ZATERDAG, 28 AUGUSTUS 1915. Aangekomen Vreemdelingen Drie en Dertigste jaargang n°. 9 Het Oomburgseh Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers 0.10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer A. Provoost, Ooststraat C 14; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat E 33. Adresverandering van abonnementen op het Domburgsch Badnieuws" gelieve men op te geven aan het bureau te Domburg bij den Heer A. Provoost, of te Middelburg bij den uitgever C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het Yerkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LUCTOR ET EMERGO".) Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf hqudt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Bezoekers die slechts korten tijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden, hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden zijn 2 personen 3 of meer uit één personen uit gezin, j één gezin, Per persoon ƒ10,— ƒ14,— ƒ18,— 5,— 8,— 9,— 1,60 2,50 4,— voor 't seizoen per maand week (introductie) Introductie per dag f 0,25 per persoon. Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot •de billardzaal, leeszaal en damessalon met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat bij muziekuitvoerin gen of andere feestelijkheden, Commissaris sen ten hunnen opzichte bijzondere bepa lingen zullen kunnen maken. Bezoekers die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, hebben vrijen toe gang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitge zonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden, als wanneer Commissarissen bijzondere bepalingen ten hunnen opzichte zullen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. ZEEBADEN Het bad is geopend van des morgens S uur tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent. In den prijs is inbegrepen het gebruik van één handdoek, benevens het gebruik van een zwembroek op het heerenstrandvan een badcostuum voor heeren op het gemengde strand en voor dames op het damesstrand. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 30,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Bad kaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent. Abonnementen alleen in het Badpavil joen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en wa£er wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. van 19 tot en met 26 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: mej. Aletrino Amsterdam. jongeh. Arend Luxemburg. dhr. Adams Axel. dhr. J. van den Beken Pas- teel Schooten. dhr R. van den Beken Paa- teel id. dhr. van den Berg, familie en bediening 5 Tilburg. dhr. Jhr. en mevr. Boddaert 2 Velp dhr. en mevr. Cihot 2 'e Hertogenbosch mej Deinze Enschedé. dhr. C. Dicke en familie 6 Dordrecht dames A en H. Goossens 2 Amsterdam. mej. E. Hoffman id. dhr. en mevr. van Hoog straten Ney 2 Bonn. dhr.en mevr. van den Hoorn- de Vries en familie 4 Haarlem. mej Hofkens Enschedé. dhr. Kempees en familie 2 Wageningen. mej. B. Kakebeeke Kloetinge. dhr. Mr. C. L. Modderman den Haag. dhr. Middelberg en familie 6 Terneuzen. dhr. W. Mulder Ede. mej. A. Maris Breda. dhr. H. Passenier Wagenborgen. mej. W. van de Putte Soaburg. mevr Pilaar van Borren- dam Breda. mej. van Roemer Nijmegen. jongej. van Schendel Ede. mej. G. W. E. van Sluis Utrecht. dhr. van Tellegen en fam. 4 Groningen. jongeh. C. Telders den Haag. dhr, van Veen Amsterdam. dhr. en mevr. W. Verhoeve en familie 4 's Hertogenbosch In het „Badhötel": mevr. A. Bauvin dhr. Jhr. Mr. J. van den Brandeler dhr. J. C. Boas en familie dhr. G. J. van Dam dhr. E. Enthoven Baarn. Zwolle. Amsterdam, den Haag. Baarn. Freule J. Everts dhr. W. B. Fricka mevr. Gewin-Vader dhr. J. H. van Gorkum dhr. J. J. van Gorkum mej. C. van Gorkum dhr. Dr. M. Heijern en familie 3 dhr. H. Hartogh en familie 2 dhr. J. de Haas en familie Z. Exc. B. Ort en familie mevr. E. Redelé mevr. G. Ribbe mevr. Raaijmakers en fam. dhr. G. Sturm mej H. Verbena In „het Schuttershof": mejC. Buteux dhr. en mevr. K. van Dissel en familie dhr. en mevr. J. Haitsma Mnlier dhr. Baron van Haersolte dhr. Jhr. Mr. H. de Ranitz mej Tromp mej. J van Tenguegell de Raad mej. L. van Veen In het hötel „de l'Europe' dhr. R. van Buuren mej van Buren dhr. A. Brunt en familie 3 heeren de Clercq 4 dhr. M. Doornman dhr. Dr. en mevr. A.Groen man mevr. Guethknecht familie Goossens 4 dhr L van Heek en fam. 5 dhr. J. de Jongh dhr. G. Kerstens dhr. G. Muller Nico en fam. dhr. M. Manser dhr. J. Niehoff mevr. Stork en familie dhr. Sluis dhr. en mevr. Tak van Poortvliet 2 In het Pension „Wilhelmina": dhr. N. P. Brunt en familie 3 dhr, D. de Hondt In het Pension „Zonneduin": mevr. Struick-Kosters en familie In het Pension „Juliana": dhr. en mevr. Legrand den Haag. Amsterdam. Vlissingen Doetinchem. Zutphen. id. Nijmegen. Amsterdam. Rotterdam, den Haag. Rotterdam. Bussnm. Utrecht. Amsterdam, id. Souburg. Goes. Arnhem, den Haag. id. id. Amsterdam, id. Rotterdam. id. Tilburg. Rotterdam. Utrecht. den Haag. id Oudenbosch. Enschedé. Goes. Tilburg. den Haag. Hilversum. den Haag. Hengelo. Enkhuizen. den Haag. Terborg. Vlissingen. 2 Utrecht. dhr. Sibenaler en familie 3 Gent. Leuven. Reisgelegenheden. Stoomtram „Walcheren". 1 a o B 60 0 M 60 n M 60 a a 1 a a S S S 0 5 c3 ■- g a O 2 2 2 2 a o 7,40 8,49 8,52 6,25 7,30 10,40 11,48 11,51 9,20 9,23 10,32 1,35 2,43 2,46 12,15 12,18 1,27 4,15 5,23 6,26 2,65 2,58 4,07 6,55 8,- 8,03 5,44 5,47 6,50 9,37 10,45 8,15 8,18 9,27

Domburgsch Badnieuws | 1915 | | pagina 1