DANSMUZIEK MUZIEKUITVOERING GOLF. CONCERT REGLEMENT AMUSEMENTEN. Zaterdag 30 Augustus 1919 Aanvang 7' '2 uur. Voor kinderen tot 9 uur. Maandag 1 September 1919, i des avonds te 8 uur te geven door de Domburgsche Muziekvereeniging „Appollo". Directeur: .M. A. Romijn. (Bij minder gunstig weer heeft het Concert in de tent op de Markt plaats.) Leden en geïntroduceerden (voor één week) hebben vrijen toegang. Dag-introductie 1.— per persoon. UITSLAG Mixed foursomes Handicap. 1. Mej. L. Reepmaker-Dhr. Mr. B. van der Mersch na kamp met 2. Mevr. Alberts-Salberg—Dhr. Mr. J. A. Heyse. UITSLAG Kinder-Tennismatches. 1. J. Guépin—A. Westenburger. 2. Mej. H. v. d. Kamp—R. Dainme. 3. Mej. M. A. Molenaar-P. Molenaar. 4. C. Wijckerheld Bisdom—P.v.d. Kamp. 5. Jkvr. P. Schuurbeque Boeye—P. Cha- bot. 6. Jkvr. A. van Teylingen—A. Hosang. 7. Jhr. H. P. v. d. Mieden F. Struijcken. 8. H. van Lier-P. C. Molenaar. 9. Mej. G. Lucardie—F. Elout. 10. H. Grissard—A. de Veer. 11. K. Vaandrager—G. Binkhorst. te geven door de Domburgsche Muziekvereeniging „Apollo", Maandag 1 Sept. tent op de Markt. Bij ongunstig weder heeft de uitvoe ring zoo mogelijk op een anderen dag in dezelfde week plaats. Gevonden Voorwerpen. 1 zilveren Speld. 1 doosje met zilveren knoopen. 1 zilveren pepermuntdoosje. huishoudboekje. Terug te bekomen bij den kastelein van het Badpaviljoen. Verloren Voorwerpen. 1 vestzak-fototoestel. 1 damestaschkussen. Terug te bezorgen kastelein Badpavil joen. I rood leeren portemonnaie met eenig geld, o.a. twintig franc-stuk. Terug te bezorgen bij dhr. P. J. Elout, Directeur-Zeebadinr. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 31 Augustus. Roomsch Katholieke Kerk. H. Mis te IOV2 uur. Ned. Herv. Kerk. Voorin. 9V2 uur Ds. Koldewijn. Nam. 2 uur Ds. Koldewijn. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. van den Ende. Nam. 2 uur Leeskerk. Gebruikte Baden. Ooster- Wester- T t ti strand strand 10taa' Vrijdag 22 Aug. 263 24 287 Zaterdag 23 207 31 238 Zondag 24 97 10 107 Maandag 25 225 30 255 Dinsdag 26 141 4 145 Woensdag 27 96 3 99 Donderdag 28 133 10 143 1162 112 1274 Hoogwater te Domburg, Zaterdag 30 Aug. n.nt. 5.16 Zondag 31 6.02 Maandag 1 Sept. 6.32 Dinsdag 2 7.22 E. K. Woensdag 3 v.m. 7.52 Donderdag 4 9.05 Vrijdag 5 10.27 Zaterdag 6 11.43 De bosschen en duinen van Hoogduin (voormalig Overbosch van Duinvliet) zijn voor het publiek gesloten. Voor badgasten te Domburg vertoe vende, zijn echter op persoonlijke aanvrage wandelkaarten voor de manteling verkrijgbaar hij den Directeur der Domburgsche Zeebadinrichting. In gezetenen van Domburg kunnen bij genoemden Directeur mede wandel- kaarten bekomen. BADSTOELEN te huur tijdens den badtijd: gedurende den tijd, dat de huurder achtereenvolgend den stoel bezet houdt. 0.15 (roode kaarten). per week1.50 (witte maand 4.— (blauwe seizoen 8.— (geele Het publiek wordt beleefd verzocht de Directie in het uitoefenen der controle behulpzaam te zijn, door toe te 'zien, -*-»* liv.1 An -.-^.olAn 1-lQrirU Q" overeenstemt met het betaalde. Hulppost-, Hulptelegraaf- en Hulptelefoon kantoor te Domburg, Geopend Van 16 Juni tot en met 15 September Op werkdagen 8.00 - 1.002.00 - 3.30 6.00 - 7.30. Op Zondagen 8.00-9.00; 1.00 - 2.00. Laatste buslichtingen: Op werkdagen 6.55 - 9.55 voorm. 