Twee en Dertigste jaargang n°. 5, ZEItT YRBBMDELIiraEMLI. ST. Aangekomen Vreemdelingen I-'I Het Domburgsch Ba,<liiieu.ws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F S3. van 23 tot en met 30 Juli. villa's In het dorp en verschillende i Aantal mevr. Astro, fam en bedien, dames Beeré dhr. A. van de Bergh Jr. dhr. en mevr. Jongeneel- van de Bergh dhr. A. Blaauw dhr. Blaauw dhr. en mevr. Boasson dhr. M. Boasson mevr. de wed. Beekhuis- Seelig dhr. M. W. Beekhuis dhr. en mevr. Brink familie Boddaert en bedien, freule Boddaert mej. Lize van Dissel dhr. Jan van Dissel dames van Deinse mevr. I. Elfenbein jongej. A. en W. Eringa jongeh. G. Fraser mevr. Fielitz dhr. en mevr. Gildesheim dhr. A. Hooimeyer dhr. en mevr. J. Hoogen- raad dhr. J. Hemelzoet mevr Jurgens jongeh. Jnrgens dhr. en mevr. C. Klootwijk en familie mej. H L Klootwijk mevr. Lensvelt-van Aken familie Lieftiuck dhr. C. Minderhoud mej. Noest dhr. en mevr. G. de Niet dhr. en mevr. J. de Niet mej. Reijnierse mej. M. Ravenhorst mej. L. H. Recberer mej. M. Ruijgrok dhr. en mevr. van Rooijen en familie I mevr. Scheuer jongeh Scheuer -dhr. Scheltus mej. M. Schmitz dhr. F. Schonlau Jhr. de Savornin Lohman zuster Versteeg mej. F. Wallast dhr. W. Walter en familie In het „Badhdtel": Miss Bollton mej. M. Bahlmann Baron F. de Blonay Mr. E. B Davidson fam. W. Dekking 't Hooft en bediening dhr. E. Levy dhr. M. Peltzer mevr. M. L. Steinbuch In „het Schuttershof" mevr E.Bolomey-Waldeck dhr. en mevr. Mr. M. H. Hartog, fam en bedien, dhr. en mevr. Dr. C. J. Lode wij ks dhr. en mevr. E. Meyer anevr. F. B. Pels Rijcken, familie en bediening personen I 7 Baarn. Amsterdam. Tilburg. Haarlem. Mittweida. Zeist. Middelburg. id. Zwolle. Deventer. Lobbersch. Velp. Brussel. Goes. id. Enschedé. Bremen. Middelburg. Breda. Bensberg. Groningen. Rijsoord. Meppel. Bergen op Zoom, Amsterdam, id. Rotterdam. id. den Haag. Amsterdam. Haarlem. Amsterdam. Scheveningen. id. Middelburg, 's Graveland. Groningen. Rijswijk. Oudenrijn bij Utrecht. Hilversum. id. den Haag. Keulen. Mülheim. den Haag. Haarlem, den Helder. Leverkusen. Londen. Bnssum. Parij9. Washington. Rotterdam. Berlijn. Crefeld. den Haag. Breda. Bergen op Zoom. Nieuw- Amsterdam, Amsterdam. Breda. I Aantal \personen Mr. en Mrs. A. Stuart Gerard 2 In het hötel „de l'Europe": mevr. Behaghel dhr. Essers dhr. Huijiuga mevr. Hinsinga mevr. Ramneft mej. B. van der Walle de Ghelcke In het Pension „Wilhelmina": mej. C. Baard In het Pension „Zonneduin": dhr O Dijckerhoff mej. R. Dijckerhoff mej P. Lie bert dhr. E. Zuckmayer In het Pension „Golfzicht: dhr. Fasting mevr. Hosang mej. S. Spahfer mejHde Staël de Holstein Louden. Brussel, id. Groningen. Nijmegen. Groningen. Brugge. Arnhem. Biebrich a/R. id. Wiesbaden. Keulen. Antwerpen. Middelburg. Amsterdam- id. