Zeven en Dertigste jaargang n0.4 ZATERDAG 26 JULI 1919. N VREEMDELINGENLIJST. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.25, voor het Buitenland 1.50; afzonderlijke Nommers ƒ0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent «"r regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegeti ƒ0.60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG bij d- nrma CORNs. J. REKKERS, Badhuisweg; te MIDDELBURG ter drukkerij van G. W. DEN BOER, St. Pieterstraat F 33. De aandacht wordt er op gevestigd dat het Bureau voor het Badnieuws is ge vestigd bij Firma CORNs J. REKKERS, Badhuisweg. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LUCTOR ET EMERGO".) Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Badpavil joen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo" Bezoekers die slechts korten tijd op Domburg vertoeven, kunnen ge ïntroduceerd worden hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan Het lidmaatschap ver bonden, zijn: Per persoon 2 perso nen uit één gezin 6 of meer personen uit één gezin 10.- 15.- 20.- 6.- 10.- 12.50 2.50 4 6.- per maand week (introductie) Introductie per dag ƒ1.— per persoon. Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en récréatie- zaal met daaraan gelegen veranda, als mede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovenge noemde lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat Commis sarissen ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalingen zullen kunnen maken. Vreemdelingen die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, kunnen zonder betaling geïntroduceerd worden tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde. Com missarissen zullen echter ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalin gen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. ZEEBADEN Het bad is geopend van des morgens 8 uur tot zonsondergang. Prijs van een zeebad 40 cent. In den prijs is begrepen het gebruik van één handdoek en van een badcostuum. Bij abonnement 30 kaartjes II,— 100 35, - Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent. Abonnementen alleen in het Bad paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aan- kleeden, wordt gesteld op vijf en veer tig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben zal het nemen van een tweede badkaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. Hoogwater te Domburg. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 27 Juli 28 29 30 31 1 Aug. 2 2.26 3.15 3.55 4.35 5.12 5.51 6.30 Gebruikte Baden. Cjv.ter- Wester- Tntnn, 'd strand 1 otaa' Vrijdag 18 Juli 163 8 171 Zaterdag 19 120 6 126 Zondag 20 45 2 47 Maandag 21 104 7 111 Dinsdag 22 49 1 50 Woensdag 23 47 3 50 Donderdag 24 52 1 53 580 28 608 Aangekomen Vreemdelingen tot en met 26 Juli 1919. in het dorp en verschillende villa's Aantal Personen. Dhr en mevr. Arends, Utrecht. 2 mej. W. L. Bosch Bruist, Apeldoorn, mej. Ten Bosch, Den Haag. dhr. en mevr. E. H. Bieren, Utrecht. 2 fam. Barden, Utrecht. 6 fam. Biegel, Amsterdam. 5 mevr. J. Beekkerk-v. Ruth, Utrecht, mej. C. M. Cosmau, Amsterdam. Exc. Lt.-Gen. P. J. von Stein Callenfels, Den Haag. mevr. A. Daniels, Amsterdam, mej. N. Daniels, Amsterdam, jongeh. Fraser, Breda, dhr. en mevr. Grondhout, A'dam. 2 mevr. M. Fieser en fam., A'dam. 3 dhr. en mevr. v. Gorkam, fam. en bed., Doetichem. 7 dhr. en mevr. Mr. A. J. A. A. baron Van Hamstri van Asbek, fam. en bediening, Arnhem. 9 jongeh. Hubrecht, Breda, dhr. en mevr. Dr. J. Hermanidas, fam. en bed., Apeldoorn. 7 dhr. Hans Haverkorn van Rijsewijk, Blaricum. dhr. Dr. Josseling de Jong, R'dam. dhr. en mevr. K. C. de Koning- Bosch Bruist enfam., Apeldoorn. 4 mevr. Kutsch Lojenga, Wageningen. jongeh. R. Kutsch Lojenga, idem, mej. S. Koetser, Amsterdam, mej. T. Koetser, idem, mej. Kraakman, Den Haag. jongeh. Tj. Löbensels, Nijmegen, dhr. en mevr. H. Molkenboer— v. d. Berg, fam. en bed., Oldenzaal. 6 mevr. v. d. Mieden van Opmeer— Snouck Hurgronje, fam. en bediening, Den Haag. 4 dhr. Baron Mulert, Dordrecht, mej. A. en M. de Man, Middelburg. 2' dhr. en mevr. v. d. Mersch,fam. en bediening, Zeist. 9 dhr. en mevr. C. M. Nap, fam. en bed., Den Haag. 6 mevr. Van Oordt, Breda, dhr. en mevr. Peereboom, Baarn. 2 dhr. en mevr. v. d. Sande en fam., Arnhem. 5 dhr. Dr. fl. W. Salomonson en fam., Amsterdam. 3 fam. Stille, Utrechf. 4 mevr. De Sifter—Suermondt en fam., Leiden. 3 jongeh. F. Soetens, Nijmegen, dhr. Quarles v. Ufford, Scheveningen. mevr. T. Meerum Terwogt v. d. Poll, Den Haag. dhr. en mevr. Wijnne, fam. en bed., Amsterdam, 6 fam. Wiesing, Den Haag. 2 111 het Bad- en Strandhotel. dhr. Nieuwee, Nijmegen, dhr. en mevr. W. F. Heringa— Tjeenk Willink, Groenlo. 2 fam. P. M. Dekker, Den Haag. 5 fam. Tr. Seriemus, Amsterdam. 5 mevr. M. Haverkorn van Rijswijk, Blaricum. mevr. E. Michiels van Verduijnen, Den Haag. dhr. E. Cremers, Noordwijk a Zee. mevr. Lelyman v. d. Berg, Apeldoorn. In het Hotel Schuttershof. dhr. Y. van Wijngaarden en fam., Den Haag. 7 mevr. H. v. d. Meulen—Burg, Bilthoven. mej. M. Freriks. Bilthoven. mevr. J. L. Wijngaarden, Sliedrecht. In het Hotel de l'Europe. jhr. J. J. de Muralt, Den Haag. jhr. mr. L. M. Snouck Hurgronje, Den Haag. freule D. van Tets, Den Haag. jhr. Ridder van Rappardt en fam., Den Haag. 3 freule Breuger, Den Haag. mej. E. van Hoogenhuijsen, Baarn. dhr. H. Haagsma, Lage Veersche. dhr. E. Boissevain, idem. fam. Verlegh en bed., Breda. 5 fam. G. H. Bolhuis, Utrecht. 3 fam. A. H. Often, Rotterdam. 7 dhr. en mevr. S. Meijerson, Borne. .2 dhr. B. Locker de Bruijne, Den Haag. dhr. M. Locker de Bruijne, Noordwelie. E. Chanania, Amsterdam. In het Pension tiolfzicht. dhr. en mevr. jhr. Schuurbeque Boeije, fain, en bed., Zeist. 7 In het Pension Zonneduin. dhr. en mevr. Dr. D. Bruins en fam., Zutphen. 3 dhr. en mevr. J.J. de Heer, R'dam. dhr. en mevr. J. Asselberg en fam. Breda. 5 mej. Carré. Heer. mr. W. Knottenbelt, Venlo. dhr. en mevr. v. d. Borch van Vorden, fam. en bed., Vorden. 4 In lief Pension Klein Duinoord. dhr. en mevr. Roijaarts en fam., Arnhem. 6 fam. Swarts, Rotterdam. 6 fam. Graandijk, Amsterdam. 5

Domburgsch Badnieuws | 1919 | | pagina 1