Mm Zeven en Dertigste jaargang n°. 5- (g) ZATERDAG 2 AUG. 1919. ateae:.:_h EN VREEMDELINGENLIJST. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.25, voor het Buitenland 1.50; afzonderlijke Nommers 0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG bij de firma CORNs. J. REKKERS, Badhuisweg; te MIDDELBURG ter drukkerij van O. W. DEN BOER, St. Pieterstraat F 33. De aandacht wordt er op gevestigd dat het Bureau voor het Badnieuws is ge vestigd bij Firma CORNs J. REKKERS, Badhuisweg. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het iSadpaviljoen. (Sociëteit „LUCTOR ET EMERGO".) leder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Badpavil joen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Bt-oekers die slechts korten tijd op Domburg vertoeven, kunnen ge ïntroduceerd worden hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden, zijn: Per persoon 2 perso nen uit één gezin 6 of meer personen uit één gezin 10.- 15.- 20.— 6 10.— 12.50 2.50 4 6.- kleeden, wordt gesteld op vijf en veer tig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben zal het nemen van een tweede badkaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. Hoogwater te Domburg. Zondag 3 Aug. n.m. 7.15 E. K. Maandag 4 v.m. 7.49 Dinsdag 5 8.50 Woensdag 6 10.01 Donderdag 7 11.11 Vrijdag 8 n.m. 12.10 Zaterdag 9 12.59 Gebrui'E fc^den. voor 't seizoen per maand week (introductie) Introductie per dag ƒ1.— per persoon. Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en recreatie zaal met daaraan gelegen veranda, als mede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovenge noemde lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat Commis sarissen ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalingen zullen kunnen maken. Vreemdelingen die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, kunnen zonder betaling geïntroduceerd worden tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde. Com missarissen zullen echter ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalin gen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 uur tot zonsondergang. Prijs van een zeebad 40 cent. In den prijs is begrepen het gebruik van één handdoek en van een badcostuum. Bij abonnement 30 kaartjes II, 100 35, Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent. Abonnementen alleen in het Bad paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aan- Ooster- Wester- T strand strand otaal Vrijdag 25 Juli 101 1 102 Zaterdag 26 50 1 5! Zondag 27 73 1 74 Maandag 28 125 1 126 Dinsdag 29 114 3 117 Woensdag 30 134 2 136 Donderdag 31 142 10 152 739 19 758 Aangekomen Vreemdelingen tot en met 2 Augustus 1919. in het dorp en verschillende villa's Aantal Personen. dhr. en mevr. Wijckerheld Bisdom Almelo. 2 dhr. J. Brandsma, Zeist, mevr. Boddaert -Castendijk, Velp. Jonkvr. M. Boddaert, Velp. dhr. en mevr.Jhr. Boddaert,Teixeira de Mathosen fam. Scheveningen. 3 dhr. en mevr. J. de Dreu en fam. Goes. 5 Mej. Dijckmeester, Middelburg, dhr. en mevr. Ds. Eijkman, fam. en bed., Hattum. 11 mej. L. Gerlach, Utrecht, mej. Heineke. dhr. en mevr. Mr. A. J. A. A. Baron van Heemstra, fam. en bed., Arnhem. 9 dhr. en mevr. jhr. de Jonge van Ellemeet, Vlissingen. 2 dhr. en mevr. Koster en fam., Hilversum. 5 jongeh. J. Kutsch Loyenga, Wa- geningen. mej. A. Luijk, Amsterdam, dhr. J. Ph. Myninck, Leur. dhr. en mevr. Jhr. Th. Serraris, fam. en bed., Ginneken. 8 mevr. Schwab v. d. Arend, Lud- wigsborg. mej. D. de Sitter, Leiden, dhr. D. Obreen, Rotterdam, dhr. E. W. Sprenger, Leiden, mej. A. Vermeulen, Amsterdam, fam. ter Woort, Amsterdam. 3 jongeh. Juultje v. d. Wolk, M'burg. jongeh. Henk v. d. Wolk, idem, mej. A. Passenier, den Haag. mej. J. Passenier, Rijswijk, mej. C. S. W. E. Woest, den Haag. mej. E. Kauffmann, St. Maartensdijk, mej. J. Kauffmann, idem. In het Badhotel. dhr. Mr. C. J. Fabius en fam., Rotterdam. 4 dhr. L. W. van Soest, den Haag. fam. J. M. F. Deems, idem, dhr. Mr. T. C. B. Reuser, R'dam. fam. F. Sinemus en fam., A'dam. 5 dhr. Mr.'W. B. D. Lippman, Utrecht, dhr. en mevr. A. B. van Tienhoven en fam., Haarlem. 3 dhr. W. K. W. Mathes, Amsterdam, dhr. Jhr. E. Michiels van Verduy- nen, den Haag. fam. C. v. d. Mortel—van Rijcke- vorsel, den Bosch. 4 mevr. C. A. Zegers-Veeckens en fam., den Haag. 2 dhr. B.J. D.Zubli en fam., Rijswijk. 4 dhr. en mevr. M. Oberstadt,Bergen. 2 dhr. en mevr. H. v. d. Mandeien en fam., Rotterdam. 3 dhr. Dr. S. Sturkop, Amsterdam, dhr. en mevr. M. E. Bruijnzeel, Rotterdam. 2 dhr. Dr. P. Fijn van Draat, Utrecht, mevr. Fijn van Draat, idem, dhr. Dr. Bayer, Berlin, fam. A. van Dam, Haarlem, fam. D. Wisboom, Arnhem. 5 mevr. D. Zegers Veeckens—Andrea, Baarn. dhr. T. A. N. Storn, Amsterdam. In het Strandliotel. dhr Jhr. Beelaerts van Blokland en fam., Oosterbeek. 6 dhr. C. van Rijckevorsel, Hulst, mevr. Cath. van Rennes, Utrecht, mej. Gleichman, Amsterdam, mevr. Fabius van Baumhauer, Den Haag. dhr. en mevr. Pit en fam., R'dam. 3 dhr. Mr. J. Baron Creutz, IJseldoorn. dhr. E. Lankhout en fam., A'dam. 3 dhr. I. W. Spijer en fam., idem. 5 dhr. J. Temminck, idem, dhr. L. v. d. Vijver en fam., R'dam. 4 dhr. M. Goldschmit en fam., A'dam. 7 mej. B. Roessingh Udink, den Haag. In het Hotel Schuttershof. dhr. van Heuven, Boxtel, dhr. J. H. Broers, Leiden, dhr. E. 11. j. Dekhuijzen, Delft, dhr. Mr. J. D. van Ewijck, Vrijenban, mevr. J. E. Morsman—Scholten en fam., Hengelo. 2 dhr. J. P. Guépin en fam., Hilversum. 5 In het Pension Parkzicht. mej. D. E. Brugsma, Nijmegen. In liet Pension Westeinde. dhr. en mevr. E. Alberts, fam. en bed., Middelburg. 7 mej. Ummels, den Haag. dames Molenaar, den Haag. 2 In het Pension Klein Duinoord. mevr. G. Swart, den Haag. mevr. Grasma en fam., Rotterdam. 3 In het Pension Christina. mevr. Grameier Verbrugge, R'dam. dhr. Lucardie, Leeuwarden. I jongeh. W. L. Ghijsen, Middelburg.

Domburgsch Badnieuws | 1919 | | pagina 1