Art. 194 12 Juli 1906. GOLF-LINKS dhr. M. van As9elt dhr. en mevr. M. d'Andri- mont dhr. F. Béclard dhr. Mr. J C. en mevr de Brnyn van Melis-Marie- kerke mej. H. F. M. Berganaius mej. H. M. van Berckel mej. M de Bruyne mej. Bürhaus dhr. H. Christlieb dhr. en mevr. Cenijn dhr. Jules Daneels en fam. dhr. Leon Dens en familie mevr. A.C. van Deinse-de Braijne mevr. L. W. Dahl en fam. dhr. Remy Eijssen, fam. en bediening dhr. en mevr. S. Foster dhr. en mevr. G. B. van der Feen dhr. Carl Frinken en fam. dhr M D.vanGoethemen familie dhr J. B van Gelder dhr. R Heibier dhr. Prof. Mr. G. A. van Hamel en familie dhr. Dr. van Hamel mejAlice van de Herberg dhr. G van de Herberg dhr. C. A. Ivens en familie miss Jex dhr. Jhr. Mr. R. A. de Klerck en familie dhr. Lesser Ury dhr L. Lyon Caen mej. Mehrn dhr. van der Mersch dhr R. Passavant, familie en bediening mevr. de Douairière van Welderen Rengers Jonkvr. W. M. van Wei deren Rengers dhr. Jacq. van Rennes mevr. de Baronesse van Welderen Rengers en familie mevr Rees-Osti dhr. Jhr. Stoop en familie Freifrau Schiiffer von Bernstein, familie en en bediening mevr. R. Sanders-Goudsmit mevr R Sanders-de Jongh dhr. M Thissen en familie dames Temminck dhr. Victor Tingau dhr. Wilhelm Tingau dhr. E. Tillmans dhr. W. Tillmans Baron de Vos van Steen- wijk en familie dhr. L Volkers dhr. H. J. Volkers dhr. H. van Winkoop dhr. B. G. de Witt Hamer dhr. V. de Wolff en familie mevr. von Waldkirch, fam. en bediening In „het Schuttershof": mevr. Braun dhr. D. R. Wijckerheld Bisdom dhr. en mevr. Frank Brown dhr. en mevr. de Bruijnen familie dhr. H F. de Bruijn en familie dhr J. Bonskes dhr. G. Bohnsack en fam. dhr. G. Beem dhr. Cals dhr. F. de Cuyper dhr en mevr Crabbé mej. A. Caland dhr. Jhr. Mr. E. A. O. de Casembroot en familie dhr. de Cuyper en familie dhr. Coenen dhr. en mevr. W. von Dresky dhr. en mevr. H. Dommar- tin dhr J. C. Duburg, familie en bediening dhr. Cnrt Fischer dhr. Jean Francx dhr. en mevr. Max Friede- rich3 dhr. F. Gilbert en familie dhr en mevr. Geerds dhr. en mevr. Haitsma Mulier-von Hagen, fam, en bediening dhr. J. J A. Hartland dhr en mevr. L. J. Hulst kamp dhr. en mevr. D. J. J. Hausen en familie miss E. R. Hill Aantal personen Utrecht. Luik Brussel. Arnhem, den Haag. id. Middelburg. Düsseldorf. Hamburg. den Haag. Eecloo. Antwerpen. Middelburg. Düsseldorf. Frankfurt a/M. Berlijn. den Haag. Trier. Amsterdam, id. Antwerpen. Amsterdam. Middelburg. Krefeld. id. Nijmegen. Düsseldorf. dhr. L. T. van Hasselt dhr. Mr. J. A. Heyse, fam. en bediening dhr. Mr. C. H. A. Hartman en familie dhr. J Hille heeren den Hoed dhr. von Kraewel dhr. B. Kloppenburg miss Leach dhr. Meijster en familie dhr. Job Michils dhr. Moerenhorst dhr. E. Masure dhr. T. Masure miss Montgomery dhr. Walther Maijer Frau J ustizrat Mengelberg dhr. Franz Nau dhr. W. J. van Nas dhr. G. J Nijs dhr. Jhr van de Poll dhr. von Pelser-Berensberg dhr. J J. A. Rodbard dhr. L de Ruiter dhr. J. van Raalte dhr. A. E. Smits mej. D. Steffelaar Jonkvr. J. H vanSpengler mevr. Sprenger-de Bruijn mej. C. C. Sprenger dhr. Joseph Tieren dhr. en mevr L.R.Thomas dhr.Mr. A. Tak van Poort vliet dhr van der Valk en fam h. Aantal personen Terneuzen. Middelburg. Voorburg. den Haag. Rotterdam. Düsseldorf. Amsterdam. Londen. Aken. Brus sel. Gent Brussel. id. Exetes. Berlijn. Krefeld. den Haag. Rhenen. Rotterdam, den Haag. Keulen. Dordrecht, den Haag. Amsterdam, id. Rotterdam. Haarlem. Middelburg. id. Brussel, id. Amsterdam. Dordrecht. De Baddoktei Dr. B. Vaandbageb is dagelijks te consulteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren; aan huis van 8%9/a uur vrm. BADSTOELEN te huur tijdens den badtijd: gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt, 0,10 (roode kaarten), per week 1,(witte maand 3,(blauwe seizoen. 