ZEILT "VK.ElEinvniDELIlNrOEllZTLXCrST. Aangekomen Vreemdelingen Het I»ii 1iiBadnieuivs verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland 1,26; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 6 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux; te DOMBURG, bij den Heer A. Provoost, Ooststraat C 14; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. Adresverandering van abonnementen op het Domburgsch Badnieuws" gelieve men op te geven aan het bureau te Domburg bij den Heer A. Provoost, of te Middelburg bij den uitgever C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LUCTOR ET EMERGO".) Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Bezoekers die slechts korten tijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver honden zijn: Gebruikte Baden Vrijdag 17 Aug. 214 Zaterdag 18 192 Zondag 19 190 Maandag 20 203 Dinsdag 21 265 Woensdag *12 208 Donderdag 23 130 Totaal 1402 De Baddokter Dr. B. Vaandbagbb is dagelijks te consulteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tusschen IIV2 en 12x/2 uren; aan huis van 8V29x/2 uur vrm. Per persoon. van 16 tot en niet 23 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: 2 personen j 3 of me uit één personen uit gezin. één gezin. voor't seizoen f 10,14,18, per maand 5,8,9, week j 1,50 2,50 4, (introductie) Introductie per dag f 0,25 per persoon. Leden en geïntroduceerden (voor een -week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en recreatiezaal met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het -terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat Commissarissen ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalingen zullen kunnen maken. Vreemdelingen die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, kunnen zonder betaling geïntroduceerd worden tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde. Commis sarissen zullen echter ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalingen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht •voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. Hoogwater te Domburg. -Zaterdag 25 Aug vrm. 7,07 E. K. -Zondag 26 8,17 Maandag 27 9,34 Dinsdag 28 10,45 Woensdag 29 11,30 Donderdag 30 nam. 12,24 Vrijdag 31 1,44 -Zaterdag 1 Sept. n 2,12 V. M. Gevonden voorwerpen. Een met gekleurde steenen ingezette broche; terug te bekomen bij den kaste lein van het Badpaviljoen. dhr. en mevr. van Andel mej. Ch. Bertel dhr. B Bakker mevr. Biegel en familie Jhr Mr. van den Brandeler, familie en bediening Jonkvr. A. van den Bran deler Jhr. H. A. van Adrichem Boogaert Jonkvr. M. van Adrichem Boogaert mej. Besier dhr. en mevr. A. van den Berghe, fam en bedien, jongeh. A. Coastanse mej. C. van der Hooft mej. Hortense de Leeuw dhr. en mevr. 8. ter Haar Romeny, fam. en bedien, dhr. J. W. Kesteloo en fam. mej. Immink mej. Lam dhr. en mevr. H. Maaten dhr. J. Maaten mej. van Marniijk mej. J. Molsbergen mej. Philippi dhr. Rietweg jongej. Frieda Stanb mej. C. Verbrugge mej. S. E. Verbrugge mevr. de Veer mej. de Veer dhr. en mevr. R. Wilking en familie In het „Badhotel": dhr. R. A. van Bunnen dhr. en mevr. B. Brouwer dhr. en mevr. Mr. Bijleveld dhr. en mevr. J. H. van den Hil en familie Baron van Hardenbroek van Bergambacht Baronesse van Hardenbroek van Bergambacht Jonkvr. van Hardenbroek van Bergambacht dhr. en mevr. Colgaardt dhr. J. Mnller-Nico en fam. dhr. en mevr. H. J. F. Mirandolle dhr. Dan. Obreen dhr. Th. Rosskoph dames Voute Aantal personen 2 Middelburg, id Koog-Zaandijk. Amsterdam. Zwolle. Apeldoorn. Middelburg. id. Utrecht. Tilburg. Goes. Terneuzen. Breda. Ginneken. Middelburg. Leiden. Amsterdam. Rotterdam. id. Koog. Scheveningen. Arnhem. Rotterdam. Terneuzen. Oostburg. Apeldoorn, id. Hulst. Rotterdam. Amsterdam, id. den Haag. Bnnnik. id. id. Haarlem. Rotterdam. Amsterdam. Rotterdam. Nijmegen. Amsterdam. dhr. A. F. Arbroeheer Philippine. dhr. B. von Bracken Fock Middelburg. dhr. M. Begeer Utrecht. familie G. H. van Bolhuis 3 id. dhr Dr. E. H. Buchner Amsterdam. dhr en mevr. Dr. Beeking 2 Hoedekenskerke mej. M. Dorlas Kapellea/dIJsel. mej. H Dorlas Hilversum. dhr. W. de Feibe Utrecht. dhr. M. de Feibe den Hoek. dhr. I. F. S. Giand Amsterdam. dhr. D. Galle den Hoek. dhr. L. S. S. Heijden Rotterdam. dhr B. J. Jager Amsterdam. dhr. P. Kettner id. Jhr. H L. Kraaijenhoff Wassenaar. dhr. A. Th Laverge Rotterdam. dhr J. H Landheer Jr. id. dhr. D. Leybergten en fam. 3 Arnhem. dhr. G Morris Rotterdam. dhr. P. Postuma MaarBen. dhr. en mevr. Jhr. P. J. Repel aar 2 Zeist. dhr. F. Runsnay Rotterdam. dhr. B Roelofs id. mej. A. Santer Maastricht. dhr. L B. Sauter id. dhr. Ch Schuningen fam. 2 id. dhr. J. van Stolk Cadzand. dhr. I. H. Smit Middelburg. In „het Schuttershof": dhr. H. J. ten Bruggen- cate dhr. H J. Diepenveen en familie dhr. en mevr. Le Francon- nier mej. Hermans dhr. J. Hedeman dhr. W. F. H. Riethoff dhr. J. W. M. Roodenburg mevr. F. J. Stoelemeijer- van der Hof dhr. C. F. Verster dhr. E. M. van Wijngaar den dhr. N. C. van Wijngaar den dhr. AZaal In het Pension „Zonneduin" mej. A. Bieknesse mevr. Behma, familie en bediening dhr. Mr. Eugien Lücker inej. M. Rutten mej. M van Praag. In het Pension „Golfzicht": mej. S. Barends Jhr. H. van den Brandeler mej. de Meester dhr. A, E. Snouck Hur- gronje dhr. en mevr. van der Stadt dhr. en mevr. de Vries en familie Almelo. Slikkerveer. Amsterdam. Breda. Almelo, den Haag. id. Breda, den Haag. Rotterdam. Utrecht. Bodegraven. Rotterdam. Maastricht. Nijmegen Maastricht. Amsterdam. Hilversum. Apeldoorn. Middelburg. den Haag. Zaandam. Roosendaal. BADSTOELEN te huur tijdens den badtijd: gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt. f 0,10 (roode kaarten), per week 1,(witte maand3,(blauwe seizoen. 6,(geele Het publiek wordt beleefd verzocht de Directie in het uitoefenen der contróle behulpzaam te zijn, door toe te zien, dat het op de kaart vermelde bedrag overeen stemt met het betaalde.

Domburgsch Badnieuws | 1917 | | pagina 1