ZEILT VH/EEMDELI1TGE1TLI.JST. Aangekomen Vreemdelingen Achten Twintigste jaargang n°. 5. SUSHÈS^ inirnijJiiMiiim Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland f 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers f 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen .6 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. (Socloteit „LECTOR ET EMERGO). Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten verblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toe gang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, lid worden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Bezoekers die slechts korten tijd op Domburg vertoeven kunnen geïn troduceerd worden, hetzij voor een dag of voor een week. De kosten aan het lidmaatschap ver- Jbonden zijn 2 personen 3 of meer uit één personen uit gezin. één gezin. Per persoon 10,— 14,— 18,— 5,8,— 9,— 1,50 2,50 4,— per 4 maanden maand week '(introductie) Introductie per dag f 0,25 per persoon tot een maximum van 1,50 voor een gezelschap Leden en geïntroduceerden (voor een week) hebben toegang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras, tot de billardzaal, leeszaal en damessalon met daaraan gelegen veranda, alsmede tot het terras oostzijde. Geïntroduceerden voor een dag hebben «eveneens vrijen toegang tot bovengenoem de lokalen, veranda's en terrassen, met dien verstande echter, dat bij muziekuitvoerin gen of andere feestelijkheden, Commissaris- «en ten hunnen opzichte bijzondere bepa lingen zullen kunnen maken. Bezoekers die niet langer dan EEN BAG te Domburg vertoeven, hebben vrijen toe gang tot de groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitge zonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden, als wanneer Commissarissen bijzondere bepalingen ten hunnen opzichte zullen kunnen maken. Commissarisssn behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen, veranda's en terrassen te beschikken. Hoogwater te Domburg. 4 Enschedé. Middelburg. Rotterdam Middelburg. Utrecht. Crovdon. Apeldoorn. Utrecht. Middelburg. id. Bonn. Utrecht. Kampen. Geldermalsen. Leiden Enschedé. Koudekerke. Njjmegen. Wemeldinge. Zaterdag Zondag 24 Maandag 25 Dinsdag 26 Woensdag 27 Donderdag 28 Vrijdag 29 Zaterdag 30 23 Juli nam. 2,21 Springtij. 2,58 3,36 4,16 5,02 5,47 6,35 7,32 L K. Gebruikte Baden. Heer en. Dames. Gemengd Totaal. Vrijdag 15 Juli 18 8 24 50 Zaterdag 16 14 17 35 66 Zondag 17 15 6 41 62 Maandag 18 M 19 36 37 92 Dinsdag 19 11 18 37 66 Woensdag 20 19 23 38 80 Donderdag 21 n 8 8 13 29 104 116 226 445 van 14 tot en met 21 Juli. In het dorp en verschillende villa's: Aantal dhr. en mevr. Dr. Herbert Alberti 2 München. dhr. G Blaauw, familie en bediening 7 Zeist, dhr. en mevr. van Deinse, familie en bediening dhr en mej Geervliet en familie mej. E Gebuijs jongej. G. Gieben dhr. en mevr. van Goud oever en familie mevr. Hall en familie mevr. van Helena en fam. mevr. J Hooft-de Pesters en familie dames de Kan dhr. en mevr. Dr. van der Kamp, familie en bedien, mevr Robinson, familie en bediening dhr. en mevr. Schepel en familie dhr. en mevr. Snoep Daman, fam. en bedien, dhr. J Salomé dhr. Dr. W. de Sitter en familie dhr. H. Sytsema en fam. Mejonkvr E des Tombe dhr en mevr. Vieweg-van Hoek, familie en bedien dhr. J. Vink dhr. Mr. W. W. Wichers Wierdsma, familie en bediening dhr Dr. Wolf In het „Badhotel" mej. E. D. Alma dhr. Dr. L. Alma en fam. mevr. Albarda, familie en bediening dhr. Mr P. Bloemarts en familie dhr. en mevr. W. Herier dhr. M. Küstes mevr. Ed. Molineusen fam. inej Emma Vorwerk In het „Strandhötel" mej. W. H Brouwer mej. E. Baelde dhr. Graaf von Büdingen en familie mej. A. E Gransberg dhr. en mevr. Geibel en j bediening mevr. Fürer en familie dhr. Rittmeister R. von Grundherr en familie dhr. J. Smit mevr. van Troijen en fam mevr. von Winterfeldt en i familie In „hot Schuttershof" dhr. G. van As dhr. E. Auerbach, familie en bediening dhr L. van den Arend mej A J Bloemendaal dhr. H. C. Brans en fam. dhr. S. J. Hollander Hilversum. Saarbriichea. Sneek. Utrecht. Leeuwarden. Breda. Verviers. Düsseldorf. Barmen, id. Kinderdijk. Rotterdam. Darmstadt. Rotterdam. Leipzig, i Niimberg. Ausbach. 1 Kinderdijk. Eist. 2 Berlijn. Groot Ammer. Dordmund. Brussel. Enschedé, den Bosch. Rotterdam. Aantal personen dhr. J. G Kelder Rotterdam. dhr. Lncardie id. mej. A. Mulder Amsterdam. dhr. Col, M. Pickana ea familie 2 Brussel. dhr. J. Schmoldt Londen. dhr. R Schürenberg M. Gladbach. mej G. Swaal Amsterdam. dhr H. Tak Middelburg. dhr. ThomaB Aachen. dhr. Wervelman Bussum. In het hötel „de l'Europe": mevr. E. Abt dhr. M. Cohen mevr. Doret en familie mej H. Troelich dhr. K Heusler en familie dhr. en mej Leicester mevr. van Lier en familie dhr. Jhr. Mr. J. A. de Ranitz en familie Besan^on. Amsterdam. Besancon. Berlijn. Aachen Engeland. Amsterdam. den Haag. In het Pension „Klein Duinoord": dhr. G. M. Drooglever Rotterdam, dhr. H. Portuin en familie 3 id, dhr. A. J. Portuin en fam. 2 Amsterdam, mej Frank Middelburg, mevr. Hallie, familie en bediening 3 Brussel, dhr. J. H Koolhoven Benkoelen. dhr. W. Koolhoven Rotterdam. In het Pension „Wilhelmina" dhr. Jac Bos mevr. Mich eels l familie 3 Numan8dorp. Aachen. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 24 Juli. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9l/2 uur Ds. A. Eijkman van Melis- kerke. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 10Va uur de H. Mis. Hulppost-, Hulptelegraaf- en Hulptelefoonkantoor te Domburg. Geopend van 16 Juli tot en met 15 September. Op werkdagen 8,00 - 1,00; 2,00 - 3,30; 6,00 - 9,00. Op Zondagen 8,00 - 9,00; 1,00 - 2,00. Laatste buslichtingen Op werkdagen 7,25, 10,17* voorm. 1,20, 6,40 nam. Op Zon- en feestdagen 7,25 voorm. Mqt post 10,17 voorm. worden geene postpakketten of aangeteekende brieven verzonden. Wisselkantoor. Tot wisseling van buitenlandsche munt speciën bestaat bij den beer H. M. Kesteloo, ter gemeente-secretarie, gelegenheid tus- scben 9 en 12 uur voormiddag.

Domburgsch Badnieuws | 1910 | | pagina 1