1.22- 5.05 nam. Op Zon- en feestdagen 9.55 voorm. Baddokter Dr. B. Vaandrager is dagelijks te consulteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tusschen il'/z en I2V2 uren; aan huis van 8'/2—9'/2 uur vrm. WANDELINGEN enz. De buitenplaatsen Westhove, Duinbeek en Berkeubosch zijn voor het publiek gesloten, maar voor vreemdelingen, vcr- blijfhoudende op Domburg, zijn Wandel- kaarten verkrijgbaar bij den Directeur der Domburgsche Zeebadinrichting, tot wien ook ingezetenen van Domburg zich ter verkrijging van wandelkaarten, moeten wenden. De toegang tot het gereserveerd ge deelte rond het woonhuis op Berkenbosch is ook aan houders van kaarten verboden. Uitstapjes te voet: Gaande door de manteling van Hoogduin (voormalig overbosch van Duinvliet) en terug langs den straatweg C/2 uur). Gaande door de manteling van Hoogduin (voormalig overbosch van Duinvliet) en het landgoed Westhove en terug langs den straatweg (l'/j uur). Langs den straatweg tot aan het land goed Schoonoord, vervolgens links af, en door de bosschen van de landgoede ren Duinbeek en Berkenbosch terug (U/2 uur). Naar de Oranjezon, door de manteling achter Westhove en langs de laan van het „Huis ten Duijne" of het rijwiel pad door het vroon en terug langs het landgoed Zeeduin (3 uren). Naar Aagtekerke en over Oostkapelle terug (2 uren). Naar Westkapelle en over Aagtekerke terugde zeedijk en lichttoren te be zien (3'/2 uur). Aan de bezoekers der badplaats is het wandelen over deze landgoederen door de eigenaren welwillend vergund, mits zij voorzien zijn van wandelkaarten, welke op aanvrage bij den Directeur der Zeebadinrichting verkrijgbaar zijn. (Zie onder „Wandelingen"). Sociëteit „Luctor et Emergo". VOOR HET BESPELEN VAN HET TENNISVELD. a. De banen zijn uitsluitend toegankelijk voor leden en geïntroduceerden (voor een week) der Sociëteit „Luctor et Emergo". b. Leden en geïntroduceerden kunnen de banen afhuren tegen betaling van 1.— per uur. Kaarten verkrijgbaar bij den kastelein. c. Bij den aanvang van het spel moet de kaart worden afgegeven aan den ballenjongen, die daarop invult den tijd waarop met spelen wordt aangevangen. Van af dien tijd is het veld gedurende een uur ter beschikking voor den huur- UdJV'SlUI), mtil dien verstande echter, dat de baan uitsluitend als tennisveld ge bruikt zal mogen worden en slechts van een heel uur tot een heel uur in beslag mag gehouden worden. d. Door een gezelschap van minder dan 8 spelers mogen de banen niet langer dan één uur achtereen in beslag worden gehouden, door een gezelschap van min der dan 12 spelers niet langer dan twee uur achtereen enz. Deze bepaling geldt slechts dkn, wan neer andere spelers van de banen ge bruik wenschen te maken. e. De banen kunnen vooraf besproken worden 1°. voor den volgenden dag op per soonlijke aanvrage bij den kastelein tusschen 8 en 9 uur des avonds. 2°. voor denzelfden dag op persoonlijke aanvrage bij den kastelein tusschen 8 en 9 uur 's morgens. Voor ballen en rackets moet door de spelers zelve gezorgd worden. g. Het dragen van tennisschoenen is verplichtend. In de leeskamer liggen de navolgende tijdschriften en couranten ter lezing London News. London Magazine, The Sketch. The Studio. L'Illustration. Le Rire. Je sais tout. Die Woche. Fliegende Blatter. Golf Illustrated. Goliing. Het Leven. Eigen Haard. Aarde en haar Volken De Natuur. Vragen van den Dag. De Gids. Hollandsche Revue, Revue der Sporten. Op de Hoogte. Groot Nederland. Panorama. Onze Neutraliteit. COURANTEN. Nieuwe Courant. Middelburgsche Crt. Nieuwe Rotterdammer. De Scherpschutter. Algemeen Handelsblad. DomburgschBadnieuws Meckbl-Amsterdammer. De NederlandscheSport de Haagsche Post. Uit het kastje met boeken in de leeszaal, dat weder met eenige werken vermeerderd is, kunnen badgasten, houders van toe- gangkaarten, dagelijks tusschen 11 en 12 ure des voormiddags, boeken ter lezing krijgen, mits men het nummer van het boek en zijn naam teekene op eene lijst bij den kastelein voorhanden. Voor jeugdige lezers zal door de ouders moe ten worden geteekend.

Domburgsch Badnieuws | 1919 | | pagina 2