ZEIsT "VI^EElVCIDEXjIlNrC^EiTXjIvJST. Aangekomen Vreemdelingen REGLEMENT Het Dombnrgsch JE5 nieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland ƒ1,voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Hommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. NI. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. ISocIctelt „LUCTOR LT EMERGO). Ieder die te Domburg of aangrenzende -gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Bezoekers die slechts korten .tijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden, hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver- Bonden zijn: 1 I 2 personen I 3 of meer Per uitéén 'personen uit persoon j gezin. één gezin. dien tijd is het veld gedurende een uur ter beschikking van den huurder(ster), met dien verstande echter, dat de baan uit sluitend als tennisveld gebruikt zal mogen worden. d. Door denzelfden persoon of hetzelfde gezelschap mag de baan niet langer dan een uur achtereen in beslag genomen wor den, tenzij zich geen andere spelers hebben opgegeven. e. Is het veld in gebruik, dan laat men zich door den ballenjongen op een volglijst plaatsen. In de volgorde van deze lijst zal men aan de beurt komen. Voor ballen en rackets moet door de spelers zeiven gezorgd worden. g. Het dragen van tennisschoenen is verplichtend. 10,— 14,— 18,— maand 5,8, week 1,50 2,50 4, (introductie) Introductie per dag 0,25 per persoon .'tot een maximum van 1,50 voor een van 28 Juli tot en met 4 Augustus. In het dorp en verschillende villa's: Aantal Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot 4e billardzaal, leeszaal en damessalon met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben ©veneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat bij muziekuitvoerin gen of andere feestelijkheden, Commissaris sen ten hunnen opzichte bijzondere bepa lingen zullen kunnen maken. Bezoekers die niet langer dan EEN DAG te Domburg vertoeven, hebben vrijen toe gang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitge zonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden, als wanneer Commissarissen bijzondere bepalingen ten hunnen opzichte zullen kunnen maken. Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. Sociëteit „Luctor et Emergo". VOOR HET BESPELEN VAN HET TENNISVELD. a. De baan is uitsluitend toegankelijk voor leden en geïntroduceerden der Socië teit „Luctor et Emergo". b. Leden en geïntroduceerden kunnen de baan afhuren tegen betaling van 1, per uur. Kaarten verkrijgbaar bij den kastelein. c. Bij den aanvang van het spel moet de kaart worden afgegeven aan den ballen jongen, die daarop invult den tijd waarop met spelen wordt aangevangen. Van af mevr. Oberbürgermeister Adickes inej. Erica Adickes dhr. P. J. van de Ameele mevr. Adriaanse mevr. Alberts, familie en bediening mevr. Bosman en familie inej. Bal inej. Bieberick dhr. Jhr. J. P. Boddaert, familie en bediening mej. Blaauw mevr. Burgerhout en fam. dhr. E. W. Drost dhr. en mevr. Frater, fam. en bediening mevr. van der Goes Mejonkvr. van der Goes mevr. Goemans en familie dhr. en mej. G. Geertseen familie dhr. en mevr. J. van de Griend Jr. mej. A. Gille j ingeh van der Hoeven dhr. W. Hoefkens mevr. Dr. Hugenberg, fam. en bediening dhr. en mevr. van den Hoorn-de Vries dhr. A. A. van den Hoorn jongeheeren van der Hooft dhr. D. Hendriksz en fam. mevr. W. Hellwig-Collard jongej H Hustinck dhr en mevr. van der Harst, familie en bediening dhr. en mevr. Jongeneel mevr. H. Joppe en fam. dhr. en mej. Janzen en fam. mej. J. de Koning dames Kant mevr. Klaassen en familie dhr. Leinenweber en fam. dhr. en mevr. Mosier dhr. E. Merkel, familie en bediening dhr. C. M. Nap, familie en bediening 10 Frankfurt a/M. id. Zuidzande. den Helder. Middelburg. Nijmegen. Sluis. Bonn. Velp. Utrecht. Rotterdam. Oldenbroek. Kortrijk. Arnhem. id. Zierikzee. Middelburg. Kampen. Rotterdam, id. den Helder. Essen a/Ruhr. Haarlem. Almelo. Terne uzen. Maastricht, id. Amsterdam. Middelburg. Haarlem. Harokhurst. Middelburg. Nijmegen. Amsterdam. Breda. Frankfurt a/M. Hennef mej. A. Polman Kruseman mej M. Proos dhr Jhr. L. C. van Panhnijs dhr. en mevr. Ravenswaaij en familie dhr J. J. D. Rijk dhr. C. Reijnierse en fam. dhr P. C. Steenhart mevr. Salberg en familie inej. C. F. Sprenger dhr. C. A. Snoep mevr. Tiddo Haan en fam. dhr. Thürtesch Mejonkvr. C. A. C. H. Wittewaall van Stoet wegen dhr. en mevr Uhlitzsch en familie dhr. en mevr. R. Vogts en familie dhr. H. Vreeke en familie jongej. Vergouwen mej. v. d. Weide In het „Badhötel" dhr. Jhr. van Asch van Wijk, familie en bediening mevr.de BruijnTengbergen en familie dhr. Dr Jnliua Doerfler dhr. Dr Heinrich Doerfler dhr. Theodor Doerfler dhr. Dr. Med. Horourtz en familie mevr. G. Jonas dhr. en mevr. H. Kanter dhr. van Lutterveld en fam. dhr. A. W. Mac. Hwaine dhr. W. Vicherman dhr. de Villeers In het „Strandhötel" dhr. Dr. Rich. Asch mevr. Dr Bamberger, fam. en bediening mej. Meijer ohr. Dr. Rosenblatt en fam. niej. Ruth dhr. Dr. Wermer en fam. In „het Schuttershof" dhr. en mevr. Aug. Bluhm dhr. Dr. Wolf Dohrn dhr. H T. van Emmerik dhr. Jackson dhr. Karl, M. Kuzmanij mevr. Lamblot en familie mevr. H Lazarus en fam. mevr J. Michel dhr. IJ. J. Nijs mevr Joh Salomon dhr. Emil Trolda dhr. A. M Tak dhr. H Tessenow dhr H. Voorspuij Aantal personen Middelburg. id. den Haag. Rotterdam. Utrecht. Vollenhove. Oostburg, Bonn. Haarlem. Waarde. Groningen. Euskirchen. den Haag. Bonn. Keulen. Hellevoetslnis. Leiden. Rotterdam. Utrecht. Arnhem. Arnberg. Regensburg. id. Düsseldorf. id. Brussel. Rotterdam. Huil. id. Brussel. Essen. Mainz. Keulen. Weenen. Mainz. München. I Duisburg. Dresden. Utrecht. Epsom. Weenen. Brussel. Bonn. Namen. Rotterdam. Keulen. Zamberk (Bohamen den Haag. Dresden. Groot Ammera. Antwerpen. In het hötel „de l'Europe": dhr Moll. Willemsdorff. dhr. Prof Vanfurt en fam. 4 Mersburg. In het Pension „Klein Duinoord" dhr. W. Fortuin Rotterdam, dhr. Klingen id. dames Roem 2 Leiden. In het Pension „Wilhelmina" dames H.J. en M.Mechoels J 2 Arnhem.

Domburgsch Badnieuws | 1910 | | pagina 1