NegenenTwintigstejaarg.no. 7, ZATERDAG. 12 AUGUSTUS 1911. ZEILT "VZE^ZEZEZMIZDZEIIjIILTGHEZLTZLiIEJ"ST. Aangekomen Vreemdelingen SOCIËTEIT „LUCTOR ET EMERGO". Groote Zaal van liet Badpaviljoen. D A N S (VI U Z I E; K, COITCERT CONCERT PjAHISKAPIL, Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux; te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. van 3 tot en met 10 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: jongeheer Arenthals mevr. Agues •dhr. Alberts mej. M. Bruns dhr. H. P. Boelhouwers dhr. Jhr. R. J. Boddaert dhr. de Bie dhr. en mevr. Bigenwald en familie dhr. Jhr. M. van den Bran- deler en familie dhr. en mevr. Burgerhout eu familie dhr. H. Cleaver dhr. en mevr. Deetjen dhr. en mevr. A. Degouwe dhr. en mevr. Davids dhr. en mevr. Eberson en familie mej. Ermerins dhr. M. Egeling Zeper dhr. Herm Fauler dhr. en mevr. Flipse mevr A. Heusler en fam. mevr. Proff. Hummelsheim, familie en bediening dhr. Oberburgemeist Holle en familie dhr. W. Haug, familie en bediening dhr P. Hendrikss mevr. Henkes mej A. Henkes Frau Major von Hülles- heim en familie mej A. Janube dhr. Director Klönne, fam. en bediening mej. F Kok dhr. J. Landsberg mej. Landsberg mej. H Luden mevr. Lnsch en familie mej. Laverge mevr. de Baronesse von Maltzabn, fam. en bedien. Mirza Mahmoud, Khan der Beny-Saghaph de Mokht- ar Abu-Obeid Saghaphy dhr. Mirandolle dhr. en mevr. Mittenheimer mej.G. M. A. van Nouhuijs dhr. C. D. Nagtglas Ver steeg, fam. en bedien, dhr. H. Oecbelbauser, fam. en bediening mej. A. Polman Kruseman dhr. C. Rebm dames Reiss dhr. Oberleutnant Sommer- hoff mevr. Salberg dhr. en mevr. Rad. Seijler en familie mevr. Strack en familie dhr. J. W. Sprenger dhr. Prof Stegemann, fam. en bediening mevr. Schilfhout en fam. dhr. Prof Dr. W. de Sitter en familie mevr. Snoep Aantal personen Düsseldorf. Middelburg. Keulen. Gorkum. Rotterdam. Antwerpen. Crefeld. Middelburg. Rotterdam. Keulen. Frankfort a/M. Brussel. Amsterdam. den Haag. Middelburg. Gorkum. Oostburg. Bonn. id. Essen. Odenkirchen. Kuinre. den Haag. id. Mülheim. Broeken. Duisburg. Amsterdam. Lennep. id. den Haag. Düsseldorf. Rotterdam. Mülheim. den Haag. Amsterdam. Keulen. Middelburg. Bussum. M. Gladbacb. Middelburg. Keulen. Kircbzarsen. Brucbsal. Middelburg. Aken. Keulen. Amsterdam. Aken. Gent. Leiden. Middelburg. mej. M. Schwartz mej. M. Schallenberg mevr. Schmithuiser mevr. Turk-van Wassenaer en familie dhr. Kapt. Thomson en fam dhr. Rich Vogts, familie en bediening dhr. J. A. Wiener, familie en bediening dhr Mr. Dr. W. A. van Zijst, fam en bedien, dhr. Bergrat Zomer, fam. en bediening In het „Badhötel" dhr. Luitjes Brandt dhr. F. Flender, familie en bediening dhr. en mevr. E. Greiner mej. E. Hinsborg mej. E. Neumann fam. Tellering en bedien, dhr. Dr. Zapp, familie en bediening In het „StrandhOtel" dhr. H. Brandt dhr. J. van Braam en fam. dhr. van Enten en familie dhr. M. Luijten dhr. Morgenrotb en fam. dhr. en mevr. Metzier dhr. J, Nienhuis In „het Schuttershof": dhr. Hugo Biubm eu fam. mevr. Coupette, familie en bediening dhr. Jhr. en mevr. van de Poll I dhr. H. Rath dhr. F. Saeftel, familie en bediening dbr. Ph. Schwad dhr. L. R. Thomas en fam. dbr. T. Vis en familie dhr. M. Vogel Aantal personen Hilversum. Rotterdam. Aken. den Haag. Breda. Düsseldorf. Middelburg. Utrecht. Keulen. Baden-Baden. Düsseldorf. Mieremont. Barmen, id. Düsseldorf. id. Wiesbaden. Parijs. Düsseldorf. Rotterdam. Mannheim. Stettin. Baarn. Duisburg. Ruhrort. den Haag. Canstatt. Dillingen. Stuttgart# Brussel. Amsterdam. Helmond. In het hötel „de PEurope": dames Bell familie Haas mevr. Therese Hoven mevr. Lefebur mevr. de Leeuw mej. Polak familie Robinson familie Remsbard 2 Bromley. Parijs, den Haag. id. Arnhem. Groningen. Bonn. Stuttgart. In het Pension „Klein Duinoord": mevr. Carl Becker en fam. 3 1 Oberbansen. dhr. von Sybel en familie j 5 Mülheim. In het Pension „WilheJmina" mevr. A. P. Koomen-Nim- moen en familie mevr, M. Koomen-Jamily en familie Rotterdam. Batavia. Hoogwater te Domburg. Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 12 Aug. 13 H 16 16 17 18 19 3,01 3,35 4,12 4,51 5,33 6,19 7,15 8,01 Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Gemengd. Totaal. Vrijdag 4 Aug. 38 69 78 185 Zaterdag 5 43 85 71 199 Zondag 6 36 41 57 134 Maandag 7 35 70 75 180 Dinsdag 8 35 95 79 209 Woensdag 9 38 93 81 212 Donderdag 10 35 85 66 186 260 538 507 1306 L. K. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 13 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorin. 9'g uur Ds. G. A. van deb Hooft. Bediening van het: H. Avondmaal. Nam. 2 uur Ds. G. A. van deb Hooft. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 10 '/2 uur de H. Mis. AMUSEMENTEN. Zaterdag 12 Augustus en Zaterdag 19 Augustus 1911, voor kinderen tot 9 nur. Entrée 25 cent. Aanvang 7 uur. Leden en houders van introductiekaarten hebben vrijen toegang. Maandag 14 Augustus 1911, te geven doob de Directie: Mevr. TRAUTMANN. Entrée 50 cent. Aanvang 8 uur. Leden en houders van introductiekaarten hebben vrijen toegang; houders van dag-introductiekaarten met bijbetaling van 25 cent. Woensdag 16 Augustus 1911, te geven doob de Directie: Mevr. Rudolfine Roll-Osseneggv Entrée 50 cent. Aanvang 8 uur. Leden en houders van introductiekaarten hebben vrijen toegang; houders van dag-introductiekaarten met bijbetaling van 25 cent.

Domburgsch Badnieuws | 1911 | | pagina 1