1 ZATERDAG, 7 SEPTEMBER 1912. IE HST "^riE^iEIEMIDIELIIl^GPIEZïTLIJ-S'T'. Aangekomen Vreemdelingen 0 Dertigste jaargang no. 11. Het Doraburgsch Badiiieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland ƒ1,voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Ad ver tentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstaat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LUCTOR ET EMERGO"). Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Bezoekers die slechts korten tijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden, hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden zijn 2 personen 3 of meer j Per uitéén personen uit j persoon gezin. één gezin. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbaden. Hoogwater te Domburg. per 4 maanden 10,14,18, maand 5,8,9, week 1,50 2,50 4, '(introductie) Introductie per dag 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Leden en geïntroduceerden (voor een -week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot <le billardzaal, leeszaal en damessalon met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het terras oostzijde Geïntroduceerden voor een dag hebben «veneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat bij muziekuitvoerin gen af andere feestelijkheden, Commissaris sen ten hunnen opzichte bijzondere bepa lingen zullen kunnen maken. Bezoekers die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, hebben vrijen toe gang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitge zonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden, als wanneer Commissarissen bijzondere bepalingen ten hunnen opzichte zullen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. Zaterdag Zondag Maandag 9 Dinsdag 10 Woensdag 11 Donderdag 12 Vrijdag 13 Zaterdag 14 7 Sept. vrm. 10,55 11,53 12,41 1,24 N. M. 2,05 Springtij. 2,46 3,27 Gebruikte Baden. Vrijdag 30 Aug. Zaterdag 31 Zondag 1 Sept. Maandag 2 Dinsdag 3 Woensdag 4 Donderdag 5 Heeren. Dames. Gemengd. Totaal. 29 7 4 4 7 76 109 83 94 36 33 39 32 43 38 47 38 6 10 16_ 13 63 309 385 De Baddokter Dr. B. Vaandbagbe is dagelijks te consulteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren; aan huis van 8'/,9'/s uur vrm. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang Prijs van een Zeebad 35 cent. In den prijs is inbegrepen het gebruik van één handdoek, benevens het gebruik van een zwembroek op het heerenstrandvan een badcostuum voor heeren op het gemengde strand en voor dames op het damesstrand. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 „30,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in 'de melktent. Abonnementen alleen in het Badpavil joen. van 29 Aug. tot en met In het dorp en verschillende Aantal dhr. A. Adriani mej. H A. de Bats mevr. Clotterbocke-Patijn van Kloetinge, familie en bediening dhr. en mevr. Ds. Dron ken en familie mevr. v. d.Griend-Duburg en familie mej Griiber dhr. en mevr. F. Goyarts, familie en bediening dames Huydecoper en be diening dhr. Ds. G. A. van der Hooft, familie en bedie ning mevr. Hugenberg en fam. dhr. Hogendorp mevr. Dr. Johansen miss Kelly mej E. Ledeboer mevr. Lippstrea dhr. J H. Molton dhr. K. Molton mevr. Paul Micheeli personen 5 Sept. villa's: Utrecht, den Haag. Zeist. Dongen. Amersfoort. Utrecht. Hosendaal. Zeist. Overschie. Hannover. Rotterdam. Krefeld. Londen den Haag. Münster. Amsterdam. id. Aachen. Aantal 1 personen dhr. P. Micheels Jr. dhr. en mevr. Miry dhr en mevr J. Mertens mevr. de Meuze en familie mevr. Nicholson mevr H. F Pleyte-Duburg en familie Jonkvr. Schorer dhr. Seed dhr. en mevr. E. Stommel mej. C. Vrakking In het „Badhotel": mej. Ada Adier mevr. van Boetzelaar dhr. Ludwig Erecken dhr. H. Eindhoven Mr. Guy de Mattosen fam. mevr. 's Jacob-van Boet zelaar en familie mej. A. A. Breda Kleinen- berg dhr. Justizrat Mengelberg dames C. M. Sander mej. Ada Train In het „Strandrhötel dhr. Dr. Seelbach en fam. In „het Schuttershof": dhr en mevr. Bauwens dhr. en mevr. O. M. Ie Canet dhr. en mevr. L. J. Hulst- kamp-Steffelaar 2 dhr. en mevr. Henri Krauss dhr Rischmann en fam. 3 dhr. en mevr. Terwogt In het hötel „de l'Europe' dhr. Gunter dhr. Sander, familie en bediening 6 dhr. en mevr. Verseput 2 In het Pension mej. Duijs Aachen. Brussel Rosendaal. Aken. Londen. Campina (Rumenië). Haarlem. Londen. Godesberg. Naarden. Copenhagen. Oosterhout. Rotterdam. id. Londen. Bus9um. Haarlem. Krefeld Arnhem. Keulen. Barmen Brussel, id. Rotterdam. Parys. Antwerpen. Brussel. deu Haag. Brussel, den Haag. Klein Duinoord": Nijmegen. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 8 September. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur Ds. A. Dronkers (pred. te Dongen). Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van dbn Hoorn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van dbn Hoorn. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 10'/a de H. Mis. Vereenigingslokaal der Vrijzinnig Hervormden te WESTKAPELLE. Nam. 2 uur Ds. A. H. Scholte van Zwolle. Verloren voorwerpen. Een gouden zegelring, verloren op den Roosjes weg; terug te bezorgen bij den Directeur der Zeebadinrichting.

Domburgsch Badnieuws | 1912 | | pagina 1