension De Brouwerij. Jongeh. R. v. Boeschoten, Breda. Mej. L. de Vries, Locarno. Dhr. en Mevr. Wels, Breda Bruin staat sportief en gezond en het flatteert bijzonder. Om mooi bruin te worden hoeft U niet uren in de zon te liggen. Het is zelfs veel verstandiger om te zorgen dat U bruin bent, vóór U naar buiten gaat. Gebruik eerst Amilda- zonnebruincrême, dan wordt in enkele uren Uw huid, door inwerking van licht en lucht, prachtig ge bruind, óók als de zon niet schijnt. Amilda-zonnebruincrême bevat pigmentol, een stcf die in geen andere crème voorkomt. Deze bevordert een snelle, natuurlijke huidbruining werkt schoon en zonder slijtage Kelvinator Koelkasten en Brandkasten Gas- en Petroleumstellen Stofzuigers en Huishoud. Art. Centrale Verwarming VOOR HET BADSEIZOEN ZIJN NOG TE HUUR: 5 kamers en keuken, J. Passenier, Stationstraat. 5 kamers met pension, M. Wisse, Stationstraat. 3 kamers en keuken, J. L. Verhage, tot 13 Aug., Stationstraat. 5 kamers en keuken, P. Moggré, tot Aug., Stationstraat. 4 kamers en keuken, D. Hendrikse, Stationstraat. 5 kamers en keuken, W. Bommeljé, tot 14 Juli en Aug., Westweg. 4 kamers en keuken, J. Minderhoud, Westweg. 1 kamer en keuken, G. Provoost, tot 1 en na 21 Aug., Westweg. 2 kamers en keuken, L. de Voogd, Westweg. 6 kamers en keuken, J. Maas, tot 31 Juli, Westk. weg. Villa Bejoca, 7 kamers en keuken, P. M. C. Acda, tot Aug., Westerpark. 1 kamer en keuken, A. Roelse, Westk. weg. Villa Ruimzicht, 5 kamers, serre en keuken, B. Bakker, tot 15 Juli en van Aug., Westk. weg. 5 kamers en keuken, W. Geldof, tot 15 Juli en na 1 Aug., Hoogehilweg. 5 kamers en keuken, Chr. Maas, Hoogehilweg. 5 kamers en keuken, P. Maas, Juli, Duinstraat. 4 kamers en keuken, M. Meijer, Duinstraat. 6 kamers en keuken, G. Passenier, Duinstraat. 4 kamers en keuken, C. Klopmeijer, Duinstraat. 2 kamers en keuken, J. Brouwer, Duinstraat. 6 kamers en keuken, A. Trielier, Aug., Duinstraat. Villa Duinoord, 8 kamers, serre en keuken, P. J. Elout, Augustus, Heerenstraat. 7 kamers en keuken, L. Spronk, Juli, Badhuisweg. 2 kamers en keuken, L. de Voogd, tot 1 en na 21 Aug., Noordstraat. 3 kamers en keuken, P. Louws, tot 24 Juli en na 14 Aug., Noordstraat. 4 kamers en keuken, W. J. de Jager, tot 1 Aug., Noordstraat. 2 kamers en keuken, J. Geertse, tot 9 Aug., Wijngaardstraat. 3 kamers en keuken, Wed. Louwerse, Wijngaardstraat. 2 kamers met of zonder keuken, J. Bimmel, tot Aug., Badstraat. 7 kamers en keuken, G. de Pagter, Aug., Badhuisweg. Villa Vogelenzang, 6 of 8 kamers en keuken, M. Reijnhoudt, Aug., Villapark. 5 kamers en keuken, W. Brand, tot 15 Juli en na 15 Aug., Noordweg. 3 of 4 kamers en keuken, S. Heine, tot 23 Juli en na 14 Aug., Noordweg. 5 of 6 kamers en keuken, A. Provoost, tot 14 Juli, Schuitvlotstraat. 3 kamers en keuken, Mej. M. Passenier, tot 21 Juli, Noordweg. 3 kamers en keuken, W. Baard, tot 6 Aug., Zuidstraat.

Domburgsch Badnieuws | 1937 | | pagina 3