de Wiener Damen Kapel, NegenenTwintigstejaarg.no. 4. ZEIKT "VIEEEHMIIDEXjIIKrG-EInTLICTST. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LUCTOR ET EMERGÖ"). Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Bezoekers die slechts korten tijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden, hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden zijn 3 of meer personen uit één gezin. Per persoon 2 personen uit één gezin. 10,14.— 18,— 5,— 8,— 9,— 1,50 2,50 4,— ^>er 4 maanden maand week (introductie) Introductie per dag 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en damessalon met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat bij muziekuitvoerin gen af andere feestelijkheden, Commissaris sen ten hunnen opzichte bijzondere bepa lingen zullen kunnen maken. Bezoekers die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, hebben vrijen toe gang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitge zonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden, als wanneer Commissarissen bijzondere bepalingen ten hunnen opzichte zullen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 23 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9' 2 uur Ds. G. A. van deb Hooft. Nam. 2 uur Da. G. A. van deb Hooft. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van dbn Hoobn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van dbn Hoobn. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 10 '/2 uur de H. Mis. Aangekomen Vreemdelingen van 13 tot en met 20 Juli. In het dorp en verschillende villa's: Aantal Hoogwater te Domburg. 24 25 .Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 26 Donderdag 27 Vrijdag 28 Zaterdag 29 22 Juli vrm. 9,53 10,58 11,56 12,62 N. M. 1,42 2,32 Springtij. 3,20 4,05 Gebruikte Baden. Heer en. Dames. Vrijdag 14 Juli 16 47 55 117 Zaterdag 15 9 14 35 58 Zondag 16 12 31 52 95 Maandag 17 26 40 58 124 Dinsdag 18 19 34 58 111 Woensdag 19 24 40 72 136 Donderdag 20 13 32 31 76 118 238 "361 717 mej. S. van de Ameele mevr. de wed. Adriaanse mevr van Bommen, van Vloten en familie dhr B M Brauer en fam jongeheer Bonsquet dhr. de Bie dhr. en mevr. L. J. van Benningen dhr. en mevr. M. Boosten mej. Helm and Cordaa mevr. Cleuver mevr. Dijckerhoff, familie en bediening jongej Gieben jongeh Koos van de Griend dhr. en mej. Geervliet en familie jongej Carla Hartjes heeren Jhr. H en Jhr. M. Hooft dhr. P. Keg en familie dames F. en J, de Konink dhr. J. A. van Laer, fam. en bediening mevr Landsberg en fam. dhr. Molenaar dhr. en mevr. Mommer, familie en bediening dhr. C. M. Nap, familie en bediening mevr. van Oort en familie dhr. C. Proos mevr. Salomé en familie dhr. Dr. Schwartze en fam. jongeh. A. de Sitter jongej A de Sitter dhr. W. M. Schwab Jonkvr. des Tombe dhr. S. Waldeck en familie mevr. Wallast en familie dhr. Mr. W. W. Wichers Wierdsma, familie en bediening mej. A. C. Winigens mej. van der Weel In het „Badhdtel" dhr. Mr. F. H. Abbing en familie dhr. en mevr. Dagnerre dhr. H. J. Mills en fam. dhr. Herman Moerkerk dhr. C. Andrea Schmidt en familie mevr. Dr. Weiss dhr. H. P. Witsen Elias en familie I Zuidzande. den Helder. Arnhem. Düsseldorf. Parijs. Oud Gastel. Leeuwarden. Goes. Harburg. Middelburg. Biebrich. Middelburg. Kampen. Middelburg. Winschoten. Zeist. Middelburg. Vlissingen. Hilversum. I Lennep Wiesbaden. I Keulen. Antwerpen. Amsterdam. Rotterdam. Bergen op Zoom. Frankfurt a/M. Leiden. id. Kenlen. Middelburg. Frankfurt a/M. den Helder. Hilversum. Emmerick. Middelburg. Utrecht. Leuven. Norwich, den Bosch. Frankfort a/M. Düsseldorf. den Haag. In het „Strandhötel": Aantal personen dhr. Bonnike familie van Diggelen inevr. Giltay en familie dhr. George von Harsdorf Freifrau von Polnitz en familie 4 mevr. C. Prigge en familie 4 mej. Remv jongeh. Theo Vriesendorp dhr. Weseman In „het Schuttershof" mej. Elise Desbaillet dhr. Dr. Hasenclerer dhr. Prof. Dr. J. A. Korte- weg en familie dhr. F Ladewig jongejaff Mettenkanier dhr. Th. A. Pieltjesen fam. mevr. Henri Viotta dhr. en mevr. Jean Vanimpe In het hötel „de l'Europe" dames Hefting Pik dhr. en mevr. von Hantel- mann 2 dhr. en mevr. Smit 2 Amsterdam. Zwolle. Dordrecht Nürnberg. id Frankfurt a/M. id. Dordrecht. Wnrzburg. Mainz, Aachen. Leiden. Nijmegen. Mainz. Amsterdam. den Haag. Gent. 2 Groningen. Brauwschweig. Middelburg. In het Pension „Klein Duinoord": dhr. van Dijk I Rotterdam, familie Vogts 3 Keulen. In het Pension „Wilhelmina" dhr. L Cats dhr. A. van Eden dhr. en mevr. D. Weiter, familie en bediening Rotterdam. Veenendaal. Keulen. AMUSEMENTEN. SOCIËTEIT „LUCTOR ET EMERGO". Groote Zaal ran liet Badpaviljoen. Zaterdag 22 Juli en Zaterdag 29 Juli 1911, D A N M U Z; 11 K, Toor kinderen tot 9 uur. Entrée 25 cent. Aanvang 7 uur. Leden en houders van introductiekaartea hebben vrijen toegang. Woensdag 27 Juli 1911, CONCERT TE GEVEN DOOB Directrice Frau Paula Goldstein. Entrée 50 cent. Aanvang 8 uur. Leden en houders van introductiekaarten hebben vrijen toegang; houders van dag-introductiekaarten met bijbetaling van 25 cent.

Domburgsch Badnieuws | 1911 | | pagina 1