ZEEN" ^ZE^IEIEII^ JDIEIIIiIILTCxIEItTIIIiI vTST. Aangekomen Vreemdelingen Het Domburgsch BaduieuTvs verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen Yan toegang tot het Badpaviljoen. (Sociëteit „LDCTOR ET EMERGO"). Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Bezoekers die slechts korten i:ijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden, hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver bonden zijn: 2 personen uit één gezin. 3 of meer personen uit één gezin. Per persoon 4 maanden 10,14.18, maand 5,8,i 9, 1 1,50 2,50 per 4 maande maand week «(introductie) 1 Introductie per dag 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap. Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot 'de billardzaal, leeszaal en damessalon met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het iterras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben eveneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat bij muziekuitvoerin gen af andere feestelijkheden, Commissaris sen ten hunnen opzichte bijzondere bepa lingen zullen kunnen maken. Bezoekers die niet langer dan EEN DAG ■ie Domburg vertoeven, hebben vrijen toe gang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitge zonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden, als wanneer Commissarissen bijzondere bepalingen ten hunnen opzichte zullen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Gemengd. Totaal, BADSTOELEN te huur tijdens den badtijd: gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt, 0,10 (roode kaarten), per week 1,(witte maand3,(blauwe seizoen. 6,(geele Het publiek wordt beleefd verzocht de Directie in het uitoefenen der contróle behulpzaam te zijn, door toe te zien, dat het op de kaart vermelde bedrag overeen stemt met het betaalde. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 9 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/4 uur dhr. P. de Vet Mesdagh, Cand. t. d. H. Dienst. Nam. 2 uur Ds. G. A van dee Hoopt. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds B. B. van den Hoorn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoobn. ran 28 Juni tot en met 6 Juli. villa's: Vrijdag -Zaterdag -Zondag 2 Maandag 3 Dinsdag 4 Woensdag 6 Donderdag 6 30 Juni 1 Juli 12 12 3 11 20 16 17 17 19 20 19 30 65 38 9 52 113 174 Hoogwater te Domburg. Zaterdag 8 Juli vrm. 11,39 Zondag 9 Maandag 10 Dinsdag 11 Woensdag 12 Donderdag 13 Vrijdag 14 -Zaterdag 15 12,24 1,04 1,39 V. M. 2,19 2,53 Springtij. 3,28 4,02 In het dorp en verschillende Aanta l dhr. Mr. J. Adriaanse, fam. en bediening mcj. J. A. Akkerdaas mej. T. de Bie dhr. Beek mej. Dr. Agnes Bluhm en bediening dhr. en mevr. van der Burg- Hora Adema mevr. de wed. Boatens familie Boelen en bediening familie Bollert mej H van Bree familie Erick Croon 4 mevr Coers en familie 4 dhr. en mevr. von Campe en familie mej H. Drielsma dhr. en mevr. Egkmann, familie en bediening mej. H. Elseman mej. Fahsel mej. Franco dhr. en mevr. van Gronin- gen-van Koningsveld mej. L van Groningen dhr. en mevr. Ghgsen— Proos, fam. en bedien, dhr. M. de Hartogen fam. dhr. Halst en familie mej E. Hanert mevr Heineken, familie en bediening mej Adrienne Hacker Jonkvr. J. van Heemskerck van Beest Jonkvr. L. O.Z. van Heems kerck van Beest mej. von Hachewitz dhr. D. de Hallo mevr. Hooftde Pesters, familie en bediening mej M. J. van Benthem Jutting dhr. J. W. van Benthem Jatting Middelburg. Zonnemaire. Oud Gastel. Hildesheim. Berlijn. Hilversum. Middelburg Hilversum. Crefeld Dordrecht. Crefeld. Arnhem. Hildesheim. Rotterdam. Amsterdam. Dordrecht. Elberfeld. Amsterdam. Leiden. Parijs. Middelburg. Rotterdam. Middelburg. Crefeld. Wiesbaden. Berlgn. den Haag. id. Rheid. Oostburg. Zeist. Groesbeek. Middelburg. Aantal personen mej. M. J. van Benthem Jutting Middelburg. mevr Dr. Japikse id. mej. M. Kalshoven Vries man Scheveningen. mevr Küster en familie 5 Arnsberg. dhr. M. Lnrkus Goes. mej. M. Laane Roosendaal. dhr. en mevr. v. Meerteren- Brouwer en familie 3 den Haag. dhr. G. 0. Niegeman en familie 4 Zutphen. mej S M. van de Putte Souburg. dhr. en mevr A.J. Portielje en bediening 4 Brussel. mej. Hel. Reyscher Crefeld. dhr. M. Roozeboom, familie en bediening 5 Rotterdam. dhr. Rgk Delft dhr. Rijk Utrecht. dhr. en mevr. Ridderhof 2 Haarlem. dhr. A. Richtz en familie 3 Keulen. dhr en mevr. Simmer 2 Elberfeld. familie Santman 4 Breda. dhr. W. J Sprenger, fam. en bediening 8 Middelburg. mej. Dora Seemann en bediening 2 Breslau. dhr. Smit en familie 4 Steenwijk. dhr. E. Strausz en familie 2 Wiesbaden. mej. Tak van Poortvliet en bediening 3 den Haag. dhr. en mevr. Thiebauth 2 Brussel. mej H. Versteeg Dordrecht. dhr. en mevr. de Vries van Doesburg eu familie 5 Zierikzee. mej von Wietersheim Rheid. mej. Wijsmuller Santpoort. dhr. Dor. Jur. J. 0. Worel Praag. In het „Badhötel": dhr. E. Brandi eu familie 6 Dortmund mej. Annie Campen Frankfurt a/M. mej E. Devos Antwerpen, mej P. Deseult id. dhr. Oberleutnant von Fahland Frankfurt a/M. dhr. J. P. Guepin Amsterdam, dhr. Hartmaan Constol en familie 4 Frankfurt a/M. dhr. Dr. van Hamel en familie 2 Middelburg, dhr. P. H. Ingelse en fam. Utrecht, dhr en mevr Malmedt 2 Keulen, dhr. Moerkerk en familie 4 den Bosch, dhr. W. Pfitzner Rotterdam, mevr. L. van Rossum Antwerpen, mevr. H C. van Roggen- Blomhert Utrecht, dhr. Em Stock en familie 3 Offenbach, dhr. K. A. Telders Amsterdam. In „het Schuttershof": dhr. E. Auerbach, familie en bediening 4 Dortmund, dhr. J. B. H. Bruinies Amsterdam, dhr. J A. Boevé Rotterdam, dhr. A. Jongmans Zierikzee. dhr. Jhr. H. van de Poll den Haag. In het hOtel „de l'Europe": dhr. Prof. van Dijk en fam. 2 Groningen, familie Meijer 5 Berlijn. in het Pension „Wilhelmina" dhr. P. Hisleuls Aachen, dhr. E. Spits Amsterdam.

Domburgsch Badnieuws | 1911 | | pagina 1