,c\ ,.1 N VREEMDELINGENLIJ ST. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt lederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1.25, voor het Buitenland 1.50; afzonderlijke Nommers ƒ0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0.60 voor het geheeie seizoen. Bureaux; HOMBURG bij de firma CORNs. J. REKKERS, Badhuisweg; te MIDDELBURG ter drukkerij van Q. W. DEN BOER, St. Pieterstraat F 33. OPENING VAN HET BADSEIZOEN Dinsdag I Juli. Sluiting einde September. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LUCTOR ET EMERGO".) ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot net Badpavil joen, lid worden van de Sociëteit „Luctor ct Emergo". Bezoekers die slechts korren tijd op Domburg vertoeven, kunnen ge ïntroduceerd worden hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden, zijn 6 of meer personen u t één gezin Per persoon 2 perso nen u't één gezin 10.- 15.- 6 10 2.50 n 4. 1 kleeden, wordt gesield op vijf en veer tig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben zal het nemen van een tweede badkaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks .op het strand kenbaar gemaakt. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 5 Juli vrrn. 7.46 Zondag 6 8.42 Maandag 1 9.47 Dinsdag 8 10.58 Woensdag 9 nam. 12.01 Donderdag 10 12.51 Vrijdag 11 1.34 Zaterdag 1.2 2.11 Vn Gebruikte Baden. voor 't seizoen per maand 6.— 10.— 12.50 -Aveek 2.50 4.— 6.— (introductie) Introductie per dag ƒ0.50 per persoon. Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en recreatie zaal met daaraan gelegen veranda, als mede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovenge noemde lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat Commis sarissen ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalingen zullen kunnen maken. Vreemdelingen die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, kunnen zonder betaling geïntroduceerd worden tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde. Com missarissen zullen echter ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalin gen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen overde lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. ZEEBADEN Het bad is geopend van des morgens 8 uur tot zonsondergang. Prijs van een zeebad 40 cent. In den prijs is begrepen het gebruik van één handdoek en van een badeostuum. Bij abonnement 30 kaartjes 11,— 100 35, - Voor het gebruik van meer handdoeken zijn fn de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent. Abonnementen alleen in het Bad paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheeie seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aan- Ooster- strand Wester- T strand 1 otaal tot en met 29 Juni 889 889 Maandag 1 Juli 3 - 3 Dinsdag 2 18 18 Woensdag 3 14 1 15 Donderdag 17 17 941 17 1 942 Aangekomen Vreemdelingen tot en met 3 Juli 1919. in het dorp en verschillende villa's dhr. en mevr. J. H, Albers Meijer mevr. Arngenius-Van der Swalme dhr. en mevr. Beijer- manBlom mevr. Blaauw-Schim- melpennink en fam. baron en barcsst F. W. van den Bosch tot Verwolde, fam. en bediening dhr. en mevr. Bos- schaardt, familie en bediening mej. Bouwenseen fam. baron Van den Borch van Vordenenfam. mej. Berg mevr. Blankenbijl— Lambers dhr. en mevr. F. L. A. van den Bergh, fam. en bediening dhr. C. Boasson, fam. en bediening dhr. en mevr. Van Beusekom, fam. en bediening jhr. L. M. de Brauw dames Colaar dhr. en mevr. Carp mej. Drost dhr. A. C. Dudok van Heel dhr. M. K. van Duyn dhr. en mevr. Dozy dhr. C. K. Elout mej. M. Elout dhr. en mevr. Franck mevr. de wed. C. Frölke en familie Dordrecht. Den Haag. Schiedam. Utrecht. Gelder- malsem. Utrecht. Middelburg. Vorden. Rosendaal. Goes. Tilburg. Middelburg. 6 Utrecht. Den Haag. 2 Rotterdam. 2 Baarn Rotterdam. Vlissingen. Zeist. 2 Amsterdam. Wassenaar. id. 2 Middelburg. 2 Amsterdam. dhr. en mevr. H. C. Ghijsen.fam.en bed. 8 dhr. enmevr.Glazener 2 dhr. en mevr. C. F. Gits 2 dhr. en mevr. A.Goote fam. en bed. 6 mej. Kia Ter Haar Romeny mevr. Haver Droeze mej. Hioolen jonkvr. J. van Heems- kerek van Beest mej. M. Hackenberg dhr. en mevr. van ital- lie en familie 3 mej. L. de Jong mevr. Dr. Jacobs— Overduin.fam.en bed. 5 mej. M. L. Jevte dames Van Kooten 2 dhr. en mevr. Koops en familie 6 dhr. en mevr. A. K. Kuiper 2 mevr. Keg mevr. Leijdesdorff en familie 2 mevr. Laverge jkvr. E. van Meeuwen dhr. D. Magré Zr. M. Meeuwse mej. Van der Möhlen dhr. en mevr.Molendijk dhr. en mevr. Muller, familie en bed. 9 dhr. en mevr. Non hebei en fam. 3 mevr. Overduin dhr. R. Pots dhr. en mevr. Peere boom dhr. M. Polak dhr. en mevr. v. d.Pot, familie en bed. 5 dhr. W. Pronk dhr. en mevr. H. W. Puls dhr. en mevr. Raven- swaag en familie dhr. en mevr.J. Rinkers en familie dhr.enmevr.R.Rogge- kamp en familie jonkvr. L. van Rijcke- vorsel mej. E. Smits van Ooijen mevr. A. Snellen Schoon mej. Snellen dhr. en mevr. Sommer- hoff, fam. en bed. 9 mevr. de wed. Som- merhoff dhr. en mevr. Snoep, fam. en bed. 4 mevr. Schrok,fam. en bediening 5 mej. Sardemann mej.J. Schmid dhr. en mevr. J. W. Sprenger, fam. en bed. 8 dhr. W. J. Sprenger, fam. en bed. 4 dhr. en mevr.C. Spaan mevr. Snouck Hur- gronje dhr. A. van Schendel en familie 4 Fam. Schoen en bed. 5 2 3 3 I 3 l Middelburg. Rotterdam. Den Haag. Vlissingen. Ginneken. Hilversum. Wageningen Den Haag. Middelburg. Brussel. Tilburg. Amsterdam. Utrecht. Amsterdam. Arnhem. Amsterdam. Middelburg. id. Rotterdam. Den Haag, Rotterdam. Amsterdam. Rotterdam, id. s Serooskerke. Middelburg. Amsterdam. Middelburg. Baarn. Rotterdam. Roosendaal. Vlissingen. Amsterdam. Rotterdam. Arnhem. Appingedam. Nijmegen. Eindhoven. Utrecht, id. Wiesbaden, id. Middelburg. Rotterdam. Baarn. Brunswijk, Ginneken. Middelburg. Utrecht. Middelburg. Ede. Zaandam.

Domburgsch Badnieuws | 1919 | | pagina 1