ZEüIfcT "^TI^EiEnvniDElLXlvrOEiTLICrST. Het Bureau te DOMBURG van het Domburgsch Bad- nieuws is gevestigd bij den Heer A. Provoost, Oost- straat C 14. Het Domburjsfsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Ad verten tiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer A. Provoost, Ooststraat C 14; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. {Sociëteit „LUCTOR ET EMERGO".) Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Bezoekers die slechts korten tijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden zijn: 2 personen Per persoon. uit ééd gezin. S of meer personen uit één gezin. voor't seizoen 10,14,18, per maand 5,8,9, week 1,50 2,50 4, (introductie) Introductie per dag 0,25 per persoon. Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en damessalon met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovengenoem de .lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat bij muziekuitvoerin gen of andere feestelijkheden, Commissaris sen ten hunnen opzichte bijzondere bepa lingen zullen kunnen maken. Bezoekers die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, hebben vrijen toe gang tot de groote zaal met daaraan gelegen Teranda en terras aan de zeezijde, uitge zonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden, als wanneer Commissarissen bijzondere bepalingen ten bunnen opzichte zullen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het had is geopend van des morgens 8 uur tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent. In den prijs is begrepen het gebruik van één handdoek, benevens het gebruik van een .zwembroek op het heerenstrandvan een badcostuum voor heeren op het gemengde strand en, voor dames op het damesatrand. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 30,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjeB te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent. Abonnementen alleen in het Badpavil- joen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. Hoogwater te Domburg. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 15 Juli 16 17 18 19 20 21 22 2,35 3,27 4,12 4,58 5,43 6,26 7,07 7,62 V. M. L. K. Aangekomen Vreemdelingen van 6 tot en met 13 Juli. In het dorp en verschillende villa's: familie I, M. Boa9son-Koop- mans en bediening familie Baelde mej Marie De vos dhr, D. Doyer en familie dhr. A. Dees dhr. J. van Eyck en familie jougeh Jan Eraser mevr. Hagemans en bedie ning familie Houwink familie van Iersel Timmer mans dhr. eu mevr. Jeronimu9 en bediening mevr Dr. van der Kamp- Buteux, familie en be diening jongej. M. Mijnlieff dhr P. A. Menger inej. C. M Menger dhr en mevr van Oordt- Suermondt en familie mej A. Passenier mevr van Rijsbergen-Couvé mej. van Rijsbergen mej Corry Scheele dhr. W J. Sprenger, fami lie en bediening inej Sichterman jongej Agoes de Sitter mej M. Toon en inej van Voorst Vader mej F. van der Vlugt dhr. R Wilking dhr. Vfyckerheld Bisdom Aantal personen Middelburg. Antwerpen. Gent. Amsterdam. Rosendaal. Tilburg. Breda. Ginneken. Sneek. Waalwijk. Middelburg. id. id. Ede (Gi.) id. Nykerk. den Haag. id. id. Terneozen. Middelburg. Zwolle. Leiden. Nijmegen. Ginneken. Leiden. Hulst. Almelo. In het „BadhÖtel": dhr. H. Daniels dhr. Dumoleyn en familie mej. W. M. Hintzen mej. J. Hintzen dhr. B. Ph Baron van Harinxma thoe Slooten dhr. en mevr. Hanneman- Buma dhr. A Hijman, familie en bediening dhr Dr. C. T Kortenhor9t dhr. H J. Labrijn dhr. H. Maertens dhr. M. van Riel dhr. J T Roetens van Lennep mevr. Snouck Hurgronje, familie en bediening dhr. H. Schrijver Jr. dhr. J. J. F. Verdonck dhr. J. Vrager dhr. M. van Weezenbeck In het „Strandhötel": dhr. A. Menalda dhr. en mevr. Rejnders familie Stulemeyer dhr Sluis familie S treur. In het hötel „de l'Eurt dhr. P. W. van de Broek dhr. J. van der Meer dhr. D. Pari dhr. en mevr. Smits dhr. W. van der Sluis In „het Schuttershof": mevr. J. Beukers-v. Ogtrop dhr H Franken dhr. F. E. Grevers mej A. L. Grevers dhr. en mevr. C. H. van de Toorn den Haag. 3 Hontenisse. Rotterdam. id. Zierikzee. 2 Harlingen. Amsterdam. V ught Rotterdam. Hulst. Amsterdam- Haarlem. 7 den Haag. Amsterdam. Hengelo (0.) den Haag. Rotterdam. Dordrecht. 2 Zwolle. 4 Breda. Dordrecht. E Nijmegen. e": Amsterdam. Rotterdam. Amsterdam. 2 Middelburg. 1 Rotterdam. Amsterdam. Goes. Utrecht. Rotterdam. In het Pension „Zonneduin" dhr. Dr. P. Bisschop dhr. A. Mevs-Kolffen fam. mej I. Pen terman mej. S. de Sterke dhr. en mevr. J. J. Zomer Lichtenbelt ln het Pension „Golfzicht" dhr Rassers en familie 8 Amsterdam. 4 Oostburg. Rotterdam, id. 2 I Arnhem. Roosendaal. Gebruikte Baden. Vrijdag 7 Juli Zaterdag 8 Zondag 9 Maandag 10 Dinsdag 11 Woensd. 12 Donderd. 13 16 132 6 29 45 29 15 18 6 148 De Baddokter Dr. B. Vaandbageb is dagelijks te consnlteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tusschen llVa en 12Vs uren; aan huis van, 8'/a9'/a uur vrm.

Domburgsch Badnieuws | 1916 | | pagina 1