EN VREEMDELINGENLIJST. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.25, voor het Buitenland 1.50; afzonderlijke Nommers 0.10. - Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG bij de firma CORNs. J. REKKERS, Badhuisweg; te MIDDELBURG ter drukkerij van (i. W. l)EN BOER, St. Pieterstraat F 33. De aandacht wordt er op gevestigd dat het Bureau voor het Badnieuws is ge vestigd bij Firma CORNs J. REKKERS, Badhuisweg. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LUCTOR ET EMERCiO".) Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Badpavil joen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo" Bezoekers die slechts korten ujd op Domburg vertoeven, kunnen ge ïntroduceerd worden hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden, zijn: Per persoon 2 perso nen uit één gezin 6 of meer personen uit één gezin 10.- 6.- 15.- 10.- 20.- 12.50 per maand week 2.50 4.— 6.— (introductie) Introductie per dag ƒ1.— per persoon. Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en récréatie- zaal met daaraan gelegen veranda, als mede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovenge noemde lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat Commis sarissen ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalingen zullen kunnen maken. Vreemdelingen die niet langer dan EEN DAO te Domburg vertoeven, kunnen zonder betaling geïntroduceerd worden tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde. Com missarissen zullen echter ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalin gen kunnen maken. Commissarissen behouden zich hetrecht voor in bijzondere gevallen overde lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. Hoogwater te Domburg. Zondag 17 Aug. n.m. 6.11 Maandag 18 7.04 L. K. Dinsdag 19 v.m. 7.39 Woensdag 20 8.48 Donderdag 21 10.15 Vrijdag 22 11.33 Zaterdag 23 12.39 N.M. Gebruikte Baden. Ooster- Wester T 0 taal strand strand Vrijdag 8 Aug. 274 19 293 Zaterdag 9 330 42 372 Zondag 10 364 52 416 Maandag 11 278 24 302 Dinsdag 12 345 60 405 Woensdag 13 338 37 375 Donderdag 14 259 48 307 2188 282 2370 Aangekomen Vreemdelingen tot en met 14 Augustus 1919. in het dorp en verschillende villa's Aantal Personen. Mej. G. M. A. van Asperen, Hilversum. Dhr. en Mevr. v. Appeldoorn, Heerlen. 2 Mevr. van Adrichem Boogaert fani. en bed., Middelburg. 5 Dhr. en Mevr. Balde en fam., Antwerpen. 3 Mej. E. Bekker, Utrecht. Dhr. en Mevr. C. Boogh en fam., Rotterdam. 5 Dhr. en Mevr. Jhr. A. E. Boddaert en fam., Middelburg. 3 Mej. A van Löben-Sels, Nijmegen. Dhr. en Mevr. Doesburg en fam., Mijdrecht 5 Dhr. en Mevr. E. B. Dumoleijn en fam., Hontenisse. 4 Dhr. en Mevr. H. Th. ter Haar Romenij, fam. en bed., Soerabaja. 5 Jongeh. D. MrBackenberg, Middelburg. Dhr. Htiisingh, Zwplle. Dames Hollaar, Amsterdam. 2 Dhr. Heirsch, Roosendaal. Mej. B. Haspeld, Doetichem. Dhr. en Mevr. J. A. de Koning en fam., Nijmegen. 4 Mej. J. Lambert, Utrecht. Fam. P. Puijpe, Apeldoorn. 8 Dhr. en Mevr. J. H. de Potter, Amsterdam. Mevr. Peters en fam., Amsterdam. 