JULI 1914. EN" VREEMDELINGENLIJST. OPENING VAN HET BADSEIZOEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Aangekomen Vreemdelingen Twee en Dertigste jaargang n°. 1. Het Doraburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. Maandag 29 Juni. Sluiting einde September. BEPALINGEN (Sociëteit „LECTOR ET EMERGO".) Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot bet Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emorgo". Bezoekers dio slochts korten, tijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden, hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden zijn: per 4 maanden maand week J,50 2,50 •{introductie) Introductie per dag 0,25 per persoon. Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en damessalon met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het terras oostzijde Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat bij muziekuitvoerin gen of andere feestelijkheden, Commissaris sen ten hunnen opzichte bijzondere bepa lingen zullen kunnen maken. Bezoekers die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, hebben vrijen toe gang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitge zonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden, als wanneer Commissarissen bijzondere bepalingen ten hunnen opzichte zullen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. tot en met 2 Juli. (n hef dorp en verschillende Aantal -dam -s Anema ■dlr n mevr. A. Algie rfamiwe Bongs ifamilie 1. M. Boasson mevr. Douairière de Braaw- Rigail Certon dhr. Jhr. L. M. de Braaw dhr. Jhr. W. de Brauw <dhr. en mevr. Brnsse en familie personen 2 villa's: 's Gravenhage. Hillegersberg. Düsseldorf. Middelburg. den Haag. id. id. Rotterdam. 2 personen 3 of meer Per uit één personen ui' persoon. gezin. één gezin 10,- 14,— ƒ18- 5, 8, 9t dhr. en mevr. van den Bergb - Zegers Veeckens en bediening dhr. E. Boasson en familie dhr. Badthehmens, familie en bediening dhr. Block en familie dhr. G. C. Bunk dhr. F. Bligh Bond dames Boeser dhr R Burness dhr. Lt Generaal von Stein Callenfels mevr. von Stein Callenfels- van Hoogstraten dhr. Mr. P. S. von Stein Callenfels mevr. <le wed W. P. haas-Boon Hartsinck en familie mevr Dr. G. J. M. Cool- haas mej Collard mej, H. Drielsma dhr. Jhr. van Doorn en familie dhr en mej. C. Dronkers Delsaine Mrs. Duncan Vlisa E Duncan mevr. Dr. Esser en familie mevr. Faro mevr Frits, fam. en bedien. mej M Franken dames Groot dhr. W. Ghijsen dhr. en mevr. Ghijsen-van Marle, fam en bedjen. dhr. en mevr. Ghijsen— Proos en bediening mej R. Ghijsen Jongeheeren Kees en Huib Ghijsen Jonkvr J. van Heemskerek van Beest Fraulein C. Hertz mej. Hartman Mrs. Iroine mevr. Dr. Japikse mevr. H. Joel dhr en mevr. Johnston mevr. M Janssen en fam. mej. D Kalshoven mevr. Tielenius Kruijthoff- Boogaert dames de Koning dhr. en mevr Knickenberg en familie dhr. Liessem mevr. H. Loopuit-Spanjaard mej. Lina Loopuit familie van Loockeren Cam pagne Jonkvr. A. W. van Lennep mej. C. Lensvelt mej. M. Meeuwse dhr. en mevr. Meijer, fam. en bediening mej. E. C. van Manen Miss Williamson Napier familie Nonhebei dhr en mevr. Nicholson dhr. en mevr. van Oorschot, familie en bediening dhr. H. Pilaar mej. C. van de Putte mevr. Postma mej. M. Petit Aantal personen 3 Aantal personen Jonkvr. S. A. Quarles van Ufford den Haag. Tilburg. dhr. en mevr. W. G. Som- Middelburg. merhoff 2 London. dhr. W. J. Sprenger, fam. Frankfurt a/M. en bediening 7 Middelburg. Knocke. dhr. A. van Schendel en Rotterdam. familie 4 Ede. Glastonburg. mevr. Storp en familie 4 Aachen. Sloterdijk. dhr. en mevr. E. Stommel 2 Godesberg. Edinburg. mevr J. Stommel Barmen. dhr. K. Stommel Ronsdorp. den Haag. dhr. J. P. Snoep Eist. dhr. en mevr. Stooss 2 Keulen. id. jongej. S Stooss id. mej. S. A. Sirks den Haag. id. mej. J. M. Tak van Poort vliet en bediening 3 id. dhr. Thiele, fam en bedien. 6 Luxemburg. id. dhr. en mevr. Toorop en bediening 3 Nijmegen. id. dhr. Jhr. en mevr. van Amsterdam. Teijlingen-Op ten Noort, Rotterdam. familie en bediening 6 Middelburg. dhr. van Velsen en familie 3 Kaiserwerth. Veere. dameB Verweij Mej an 2 Nijmegen. dhr. H. D. de Witt Hamer Amsterdam. Rotterdam. dhr. en mevr. von Worin- Edinburg. gen en bediening 4 Brussel. id In het „Badhötel": Mülheim Ruhr* Fraulein M. Achnell Düsseldorf. Middelburg. dhr. E. Babber den Haag. Aachen. dhr. C. G. W. H. Baron Amsterdam. van Boetselaer Oosterhout. Rotterdam. Frau F. Öorgnis en fam. 2 Frankfurt a/M» Middelburg. mej de Bruijne Middelburg. Mis9 Mabel Bartlett Frankfurt a/M. id. Baron en Baronesse van Boetselaer 2 Oosterhout. id. mevr. van Deinse Middelburg. Leiden. dames F en K. Delbandt 2 Mechelen. dhr. J. Daneels, familie en Middelburg. bediening 5 Eecloo. dhr. Bernh. Deiters Bussum. den Haag. Baron en Baronesse von Hamburg. Dziembowsky en fam. 4 München. Hoorn. dhr. en mevr. Dujardin 2 Antwerpen. Londen. dhr. G. Everardt Eecloo. Middelburg. dhr. Jhr. Engelen van Pijls- Aachen. weert den Haag. Antwerpen. dhr. C. Flinsch Frankfurt a/M. Crefeld. dhr. en mevr. Fleny 2 Parijs. den Haag. dhr. A. Friesacker München. mej. de Groot den Haag. Vlissingen. dhr. en mevr L. Goddijn 2 Brugge. Rilland. dhr. en mevr. Garrels 2 Antwerpen. mej van den Heuvel Düsseldorf. Bonn. Mr. en Mrs. Hammond 2 Londen. Aachen, fam Hiittner en bedien. 5 Düsseldorf. Amsterdam. mevr. de wed. C F. van id. Houten Rotterdam. dhr. H C. van Houten id. Hengeloo. dhr. en mevr. R. Hanssens 2 Mechelen. den Haag. mej. L Harhart Düsseldorf. Scheveningen. dhr. en mevr. s'Jacob-van Amsterdam. Boetselaer, familie en bediening 6 Bussum. Hamburg. dhr. H Jay Frankfurt a/M. Leiden. mevr. Jay id. Arnhem. dhr. Otto Klages Antwerpen. Middelburg. dhr. A. C. de Kanter, fam. den Haag. Londen. en bediening 5 Baronesse von Krosigh Goosbohla. Rotterdam. Fraulein Liebrecht München. Goes. mej A. van Leijenhorst Amersfoort. Souburg. mevr Luckhaus Düsseldorf. Rilland. dhr. H. Luijss, familie en Rotterdam. bediening 5 id.

Domburgsch Badnieuws | 1914 | | pagina 1