ZATERDAG, 4 AUGUSTUS 1917. lEUNT YBEEMDELIITGBITLIJST. Aangekomen Vreemdelingen Het Domburgsch ISadiih'iiws verschijnt ieieren Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux; te DOMBURG, hij den Heer A. Provoost, Ooststraat C 14; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem jutting, St. Pieterstraat F 33. Adresverandering van abonnementen op het Domburgsch Badnieuws" gelieve men op te geren aan het bureau te Domburg bij den Heer A. Provoost, of te Middelburg bij den uitgever C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LUC'TOR ET EMERGO".) Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Bezoekers die slechts korten tijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden hetzij voor een dag -of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden zijn: Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. Per persoon. 2 personen uit één gezin. 3 of meer personen uit één gezin. ^voor't seizoen 10,14,18, gjer maand 5,8,9, week 1,50 2,50 4, ^introductie) Introductie per dag 0,25 per persoon. Leden en geïntroduceerden (voor een Tveek) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en recreatiezaal met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat Commissarissen ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalingen zullen kunnen maken. Vreemdelingen die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, kunnen .zonder betaling geïntroduceerd worden tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde. Commis sarissen zullen echter ten allen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalingen kunnen maken Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 3 uur tot zonsondergang Prijs van een Zeebad 35 cent. In den prijs is begrepen het gebruik van één 'handdoek en van een badcostuum» Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 80,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent. Abonnementen alleen in het Badpavil joen. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 4 Aug nam. 3,08 Zondag 5 n 3,46 Maandag 6 11 M 4,24 Dinsdag 7 5,06 Woensdag 8 it n 5,5 6 Donderdag 9 ii n 6,52 L. K. Vrijdag 10 vrm 7,39 Zaterdag 11 ii it 9,05 dhr. en mevr. B. v. Asperen Vervenne en familie dhr en mevr. van der Breg- gen en familie Jhr. R. JBoddaert en fana dhr. J. Bnij9 mevr J Blaanw, familie en bediening mevr. de Boer-Begeman en familie familie Dullemond familie Damoleijn dhr en mevr. G. A. Fokker, familie en bediening mevr, de wed. Frange mevr. Frange en familie jongeh. J. Fraser dames Goossens Jhr G. E. de Geer Jonkvr M. de Geer mej. J. van Houten dhr. en mevr. Mr. J. J. Heijse, fam. en bedien, mej J. van den Hoorn familie van der Hage mej Hartmans mevr. Ipenbnrg en fam. mevr, de Douairière C. JansensSchimmelpen- ninck mej. de Koning dhr, en mevr. Kruyder en familie mevr. Kolff en familie dhr. en mevr. de Leeuw mej. A. Lucardie Jhr. Molenaar, familie en bediening mej. M. Mijnlieff Jhr. H. P. van der Mieden van Opmeer Jonkvr A. van der Mieden van Opmeer dhr. en mevr. Mottleijn en familie Mirza Mahmond, Khander Beni-Saghaph de Mokhtar Abou-Obeid Saghaphi mej. van der Mersch. ■ïhr G. M. Nap dhr. L. Noë dhr. en mevr. Puijpe, fam. en bediening I Aantal personen Amersfoort. Amsterdam. Scheveningen. Delft. Utrecht. Dongen. Breda. Hontenisse. Utrecht, id. id Breda. Amsterdam. Zeist. id. Haarlem. Middelburg, den Haag. Breda. Dordrecht. Nijmegen. den Haag. Nymegen. Middelburg. Rotterdam. Utrecht. Leeuwarden. Rotterdam. Middelburg. den Haag. id. Laren. den Haag. ZeiBt. den Haag. Leiden. Apeldoorn. van 27 Juli tot en met 2 Angustus. In het dorp en verschillende villa's jongej. N. Reijnierse jongeh. J. Reijnierse dhr. en mevr. Rooimans mej. T. Retjen mej. N. Sprenger mevr. G. Spengler-Wilben- ning mevr. Smits en familie dhr. Dr.Salomon9on enfam. dhr. en mevr. Stulemeijer, familie en bediening jongeh. Kees Tielenius Kruythoff mej. van de Velde mej. L. Ummels dhr en mevr. Wieland en familie dhr- en mevr. van de Waerden dhr. en mevr. Zijlman en familie In het „Badhötel": dhr. en mevr. Jhr. L. Boreel dhr. A. Dentz en familie Jhr. H. Gevers van Kethel en Spaland dhr. en mevr. Gleichman en familie dhr. B.Th. Baron Harinxma thoe Slooten mevr. Hackenberg en fam. mevr. A. A. Kolff en fam, dhr. en mevr. Laurillard van Hasselt dhr. en mevr. Dr. M. Mor tier mej. Ooms dhr. en mevr. Mr. van Rede van der Kloot cn familie mej H. Soling dhr. H. J. von Thenen In het „Strandhötel": dhr. A. S Chabot en fam. dhr. en mevr. L. v. Cranen- burgh dhr. B, Fricke dhr. S. Fiera mej. C. Fiera dhr. Dr. J. P. Geupin en familie dhr. Dr. R. P. van de Kasteelen en familie familie J. Mees Mz. Jhr. Mr. G. Stoop dhr. Prof. A. C. Visser van Eyzendoorn In het hötel „de l'Europe" Middelburg, id. 2 Eindhoven. Hilversum. Middelburg. 3 den Haag. Blaricum. 3 Amsterdam. 11 Breda. Zutphen. Velzen. Amsterdam. 5 2 Middelburg. Eindhoven. 6 Rotterdam mevr. de Boer en familie dhr. Dr Dermsteijn mej. E. Eieberg dhr. F. E. Eumankus en familie dames Fritzlin dhr. H. J. G. d'Arnoud Gerkens dhr. Dr. Hene van Harxs- ma en familie dhr. F. Henkes en familie dhr en mevr I.J.Oortman- Geilmip dhr. H. L. Ravenswaay en familie dames Speelman familie L. Schuurbeque Boeije dhr. Prof. Dr. Valeton Amsterdam. Breda. Rotterdam. Breda. Middelburg. Rotterdam. Deventer. den Haag. Rotterdam. deu Haag. Rotterdam. Hannover. Rotterdam. Amsterdam, id. id. Hilversum. den Haag. Rotterdam, den Haag. Leiden. Lugano. Hontenisse. Rotterdam. Nijmegen. Amsterdam. den Haag. Groningen. Prinsenhage. Utrecht. Rotterdam. Overschie, den Haag. Gent.

Domburgsch Badnieuws | 1917 | | pagina 1