6,(geele Het publiek wordt beleefd verzocht de Directie in het uitoefenen der controle behulpzaam te zijn, door toe te zien, dat het op de kaart vermelde bedrag overeen stemt met het betaalde. Openbare Godsdienstoefening, Zondag 30 Juni. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9V2 uur Ds. G. J. Koldewijnv Nam. 2 uur Ds. G. J. Koldbwijn.. Gereformeerde Kerk. Voorm 9 uur Ds. B. B. van den Hooen. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Reisgelegenheden. Kon. Besluit, houdende beslissing dat de bij art. 194 litt h der gemeentewet vereischte goedkeuring van Gedeputeerde Staten slechts in die gevallen behoort te worden onthouden, waarin de gemeente door het ondernemen of voortzetten eener procedure klaarblijkelijk aan eene veel grootere kans op nadeel dan op voordeel zou worden blootgesteld. VELDMAN, verzameling beslissingen gemeentewet, bladz. 4 Frankfurt a/M. Keulen. Almelo. 2 Brixton. 3 Brussel. 2 den Bosch. Apeldoorn. 4 Berlijn. Elburg. Rotterdam. 1 Brussel. 2 Mons. den Bosch. Middelburg. Molenbeek St. Jean Thienen. Düsseldorf. I Brussel. Veldzicht- Avereest Halensee-Berlijn Brussel. Crefeld. Brussel. Antwerpen. Middelburg. Haarlem. Rotterdam. Crefeld. Parijs. dhr. A. van den Branden Merxem. dhr. F. Faschamp9 Antwerpen. dhr. P. Goessena id. dhr. A. Goessens id. dhr. H. Kuiper Wessenaar. dhr. P. J. Schumacher en familie 5 Aken. dhr. J. Woudstra Amsterdam. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 29 Juni nam. 1,38 Zondag 30 2,17 V. M. Maandag 1 Juli 2,60 Dinsdag 2 3,26 Woensdag 3 3,58 Donderdag 4 4,36 Vrijdag 5 5,16 Zaterdag 6 5,55 Gebruikte Baden. Tot en met Donderdag 27 Juni] 403. Hulppost-, Hulptelegraaf- en Hulptelefoonkantoor te Domburg. Geopend: van 16 Juni tot en met 15 September. Op werkdagen 8,00-1,00; 2,00-3,30; 6,00 - 9 ,00. Op Zondagen 8,00 - 9 ,00; 1,00 - 2,00. Laatste buslichtingen: Op werkdagen 7,20, 10,17* voorm. 1.15, 6,35 nam. Op Zon- en feestdagen 7,20 voorm. Met post 10,17 voorm. worden geene postpakketten of aan geteek mde brieven verzonden. of per gedeelte van een ma,and. Informa ties worden verstrekt door den Directeur der Zeebadinrichting. van de Sociëteit „LUCTOR ET EMERGO". Informaties worden verstrekt door den- Secretaris der Sociëteit. Voor het badseizoen zijn nog te huur: 1 kamer heeren straat L. de Voogd. 2 kamers weverij- straat wed. A. Dour- leijn. 4 we9tstr. na 10 Ang. wed Jac. Min* derhond. 3 wevery- straat J. van Sluijs. 3 station straat na 10 Aug D. Trieller. B kamers en keuken id. P. de Meijer. 7 kamers markt D. Bommeljé. 4 ooststr na 5 Aug. M. Zwart. 2 kamers en keuken markt na 15 Aug. wed. v. d. Halen,. 2 kamers ooststr. G. Wisse. 5 id. J. Wisse. 4 kamers en keuken brouwe- ryweg A. Louwerse. 5 kamers noordw tot 1 Ang. wed Franke. 1 kamer id. wed. D. Passé- nier. 2 kamers wijn- gaardstr Almekindera. 4 markt tot 13 Aug. H. Minderhoud» 4 ooststr. tot 1 Ang. A. Provoost. '•F

Domburgsch Badnieuws | 1912 | | pagina 6