Voor liet badseizoen zijn nog Ie huur EN VREEMDELINGENLIJST. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.25, voor het Buitenland 1.50; afzonderlijke Nommers 0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0.60 voor het geheele seizoen. B urea u x: te DOMBURG bij de firma CORNs. J. REKKERS, Badhuisweg; te MIDDELBURG ter drukkerij van O. W. DEN BOER, St. Pieterstraat F 33. De aandacht wordt er op gevestigd dat het Bureau voor het Badnieuws is ge vestigd bij Firma CORNs J. REKKERS, Badhuisweg. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LUCTOR ET EMERGO".) Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Badpavil joen, lid worden van de Societe't i u-tor er hmtigo bezoekers die srechts korten tijd op Domburg vertoeven, kunnen ge ïntroduceerd worden hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden, zijn Per persoon 2 perso nen uit één gezin 3 of meer personen uit één gezin 10.- 15- 20.— 6.— 10.- 12.50 2.50 4 6.- per maand week (introductie) introductie per dag ƒ1.— per persoon. Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaai met daaraan gelegen veranda en terras, tot de biliardzaal, leeszaal en recreatie zaal met daaraan gelegen veranda, als mede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovenge noemde lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat Commis sarissen ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalingen zullen kunnen maken. Vreemdelingen die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, kunnen zonder betaling geïntroduceerd worden tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde. Com missarissen zullen echter ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalin gen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. kleeden, wordt gesteld op vijf en veer tig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben zal het nemen vaa een tweede badkaart gevorderd -worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het stra td kenbaar gemaakt. ZEEBADEN Het bad is geopend van des morgens 8 uur tot zonsondergang. Prijs van een zeebad 40 cent. In den prijs is begrepen het gebruik van één handdoek en van een badcostuum. Bij abonnement 30 kaartjes II, 100 35, Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen ii 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent. Abonnementen alleen in het Bad paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aan- Aangekomen Vreemdelingen tot en met 28 Augustus 1919. in het dorp en verschillende villa's Aantal Personen. dhr. en mevr. Adams-Kakebeeke en tam., Bergen op Zoom. 3 dhr. L. Bakhuiizc' '-hm t?... mevr. constantin, Parijs, dhr Jacques Constantin, Parijs, jongej. Doijer, den Haag. dames van Dooren, Waalwijk. 4 mevr. Endt, tam. én bed., Laren. 5 mej. Gerlacb, Utrecht, mej. H. Hiidenbrand, Zierikzee. mej. Kolft, Rotterdam, dhr. en mevr. Looten, tam. en bed. Middelburg. 4 mevr. van Marie, Haarlem, jongej. N. van Marie, Haarlem, mej. C. Hasselbach, Middelburg, mej. A. Naerebout, Eindhoven, dhr. P. N. Soetens, Nijmegen, dhr. Schippers, Breskens. mej. Schippers, Breskens. - mej. Toubeau, Arnhem, dhr. J. A. Dumon Tak, Leiden, mej. V. Untret, Amersfoort, dhr. D. Vermeulen, den Haag. mej. Vastenou, Leeuwarden, dhr. W. P. I. Wilde, Amsterdam. In het Pension Parkzicht. tam. C. W. J. Lugner van Ooij, Amsterdam. 5 In het Pension Klein Duinoord. mevr. den Boer, den Haag. mej. den Boer, den Haag. mej. M. de Famars Testas, den Haag. In het Badhotel. dhr. en mevr. Brants, Velp. dhr. en mevr. H. M. Schieferdecker, Bloemendaal. tam. M. Slingenberg, Amsterdam. In het Strandliotel. I tam. Drossaers, den Haag. 3 fam. A. J. Foyer, den Haag. 6 dhr. Visscher, Gorter, Apeldoorn, mej. R. Visscher Gorter, Apeldoorn, dhr. H. R. Reder, Amsterdam, fam. Scholten, den Haag. 3 dhr. A. E. J. Nijsingh, Leiden. In het Hotel Schuttershof. mej. M. M. C. Boissevain, Hilversum, mevr. Diemont-Luden, Ginneken. dhr. J. G. C. Fonteijn, Rotterdam, dames Keijser, den Haag. dhr. en mevr. Dr. A. Lommen, Arnhem. 2 mevr. van Lennep en dochter, den Haag. 2 dhr. H. Ramondt, Hilversum, dhr. J. A. H. van der Ven, Breda. In het Hotel de l'Europe. dhr. C. van Renties, Soest. dhr. G. Draijer, Bussum. dhr. J. Hoogeboom en tam., Zierikzee. 2 dhr. en mevr. G. Lely, Bussum. 2 dhr. en mevr. T. M. B. van Mark, Harden. 2 dhr. H. van Mark, Maastricht, dhr. en mevr. H. van Nederveen, den Haag. 2 dhr. J. v. der Pol, Rotterdam, dhr. en mevr. B. J. Ramspek, Doesburg. 2 dhr. L. Sickers, Rotterdam, dhr. en mevr. B. Staal, den Haag. 2 dhr.,T. J. Verloop, Gennep. Reisgelegenheden. Stoomtram „Walcheren". Vertrek Domburg. Aankomst Middelburg. Aankomst Vlissingen. Vertrek Vlissingen. Vertrek Middelburg. Aankomst Domburg. 1 7.30* 8.43 8.50 6.10* 7.17* 10.30 11.42 11.50 9.02 9.05 10.17 2.15 3.27 3.35 12.27 12.30 1.42 5.45 6.57 7.05 4.12 4.15 5.27 8.50 10.— 7.22 7.25 8.37* Rijdt niet op Zondag. 5 kamers en Wed.J Schoo- Sept. Station keuken nenboom. straat. 1 kamer J. Gcertse. Westweg. 4 kamers en H.Minderhoud. Markt keuken Ooststr. 1 kamer A. Geertse. 4 kamers en W. J. Groen. id. keuken 6 kamers en J. Wisse. tGroentje keuken id. 4 kamers id. 4 kamers en Wed. L. de keuken Visser. Badstr. 7 kamers en id. Badhuisw keuken 5 kamers en Pension Westweg keuken Bommeljé. D 16, 8 kamers Wed. Francke na 15 Sept Tol. 3 kamers Pens. Catharina Noordstr. 10 kamers Pension Zonneduin Sept. bij het Strand. 9 kamers Pension Klein Duinoord Vroon. 5 kamers Pension Parkzicht Heerenstr 9 Kamers Pension Wilhelmina Noordstr. 2 kamers Jac. de Wolf Wijn- gaardstr. 4 kamers Pension Heerenstr De Voogd Villa Gr. Duinoord. 5 kamers en keuken Noord-Zeehuis 5 kamers en Villa Duinoord ld. keuken 7 kamers Pens. Baard Markt, 1 kamer A. Dekker Ooststr. 4 kamers Pens. Domb. na 15 Sept Westst. Villa Dir. Zeeb the Wigwam 1 inricht. 2 kamers J. L Verhage na 6 Sept Stationst. 7 kamers en M. A. Romijn Weststr. keuken 22 5 kamers en Huis ter Duin Sept. Hotel keuken Schut.hof

Domburgsch Badnieuws | 1919 | | pagina 1