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 1 Aug. rrm. 8,32 Zondag 2 9,55 Maandag 3 11,11 Dinsdag 4 nam. 12,14 Woensdag 6 1,07 Donderdag 6 1,55 V. Vrijdag 7 2,35 Zaterdag 8 3,10 Gebruikte Baden. W Gevonden voorwerpen. Op het Badstrand: een gouden ring (kleine); terug te bekomen bij den kaste lein in bet Badpaviljoen. Op de Zeeboulevard: een zilveren broche; terug te bekomen bij L. Louwebbe, Zuid- straafc. Verloren voorwerpen. Een gummiregenjas, verloren Zaterdag 18 Juli; tegen belooning terug te bezor gen aan het postkantoor te Domburg. Voor het badseizoen zijn nog te huur: 7 kamers keuken badstr. September wed. L. de Visser. kamers en keuken noordw. Augustus kamers id. September Openbare Godsdienstoefening. Zondag 2 Augustus. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hooen. Roomsch Katholieke Kerk. Dagelijks 's morgens 8 uur en bovendien des Zondags te lOVs uur de H. Mis. 2 kamers 1 kamer 7 kamers 4 kamers en keuken 3 kamers en keuken 3 kamers Vrijdag 24 J uli 13 35 77 29 154 Zaterdag 25 9 15 64 13 101 Zondag 26 7 2 25 5 39 Maandag 27 3 10 62 18 93 Dinsdag 28 10 24 83 18 135 Woensd. 29 e 11 38 7 61 Donderd. 30 3 6 22 9 40 50 103 371 99 623 De Baddokter Dr. B. Vaandbageb is dagelijks te consulteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgena tusschen 11 en 12 uren; aan huis van 8V2ÖVa uur vrm. Domburgsclie Revolver Schietvereeniging. Vreemdelingen worden als buitenleden aangenomen. Contributie 1,per maand of per gedeelte van een maand. Informa ties worden verstrekt door den Directeur der Zeebadinrichting. 1 kamer 4 kamers 1 kamer 1 4 kamers 1 kamer 4 kamers 2 kamers en keuken 4 kamers 1 kamer 5 kamers en keuken 1 kamer 2 kamers 1 kamer en keuken 5 kamers 1 kamer 5 kamers S 0 2 kamers en keuken 5 kamers en keuken 3 kamers 3 Uilenest" 1 kamer 1 1 1 7 kamers Wljü- gaardstr. id. groentje ooststr. scbelpw. noordstr. zuidstr. ooststr. id. id. ooststr. id. markt zuidstr. west3tr. id. singel station straat tramz. weverij- straat kl Duin oord weverij straat scbelpw, station straat heeren straat id. markt noordstr, wijn- gaardstr. west9tr. weststr ooststr. id. noordw noordstr. na 15 Aug. September September id. September Augustus September Augustus September id. na 13 Aug. id. September September Aug en Sept. na 26 Aug. Augustus September na 10 Aug. 30 Juli-5 Aug na 17 Aug. September W. Kesteloo. Pension Zomer- lust. mej. de Wolf. P. Passenier J. Wisse. W. J. Groen. A. Roelse. wed. C. Schoo- nenboom. J. L. v. Dullemen. Pension Juliana. A. Geertse. P. Louws. A. v. d. Hage. wed. A. van der Hage H. Minderhoud. J. Sinke. wed Jac. Min derhoud. C. Corré J. L. Verbage. J. v. d. Meule. P. de Meijer. J. Provoost. W. Mesu. J. van Sluis. wed, Huijsson. J. Passenier. W. Passenier. Pension de Voogd. Pension Chris tina. mej. v d Halen. wed. Hendrikse. Almekinders. Vervenne. bevragen weststr. E 25. Johs Vreeke. G. Wisse. H. Dekker, wed. D. Passe nier. mej. Florusse.

Domburgsch Badnieuws | 1914 | | pagina 1