Aangekomen Vreemdelingen NegenenTwintigstejaarg.n<>. 8. ZATERDAG. 19 AUGUSTUS <911. ZEljUST VE-EEMDELIiraElTLIJST. Het r>omt>u.rg:scli Baduieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen ïan toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LUCTOR ET EMERGO"). leder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Bezoekers die slechts korten tijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden, hetzij voor- een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden zijn I 2 personen j 3 of meer Per i uitéén personen uit I persoon gezin. één gezin. per 4 maanden f 10,14.18, maand 5,8,9, week 1,50 2,50 4, {introductie) Introductie per dag t 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en damessalon met daaraan gelegen veranda, alsmede tot liet terras oostzijde Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda s en terrassen, met dien verstande echter, dat bij muziekuitvoerin gen af andere feestelijkheden, Commissaris sen ten hunnen opzichte bijzondere bepa lingen zullen kunnen maken Bezoekers die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, hebben vrijen toe gang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitge zonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden, als wanneer Commissarissen bijzondere bepalingen ten hunnen opzichte zullen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. Hoogwater te Domburg. van 10 tot en met 17 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: Aantal Aantal ptrjonm] Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 23 Donderdag 24 Vrijdag 25 Zaterdag 26 19 Aug. 20 21 22 8,01 9,25 10.44 11,51 12.45 1,30 N. M. 2,12 Springtij. 2,64 Gebruikte Baden. Herren. "Dames Gem en ad. Totaal. Vrij dag 11 Aug. 44 100 88 232 .Zaterdag 12 40 79 69 188 Zondag 13 45 83 97 225 Maandag 14 54 78 93 225 Dinsdag 15 26 56 71 153 Woensdag 16 19 37 76 132 Donderdag 17 25 62 62 149 253 495 556 1304 personen dhr. P. Adriaanse den Helder. mej. P. Akkerdaas Noordgouwe. mej, J. Akkerdaas id. dhr. F. Arenz Keulen-Kalk. mej. R. de Boers Antwerpen. mevr. P. Büttner en fam. 2 Aken. mej. Bal Amsterdam. msvr. Boleniu9 en familie 2 Heidelberg mevr. van den Berg den Haag. dhr. de Blaey en familie 4 Hansweert. familie But 3 Vlissingen. mej. Baar Dordrecht. mej. Blom Arnhem. cfhr. en mevr. F. van den Bergh, fam en bedien 5 Tilburg. mevr. Dolleman en familie 2 Breda. mej. A. Dagevos Goes. mej. C. Eenhoorn Middelburg. dhr. H J. Eenhoorn id. dhr. en mevr. Farenhorst en familie 5 Hoerde. dhr. Julius Franz eu fam. 4 Stra9sburg i/Els. raej. A. H van der Feen Middelburg. ihr. J. van de Griend Jr. Kampen. dhr. Graanboom Amsterdam. jongeh. B. Gieben Middelburg. thr J van de Hage Breda. dhr. L HÖslin Gent. dhr. ProfF. Hummelsheim en familie 4 Bonn. dhr. Jansen Tilburg. mevr Aug Jünkers Rheijdt. mej Irma Jünkers id. dames Kakebeeke 2 Goes. jongeh Kleijn v d. Poll Middelburg. •lhr. Luitenant Kappelhoff en familie 2 Breda. mej Doc. Med. E. Krösing Jena. inevr. Kaeser en familie Heidelberg. dhr. A. C. Kesteloo Ter Neuzen. mevr. M, de Klerk-Viola Amsterdam. mevr. A. J. van de Linden Rotterdam. mevr. Dr. Losenhausen, familie en bediening 4 Aken. dhr. M. Lob Londen. dhr. Otto Leineloeber en familie 4 Frankfurt a/M. dhr. Dr. Lehmann en fam. 6 St. Petersburg. dhr. G. Minderhoud Breda dhr. C Minderhoud Haarlem. dhr. H. Merckens Eschweiler. dhr. en mevr. Morrissens 2 Gent. dhr. Nijsse en familie 2 Heinkenszand. mevr. Nap-Salverda den Haag. mej E. CL Oortman Ger- lings Utrecht. jongej. F. Oortman Ger- lings 1 id. jongej. J. Oortman Ger- lings id mej Priest Birmingham. ■ihr. Premsela Amsterdam. mevr. van Peski en fam. 2 Rotterdam. mej van Peski id dames Pieper 2 Roozendaal. dhr. R. Ploem Gulpen mej. M. Ploem id. mej. E. Ploem id mej. M. B Pelle Middelburg dhr. C. J. Pelle id mevr. Stras9er en familie 2 Düsseldorf. mej. W. Schiffers Aken. Oostburg. Wormerveer. i.Coevorden. Amsterdam. Cappelleu bij Antwerpen» Middelburg. Hansweert. Zaandijk. Middelburg. Keulen. Antwerpen. Crefeld. Munster i/W. Düsseldorf. Crefeld. Aken. Besan9on. Tilburg. Boulogne, dhr. G J. Steenhart dhr. W. Schoute dhr. van Santen mej. H. C. van der Slnijs mej. E. Tiemann jongej H. M. H. Vermeu len dhr. P. Wisse en familie mej M. Walig mej. A. van Wichen In het „Badhötel": dhr. Dr. Aug. Adenauer, familie en bediening dhr. W. Davidis mevr. C. Hahn en familie dhr, W. Kiesekamp eu fam. mevr, von Nies&en en fam. mevr. von Stein en fam. In het „Strandhötel" dhr. Hauptman Mootz en familie dhr. A. Metzger en fam. dhr. P. de Jong van den Heuvel en familie familie A. Lefèvre. In „het Schuttershof": mej. W. A. Eilers Rotterdam, dames van Eijk 2 1 Gouda, dhr. Gerichtsrat Ger9on en familie 4 Dortmund rnej, J. H. de Groot Gouda, inevr. Krantz eu familie 4 Aken. mej. A. Helene Moll Utrecht, dhr. en mevr. O. Masque- lier mej. H. Verwev Mejan In het hötel „de l'Europe": familie Breitthaupt dhr. W. Ij, Ten Harmsen van der Beek en fam 2 Oudtshoorn. dhr. a. Henriquez de Castro Parijs, dhr. van Kozen en familie 2 Antwerpen, dames Pabst 2 Groningen. In het Pension „Klein Duinoord": dhr. Spruit en familie 4 Rotterdam. In het Pension „Wilhelmina" dhr. P. Koomen Rotterdam, dhr. en mevr. Spoor 2 den Haae Openbare Godsdienstoefening. Zondag 20 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Geen dienst. 2 uur Ds. G. A van deb Hooft, Afscheidsrede Gereformeerde Kerk. 9 uur Ds. B. B. van den Hoobn. 2 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 10 '/2 uur de H. Mis. Verloren voorwerpen. Een gele wandelstok met gouden band een mantel waarin den naam „Oppen- heim Collnis", achtergelaten aan 't strand op Woensdag 16 Augustus; terug te bezorgen bij den Directeur der Domburg8che Zeebadinrichting. Jumek. Huis ter Heide. 3 Stodsheim. Voorm Nam. Voorm. Nam.

Domburgsch Badnieuws | 1911 | | pagina 1