DE GOLF-LINKS. Tentoonstelling „Nehalennia". 4 2 2 7 2 2 2 3 4 2 2 5 2 3 2 4 2 2 2 4 2 2 3 3 2 3 4 2 Aantal personen dhr. H. J. Tollens en fam. dhr. D 6. Cohen Tervaert en familie dhr R. Tollenbach mej. C. Viehoff In het hOtel „de l'Europe" Dordrecht. Leiden. Arnhem, den Haag. dhr. du Buchêne Rijssel. mevr du Buchêne id. dhr. R. van Cauwenberghs Schilde. dhr. M. van Cauwenberghs id. dhr- A Debruijn Kortrijk. dhr. Dekker Hoofdplaat. dhr. A. Daem Antwerpen. mej. A. Deperrie Malines. mej. A. Durrieui id. dhr. J. 0 Emar Antwerpen. dhr. A Geemdal id. dhr. en mevr. Gildemeister 2 Hamburg. dhr E. Gurris Brussel dhr. Galiands Antwerpen. dhr G van Hoorn Delft. dhr. en mevr. Hansman 2 Brussel. dhr. A. Hays id mej. N. Hays id. dhr. B. Heimath id. dhr. L. Haymans Antwerpen. dhr. Ie Jeune en familie 3 Brussel. dhr. A. Kappers Amsterdam. dhr. A. M. Kichzimer Zutphen. dhr. J. Luijk Bergen op Zoom. dhr. N. Loewe Duisburg. mevr. Lamkert Murrel- bunch Brussel. dhr. R. Lange Giessen. dhr. F. Markstein Weenen. dhr. A. Neifs Antwerpen. dhr. A. Pieters id. dhr. C. Poission Mons. dhr. Pyselmann Winschoten. dhr. E. Rosenberg Brussel. dhr. G Rosenberg id. dhr. van Oostroom Soede Groede. dhr en mevr Scherpbier 2 Winschoten. heeren S A. en L. Seis 3 Bru«sel. dhr. van Soelen den Haag. heeren R. en A. Verhelen 2 Puers. dhr. en mevr Verseput 2 den Haag. mej M. L. Verhelen Puers. dhr. S. Wolters Groningen. In het Pension „Wilhelmina": dhr. E. de Boelo Brugge. dhr A. Bourt id. dhr S. Camele id. dhr, D. J. Dequidt en fam. 2 Antwerpen mej. G. Goebel en familie 2 Aachen. dhr A. Hemp Brugge. dhr. en mevr. 0. A. Lies en familie 5 Crefeld. dhr J Lacour en familie 2 Antwerpen dhr. W. Marche Brugge. dhr. J. Rielespiek id. dhr. E Semmaman Hamburg. dhr. P. J. Schumacher en familie 3 Aachen. dhr. G. Vanhaest Brugge dhr. W. Willon id. mevr. Zacharias en fam. 2 Aachen. In het Pension „Zonneduin" dhr. J. W. van Benthem Jutting mej. M. J. van Benthem Jatting Miss G. Buch mej. J. Berquien mej, V. Chemilekson mej. M. Goosegozewsko mevr. C. Dieleman-Magen- dans Mr. St. Davis dhr, en mevr. van der Feen- Meijers mej. J. van der Feen mej. A. J. van Konijnen burg dhr. en mevr. J. Kapizky zaster A. J« Magendans mej. P. Polak dhr. Mr. J. A. C. Voor hoeve Miss Katharine Warren Miss Laura J. Wijlie In het Pension „Golfzicht: dames Dane 2 dhr. en mevr. Dekking, familie en bediening 10 dhr. en mevr. Dilthey, fam. en bediening 10 dhr. en mevr. Major von Faland, fam. en bedien, dhr. en mevr. Osterrieth, familie en bediening dhr. en mevr. Dr. Pongs, familie en bediening dhr. en mevr. Sipkens en familie dhr. en mevr. Swengers, familie en bediening dhr. en mevr. von Woringen en familie dhr. en mevr. von Walkirch en familie Middelbarg. id. Poughkeepee U. S. A. Boulogne, id. id. Middelburg. Londen. Sas van Gent. Middelburg. id. Brussel. Groningen. Amsterdam. Rotterdam. New Caneau U. S. A. Poughkeepee U. S. A. Rotterdam. id. Rheijdt. Mörchingen. Frankfurt a/M. Gladbach. Rotterdam. H'-rdingen. Rotterdam. Frankfurt a/M. De Baddokter Dr. B. Vaandbagek is dagelijks te coneulteeren in het Bad paviljoen of op het badsfcrand des morgens- tu8schen 11 en 12 uren; aan huis van 81/»9Vs uur vrm. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Hoogwater te Domburg. 4 Juli 6 6 7 8 9 10 10,13 11.17 12.18 1,14 V. M. 2,06 2,52 3,34 Gebruikte Baden. Tot en met 28 Juni 621 621 Maandag 29 Juni 6 42 6 54 Dinsdag 30 4 33 11 48 Woensd. 1 Juli 7 46 6 59 Donderd. 2 4 10 32 16 62 4 27 674 39 744 Openbare Godsdienstoefening. Zondag 5 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9Va uur Ds. G. J. Koldewijn. Voorbereiding H avondmaal en collecte ZeeuwBche Hervormde Diaconessen inrichting. Nam. 2 uur bediening H. doop. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. F. J. van de Ende, Predikant te Westkapelle. Nam. 2 uur Lezing. Als dit eerste nnmmer van bet Dom- burgsch Badnieuws verschijnt zijn de „Golf-links" officieel geopend. Wij hopen hierop in een volgend nummer terug te komen en zullen ons thans be palen tot het geven van eenige inlichtin gen met betrekking tot de kosten aant het tijdelijk lidmaatschap verbonden. Bezoekers van Domburg kunnen op de volgende voorwaarden van de Golfcourse gebruik maken: gedurende de maandeu JUNI, JULI en SEPTEMBER; 1,25 per persoon per dag 5,week 12,50 maand gedurende de maand AUGUSTUS; 1,50 per persoon per dag 7,50 week 15,maand gedurende het seizoen (JULI, AUGUS TUS en SEPTEMBER); 25,per persoon. De kosten voor een „caddy" bedragen per rondte of gedeelte daarvan 0,20. De betaling geschiedt door middel van kaartjes die aan het buffet in het thee huisje verkrijgbaar zijn. E. In het gastvrije gebouwtje van de „Walcberscbe" schilders en schilderessen is de tentoonstelling van deze Vereeniging: tot instandhouding en bevordering van Walcheren's natuur- en stedenschoon onder gebracht. Gaarne vestigen wij hierop de aandacht vooral van ambachtslieden. Bescheidelijk geven wij het Bestuur van Nehalennia in overweging hen bv. op een Zondagmiddag vrijen toegang te verleenen en mocht het dan mogelijk zijn dat een bevoegd persoon aan de hand van het tentoongestelde een uiteenzetting gaf van het streven van Nehalennia, dan zou de Vereeniging wellicht eenige aan hangers winnen in een kring waar ze than» vrij veel tegenstanders telt. E. Gevonden voorwerpen. Een zwart gehaakt zijden damestaschje» gevonden op Berkenbosch; terug te be komen bij den Heer Jacq, Fbank, Lango Delft Middelburg.

Domburgsch Badnieuws | 1914 | | pagina 2