OPENING VAN HET BADSEIZOEN Aangekomen Vreemdelingen Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1»voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstaat F 33. 1 Juli. Sluiting einde September. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LUCTOR ET EJIERGO"). Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe- rgang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo" Bezoekers die slechts korten tijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden, hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden zijn: 2 personen 8 of meer uitéén personen uit gezin. één gezin. Per persoon per 4 maanden f 10,14,f 18, maand 5,8,9, week 1,50 2,50 4, (introductie) Introductie per dag 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot -de billardzaal, leeszaal en damessalon met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben «veneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat bij muziekuitvoerin gen af andere feestelijkheden, Commissaris sen ten hunnen opzichte bijzondere bepa lingen zullen kunnen maken. Bezoekers die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, hebben vrijen toe gang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitge zonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden, als wanneer Commissarissen bijzondere bepalingen ten hunnen opzichte .zullen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent. In den prijs is inbegrepen het gebruik van eén handdoek, benevens het gebruik van een zwembroek op het heerenstrandvan een badcostuum voor heeren op het gemengde strand en voor dames op het damesstrand. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 30, Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent. Abonnementen alleen in het Badpavil joen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme baden. tot en met 27 Juni. 6 In het dorp en verschillende Aantal i personen mej van Adrichem dhr F. A.L.vanden Bergh, familie en bediening dhr. Berndorff en familie mevr. Dr. Bauerman en familie mej. E. A. C. Bonk mevr. Wijckerheld Bisdom jongeh Wijckerheld Bis dom dhr. Jhr L. M. de Brauw dhr. Mr P. Bijnen, familie en bediening mejH de Bruijn van Melis en Mariekerke mej Ten Bosch fam. van Benthem Jutting dhr. I. M. Boasson,familie en bediening dhr. en mevr. von Brucken Fock, familie en bedien, mej. A. Croockewit miss E. Duncan Universiteitsprofessor Dr. Englert dhr. Mr F. B. Evers en familie mevr. C. W. Evers-Juijn- boll mej. A. C. Evers mevr. Eckhart mej. T. Eringa mevr. von Eickhorn, fam. en bediening madame de Fogen en gezel schap mevr. Fesemeier dhr. Max Friederichs en familie jongehKoos van de Griend dhr. H. C. Ghijsen,familie en bediening dhr. Aug. Goeters en fam. Lnit.-Kol. Geel en familie mej. Gilde mevr. Hulst-Conrad mej. M. Heijliger dhr. B. B. van den Hoorn Jonkvr. J. van Heemskerck van Beeat 43 villa's: Zierikzee. Tilburg. Aachen. id. Kampen. Almelo. id. den Haag. Winschoten. Velp. den Haag. Middelburg. id. id. id. Edinburgh. Aachen. Middelburg. den Haag. id. Berlijn. Amsterdam. Frankfurt a/M. Brussel. Aachen. Uhrdingen. Kampen. Middelburg. Rheijdt. Arnhem. Middelbnrg. den Haag. Amsterdam, id. den Haag. dhr. Mr. J. J Heijse, fam. en bediening dhr. Dr. D. J. Hissink, familie en bediening mej Hofman Mr. en Mrs. Hugh Irvine mej. Nelly de Jong mej A. Kolff dhr. Th. Kolff mejS. Kohlbrügge en fam. mevr. Maria E. Kaehler- Füller mevr. Küster, familie en bediening mevr Kakebeeke-Ochtman, familie en bediening dhr Kantorowisz en fam. madame de Lauw en gezel schap dames Ledeboer dhr en mevr. Matavé dhr. D. J. van Marle mevr. van Marle mej. Maria Maassen dhr. J Muller Fran Wwe. Micheels, familie en bediening Fran Franz Micheels dhr. Neuschaefer dhr. en mevr. van Oorschot, familie en bediening dhr. en mevr. Otlet mevr. Perk-Huizinga, fam. en bediening mej. M. Petit dhr. Pagenstecher en fam. Jonkvr M. Roëll dhr. P. Renner Frau Aug Schiffers dhr. Mr. G. Schimmelpen- ninck, familie en bedien, mevr. Sprenger Kolff en familie mevr. Schultz mevr Stengel dhr. W. J. Sprenger, fam. en bediening mevr. Louis Sommerhoff en bediening mej. Marie Schumann mej. G. Schwab Luit.-Gen. en mevr. von Stein Callenfels dhr. F. Schmidt en fam. dhr. W. H. Baron Taeti van Amerongen van Woudenberg mevr. Tenhoff en familie mej. J. M. Tak van Poort vliet dhr. Mr. A. Tak van Poort vliet dhr. Jhr. A. A. van Teijlin- gen, familie en bedien, mevr. van Vloten—van Braam Blussé mej. J. de Vroom mej. van der Weel dhr. A. von Woringen mevr. von Watjen, familie en bediening dhr. von Watjen In het „Badhötel": dhr. George de l'Arbre en j familie Aantal personen Middelburg. Wageningen. Middelburg. Londen. Rotterdam. Deil. Tiel. Voh winkel. Antwerpen. Arnsberg. Goes. Posen. Brussel Loenen a/d Vecht. Berlijn, den Haag. Wormerveer. Interlaken. Niederheim, Aachen, id. id. Rotterdam. Brussel. Hilversum. Rotterdam. Rhejjdt. den Haag. Hohenbadberg. Aachen. Wijhe. Middelburg. Elberfeld. id. Middelburg. Interlaken. id. Keulen. den Haag. Keulen. Utrecht. Keulen. den Haag. Baarn. Middelburg. den Haag. Middelburg, id. Antwerpen. Düsseldorf. ParjjB. 2 I Antwerpen.

Domburgsch Badnieuws | 1912 | | pagina 1