HUIST ^IR/IEIEDVmiELIlSrGWEIISrLIJ'ST. OPEMG VAK HET BADSEIZOEN Zondag I Juli. Aangekomen Vreemdelingen Het Domburgsch Baduieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer A. Provoost, Ooststraat C 14; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. Sluiting einde September. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LECTOR ET EMERGO".) Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Bezoekers die slechts korten tijk op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden zijn: Toor't seizoen 10,f 14, per maand 6,8, week 1,60 2,50 {introductie) Introductie per dag f 0,25 per persoon. Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en recreatiezaal met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben «veneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat Commissarissen ten dllen tijde ten hunnen opzichte bijzondere bepalingen zullen kunnen maken. Vreemdelingen die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, kunnen zonder betaling geïntroduceerd worden tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde. Commis sarissen zullen echter ten allen tijde ten bunnen opzichte bijzondere bepalingen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen le beschikken. wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op bet strand kenbaar gemaakt. ZEEBADEN. Het bad is geopend van dea morgens uur tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent. In den prijs is begrepen het gebruik van één banddoek en van een badcostuum. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 80,— Voor het gebruik van meer handdoeken zqn in de melktent op bet strand kaartjei <te bekomen a 5 cent per stak. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in •de melktent. Abonnementen alleen in het Badpavil joen. Badkaartjes zijn geldig voor het gebeele seizoen. Be tijd toegestaan voor bek nemen van een fcad met inbegrip van uit- en aankleeden tot en met 5 Juli. In het dorp en verschillende villa's: Aantal personen dhr. en mevr. F. A. L. van den Berg en bediening 6 Tilbnrg. dhr. Brands van Vlijmen, familie en bediening 7 id. dhr. I. M. Boasson en fam. 6 Middelburg, dhr J L. Bo'ósson, familie en bediening 5 Bussum. dhr. Bernard Boasson Middelburg, mevr. But eu familie 3 Terneuzen. mevr. J. Beukers van Och- terop Amsterdam, dhr. en mevr Baelde-Aerts, familie en bediening 5 Rijswijk, mevr. van Adrichem-Boo- gaert, familie en bedien. 5 Middelburg, dhr. Jhr. C. J. van Adrichem Boogaert id. dhr. Jhr. P. J. Boogaert id. jongeheer Boogaert id. jongejuffrouw Boogaert id. mevr Blaauw-van Harinx- ma thoe Slooten, familie en bediening 4 Arnhem, dhr. en mevr. van Wijcker- held Bisdom en familie 3 Almelo, dhr. en mevr. Boll van Erpecem 2 Nijmegen, dhr. Jhr. en mevr. Boogaert 2 de Bilt. dhr. J. G. Benkera Amsterdam, dhr. Jhr. A. E. Boddaert, familie en bediening 5 Middelburg. Jonkvr. M. Boddaert Velp. mevr. de wed Baken Wormerveer. mej. F. Baken Amsterdam, dhr. en mevr. Luit. Gen von Stein Callenfelg-van Hoogstraten 2 den Haag. mevr. Caderius van Veen en familie 2 Arnhem, dhr. B. H. Carp en familie 2 Oostbnrg. dhr. A. Dronkersen familie 5 Dongen, dhr. en mevr. Deibei 2 Middelburg, dhr. Douwe en familie 4 Rotterdam, dhr. en mevr. van Does- burgh 2 Groningen, dhr. Eisenloeffel Amsterdam, dhr. Frank en familie 3 Middelburg, dhr. en mevr. Gh\jaen-Proos en bediening 4 id. dhr. en mevr. Ghijaen- Schoute 2 id. jongeheer C. H. Ghijsen id. jongeheer J. Gh(jsen id. mej. A. Gefken den Haag. dhr. en mevr. Ghijten-v&n Marie, fam. en bedien S Middelburg. Jonkvr. J. van Heemskerk van Beest den Haag. Jonkvr. L. O. J. v. Heems kerk van Beest id. mej. L. van den Hoorn Boskoop, dhr. Luit. Kol. en mevr. van der Hoff 2 Koudekerke. Jonkvr. A. Hoenfft Utrecht. Jonkvr. J. Hoeufft id. mevr. 't Hooft den Haag. dhr. 't Hooft Munchen* mevr. Verheijden mej Verheijden iJs. ter Haar Romeny dhr August Heijse dhr de Witt Hamer mevr. Dr. Japikae mej Jacobson dhr. en mevr. Jeronimus, familie en bediening mevr. Joselin de Jong en familie familie Kan dhr. en mevr Kindermann, familie en bediening mej I Kempen dhr. F. Lensveld en fam. mej. Dr. C de Lange mevr. van Lutterveli, fam. en bediening mejMvan der Leijé dhr. en mevr Mees mej. J. A. van Manen mevr. de wed H. Micheels mej. Sibylle Micheels dhr. en mevr. Meurisse dhr. en mevr. Mees mevr. van Marle dhr. Mees en familie mej. J. S. Middag zuster M. Meenwse dhr. en mevr. de Neve mej. J. van de Niepoort familie van Oorschot mevr. Peppelman van Kampen mej. van Peelen mej. Passéniers dhr. F. F Prager, familie en bediening mej. M. Petit mej C. van Pelt mej. W. Roeien dhr. eu mevr. Rouwenhof dhr. W. J. Sprenger, fam. en bediening, dhr. L. Schelfhout en fam. dhr. E. Slik, familie en bediening dhr. en mevr. Schuurman mej. Schoutsen dhr. en mevr. van de Stadt Jentink en bediening mevr. Soetens, familie en bediening dhr. Schatte mejSchutte mevr. M. P. Sipkesenfam. dhr. en mevr. van Sluijs familie Sprenger-Kolff familie Schoute mevr. de wed. Schonte- Stolp Prof. Scholten, familie en bediening mej. Tak van Poortvlieten bediening Baronesse van Till dhr. A Tak van Poortvliet mej. M. Termealen dhr. Jhr. A A. van Teijlin- gen, familie en bedien, mej Benni van Vlymen mej. Vailant dhr. en mevr. Yertregt, familie en bediening dhr. en mevr. Dr. J. L. Walch dhr. en mevr. Wiste Middelburg, id. Ginneken. Middelburg. Amsterdam. Middelburg, id. id. Rotterdam. Arnhem. Middelburg. Amsterdam. Rotterdam. Amsterdam, Hilversum. Middelburg. Rotterdam. Bussum. Aken. id. Potte. Bloemendaal. Haarlem. Rotterdam. Hilversum. Amsterdam. Utrecht. Amsterdam. Rotterdam. Amsterdam, den Haag. Hulst. Dordrecht. Rotterdam, den Haag. id. Amsterdam. Middelburg. Hilversum. Breda. Arlesheim. Amsterdam. Zaandam. den Haag. Amsterdam, id. Middelburg. Amsterdam. Middelburg. Wormerveer. id. Amsterdam. den Haag. Utrecht. Rotterdam. Amsterdam. Middelburg. Schijndel. den Haag. Middelburg. den Haag. Nijmegen, Yerrolg in Bndnienws no. 2.

Domburgsch Badnieuws | 1917 | | pagina 1