ZATERDAG. 26 JULI 1913. Aangekomen Vreemdelingen. Een en dertigste jaargang no. 5, :EI>T vi^EEMiDEXjinsra-EisTXjXcrsT. Het Doraburgsch Baduieuws verschijnt lederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,—voor bet Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Nommera 0,10. Ad ver tent iën 10 cent per regelabonnement voor bet seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevatten naaui en woonplaats, tegen 0,60 voor het gebeele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesfeloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. PieterBtraat F 33. Adresverandering van abonnementen op het Domburgsch Badnieuwsgelieve men op te geven aan het bureau te Domburg bij den Heer H. M. Kesteloo, of te Middelburg bij den uitgever C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LUCTOR ET EMERGÖ"). Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, Jid worden van de Sociëteit „Lucfcor et Emergo". Bezoekers die slechts korten tijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden, hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden zijn: 2 personen 3 of meer Per uit één personen uit persoon gezin. één gezin. per 4 10,— n 1,50 f 14,ƒ18,— 8,— 9,— 2,50 4,— L maanden maand week (introductie) Introductie per dag 0,25 per persoon tot een maximum van 1,60 voor een Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en damessalon met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat bij muziekuitvoerin gen of andere feestelijkheden, Commissaris sen ten hunnen opzichte bijzondere bepa lingen zullen kunnen maken. Bezoekers die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, hebben vrijen toe gang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitge zonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden, als wanneer Commissarissen bijzondere bepalingen ten hunnen opzichte zullen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 27 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. L. B. Tjbbbes van Middelburg. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. A. Soheelb van Veere. Nam. 2 uur Lezing. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 10uur de H. Mis. van 17 tot en met 24 Juli. In het dorp en verschillende villa's: Aantal j personen dames Ahu 2 den Haag. dhr. en mevr. Bourdrez en familie 5 id. dhr. en mevr. Bezier, fam. en bediening 7 Amsterdam, dhr. P Brouwer id. mej. Brouwer id. mej Blauw Utrecht, dhr. en mevr. Boonakker 2 Apeldoorn, mevr. Brinkhuis Groningen, dhr. en mevr Cosbad 2 Aachen, dhr. Dijckmeester Middelburg, mej Dijckmeester id. mej. O. Elfenbein Bremen, dhr. N. D van Goethem en familie 5 Amsterdam, dhr en mevr. Gollner 2 Düsseldorf. mej. S. van Hasselt Kampen, dhr. Henrard Luik mevr. Hartman en familie Hoorn, dhr. S. A. van den Hoorn Amsterdam, dhr en mevr. Houtsch 2 Gottingen, dhr. Heineken Wiesbaden, mej AJung Duisburg, dhr. en mevr. Morissens 2 Brussel, mej. J. ter Meulen Groningen, mej. van Maris Roermond, dhr. en mevr. E. Marcks en familie 4 Berlijn, mej E. Miiller Aachen, mej S. Neuf Keulen. mej. M. Neuf id. dhr. Jean Robijn, familie en bediening Antwerpen, jongeh N. Snouck Hur- gronje den Haag. mej. J. P. I. Sprenger Middelburg, dhr. Schroder Braunschweig, dhr. D. Schallinager München. mevr. W. Schwab van den Arend Keulen, mej. Gr. Schwab id« mevr. Salomé Bergen op Zoom. jongeh. J. J. Salomé id, dhr. W. Schilfers Aachen, dhr. W. Schallmaijer Baieren. mevr. Hans Somerhof en familie 5 Hamburg, mevr. Schorer Middelburg, dhr. Selleger Nijmegen, dhr. en mevr. Wriesberg en familie 5 Celle. dhr. Welter Wiesbaden. In het „Badhötel": dhr. en mevr. H Bruckmann 2 München. Jhr. van Ittersum den Haag. dhr. G. B. Kariain Spanje, dhr. en mevr. P. Liedegang 2 Düsseldorf. mevr. Luien den Haag. mej. Lnden id. mevr. Müller, familie en bediening 4 Castrop. mevr. Rang en familie 3 Antwerpen, dhr. Rijker Rotterdam, mej. Willes den Haag. In het „Strandhötel" dhr. P. Braunscheidt I Barmen, dhr. Prof. Dr. Maller en familie 6 i Neurenburg. dhr. Scheltema en familie 4 den Haag. In „het Schuttershof": dhr. Dr. Bongardt Hildesheim. mevr. M. Fanax Charlottenburg. mej. G. Gerhards den Haag. Aantal personen mevr. Hoffmann-Hardegg dhr. A. Hennigh en fam. mej. J. van Hilten mej. M. Jung mevr dewed J. Laarman, familie en bediening Baron en Baronesse Mir- bach, familie en bedien, dhr. en mevr. van Mallinck- rodt en familie 3 dhr. D. van't Zelfde en fam. 2 In het hötel „de l'Europe" mevr. P Engelhardt dhr. W. Edgard dhr. en mevr. Intelmann 2 dhr. en mevr. Janssens 2 dhr. F. Janssens dhr. en mevr. E. Mareks 2 dhr. A. Ploeg dhr. P. Reich en familie 8 dhr. A. J. Renaut en fam. 4 dhr. Stoppelaar mevr. H. Schnitz dhr. Tjalma Jonkvr. Teding van Berk hout dhr. C. Zuckmayer en fam. dhr. A. Ztchan Charlottenburg. Haarlem. Zeist. Keulen. Amsterdam. Antwerpen. id. Rotterdam. D-Ruhort. Antwerpen. Stuttgart. Brussel. id. Hamburg, den Haag. Toronto. Lille. Rotterdam. Hagen. Veen bij Heua- den. In het Pension familie Therry familie Sikkel Santpoort. Mainz. Antwerpen. Klein Duinoord": 14 den Haag. 3 Amsterdam. In het Pension „Wilhelmina": mevr. A. M. Peabodes en j familie 3 Boston. In het Pension „Zonneduin": dhr. en mevr. A. G. Bloem en familie mej. J. C Bakker mej. M. Mos mej. A. van Schaik mej. M. Webb Ommen. Delft. Arnhem. Amsterdam. Dresden. Gebruikte Baden. iieeren. dames. gemengd. w. strand. f. o h Vrijdag 18 Juli 2 6 46 6 69 Zaterdag 19 m 2 18 43 3 66 Zondag 20 7 19 95 8 129 Maandag 21 h 13 22 82 5 122 Dinsdag 22 tl 8 8 80 10 106 Woensd. 23 3 3 38 3 47 Donderd. 24 7 24 67 12 110 42 99 451 47 639 Hoogwater te Domburg. Zaterdag 26 Juli nam. 6,39 L. E. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 27 28 vrm. 29 30 31 1 Aug. nam. 2 7,34 8,18 9,32 10,40 11,39 12,30 1,16 N. M.

Domburgsch Badnieuws | 1913 | | pagina 1