3 Mej. J. M. Posthumes, Amsterdam. Dhr. en Mevr. Runeman en fam., Bussum. 4 Mej. Roos, Amsterdam. Mej. Robijn, Middelburg. Mevr. Reuchlin. Rotterdam. Dhr. Jhr. Otto Reuchlin, Rotterdam. Mej. A. T. C. Suermondt, Nijmegen. Dhr. en Mevr. Mr. M. P. Sipkens en fam., Middelburg. 3 Mevr. Aug. Schiffers en fam., Aken. 7 Mej. Stheeman, Leeuwarden. Mej. A. Versprille, Middelburg. Mej. M. v. Volienhove, Amersfoort. Mej. D. Wolff, den Haag. Mej. E. Wolff, Breda. In het Badhotel. Dhr. J. van Crewel, Amersfoort. Dhr. en Mevr. Faudin Chabot fam. en bed., Rotterdam. 6 Dhr. en Mevr. Chabot-Viruly, fam. en bed., Rotterdam. 6 Dhr. en Mevr. O. Darmann, Niederheim. Dhr. A. Gleichman en fam., Rotterdam. 5 Dhr. en Mevr. J.T. Grein, Londen. 2 Mevr. B. P. KJoyack-Raronnesse Sweerts de Landas, Rotterdam. Mej. A. M. C. Hoyack, Rotterdam. Dhr. J. A. van Laer en fam., Hilversum. 8 Dhr. en Mevr. Z. Marcella en fam. Rotterdam. 3 Mej. M. Ooms, Rotterdam. Dhr. en Mevr. C. van Rossem— Reepmaker en fam., Rotterdam. 3 Dhr. I. Reepmaker en fam.,Rotterdam. 2 Dhr. P. H. Smit, Middelburg. In het Strandliotel. Dhr. D- Everwijk, Brunnen. Dhr. M. Everwijk, Brunnen. Dhr. en Mevr. Haitstna Muiier en fam., Amsterdam. 4 Dhr. en Mevr. Molenaar en fam,, Rotterdam. 4 Dhr. C. van Marle en fam., Brunnen. 5 Dhr. en Mevr. W. L. Stevens en fam., Rotterdam. 5 Dhr. en Mevr. Wildervanck en fam., Sappemeer. 6 Dhr. en Mevr. Jan de Zweten fam., Rofferdam. 5 In het Hotel Schuttershof. Dhr. J. Disselkoen, Hilversum. Dhr. en Mevr. R. A. Rahusen,Gouda. 2 Dhr. F. Romswinckel en fam., den Haag. 4 Dhr. W. Stork en fam., Hengelo. 6 Mevr. M. Wichers en fam., Hilversum. 2 In het Hotel de l'Enrope. Dhr. M. J. van Broekhuijsen en tam., Amsterdam. 3 Dhr. E. C.-M. Baron Calkoen en fam., Zutphen. 5 Dhr. H. G. Faret, Nijmegen. Dhr. M. Goldschmidt, fam. en bed. Amsterdam. 7 Dhr. A. Groftdijk, Leiden. Mej. H. Kaufmann, Amsterdam. Dhr. Dr. M. Manassas, Coin a/Rhein. Dhr. Verlegh en fam., 'Utrecht. 4 In het Pension Golfzicht. Mej. R. Koetser, Amsterdam. Mej. R. Neter, Amsterdam. In liet Pension Parkzicht. Jongeh. T. Femher, Rotterdam. Dhr. en Mevr. Hille, fam. en bed. Breda. 6 Dhr. en Mevr. Jansen, Tilburg. 2 Mej. Poppelhouwer, Amsterdam. Mej. Jeanne Pool, Rotterdam. In het Pension Christina. Mevr. Jacometti, Middelburg. Dhr. J. Kakebeeke, den Haag. Dhr. Klugkist, Groningen. Mej. Klaasen, Groningen. In het Pension Westeinde. Mevr. van Berlekom, Middelburg. Mej. J. E. M. de Koning, Nijmegen. Jongeh. Jan Pilaar, Goes. In het Pension Klein Duinoord. Mej. Diephuis, Nijmegen. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 17 Augustus. Roomsch Katholieke Kerk. H. Mis te IOV2 uur. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 9V2 uur Ds. Koldewijn. Nam. 2 uur Ds. Koldewijn. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. van den Ende. Nam. 2 uur Leeskerk. Gevonden Voorwerpen. 1 schakel broche. broche niet hangers. 2 portemonnaies metgeld. Zilvergeld op de Tennisbaan. Terug te bekomen kastelein Badpa viljoen.

Domburgsch Badnieuws | 1919 | | pagina 1