Aangekomen Vreemdelingen Vijf en Twintigste jaargang N°.11, YREBMDELIlTG-ElTLICrST. Het Domlbixr-g-scli BadnieuTTS verschijnt ieder en Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonn ement voor Nederland f 1,voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBUBG, bij den Heer H. M. Kesteloo: te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benihem Jutting, St. Pieterstraat F 33. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent met gebruik van een badcostuum (voor dames en voor heeren die van het gemengde bad gebruik maken) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 80,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in <de melktent. Abonnementen alleen in het Badpavil joen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhótel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme Ibiiiiieiilbacteii- Hoogwater te Domburg. Zaterdag 7 Sept. nam. 1,25 N. M. Zondag 8 1,56 Maandag 9 2,31 Dinsdag 10 3,06 Woensdag 11 3,41 Donderdag 12 4,16 Vrijdag 13 4,59 Zaterdag 14 5,40 Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Gemengd. Totaal. Van 29 Aug. tot en met 5 Sept. In het dorp en verschillende villa's: Vrijdag 30 Aug. 13 44 54 111 Zaterdag SI 3 29 39 71 Zondag 1 Sept. 10 18 33 61 Maandag 2 4 22 30 56 Dinsdag 3 15 26 27 68 Woensdag 4 10 26 30 66 Donderdag 5 8 16 15 39 63 181 228 472 De Baddokter B. Vaandbageb is dagelijks te consulteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren; aan huis van 8'/2-9'/2 uur vrm. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 8 September. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9 '/2 uur Ds. G. A. van deb Hooet. Nam. 2 uur Ds. G. A. van deb Hooft. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Nam. 2 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 10'/2 uur de H. Mis. Aantal personen mej. M. J. van Benthem J utting mej. C. Cramer mej. S. Doyer mej. A. van Drost mevr. Dilthey en familie mej. C. Dieleman mevr. Triller dhr. A. A. Groen mej. Hurlbut mej. Hulshof en familie mej. M. Jurry-Dieleman dhr. Jhr. de Jonge van Elle- meet, familie en bedien, mevr. W. Kunerten fam. mevr. Kaeler en familie dhr. Prof. MaxLieber mej. H. E Luden dhr. en mevr. Locheren fam. mej E Maier mej. A. Pardoen Jonkvr. Al. Röell dhr. Dr. N. L. Söhgen Jonkvr. Schorer mej. M. G. Smalt mej. M. Will In het Badhötel: mej. G. Amsingh dhr. en mevr. Fr. Busch de heeren F. en E. Berg dhr. W. Cassella en familie mevr. Clotterbooke Patyn van Kloetinge, familie en bediening dhr. en mevr. W. J. de Graaf dhr. Jhr. Mr. J. de Grez mevr. de wed. Dr. Heimig van der Vegt-Schultz mevr. de Baronesse de Jam- blinne de Meux mevr. van Lockeren Cam pagne en familie mej. Tak van Poortvliet In het „Sfrandhöfel": dhr. A. Beldiman dhr. Jhr. H. de Brauw dhr. F. R. Coers mevr. Chamot en familie dhr. Henry Fabrij dhr. Th. Haiilein mevr. Paul Magnnsen fam. dhr. en mevr. Mimaut en familie In het Schuttershof: mej. E. Cox mej. J. B. B. Connell mevr. Danzig en familie dhr. en mevr. Honffer mevr. Thomas en familie In het hötel „de i'Europe": dhr. Metster dhr. Oovenbad dhr. Walter Röhrer mej. H. J. M. Timaut mej. H. Timaut mej. H. J. van Voorst Vader In Pension „Klein Duinoord": jongeheer F. Bijl J j Rotterdam. Middelburg. Vlissingen. Deventer. Arnhem. Rheijdt. Terneuzen. Brussel. Amsterdam. Morristown. Zeist. Terneuzen. Middelburg. Keulen. Antwerpen. Karlsruhe, den Haag. Nieuw en St. Joosland. Karlsruhe, den Haag. id. Middelburg, den Haag. Rotterdam. Arnhem. Hilversum. Rheijdt. Ohligs. Wiesbaden. Zeist. Amsterdam. Brussel. Hilversum. Brussel. Hengelo, den Haag. Berlijn. Utrecht. id. Parijs. Gent. Heidelberg. Berlijn. Parijs. Malvern, i id. 4 Keulen. 2 M' Gladbach. 2 J umet. Weimar, id. id. Brussel, id. Ginneken. In het pension „Wilhelmina" Aantal personen'' dhr. en mej. C.J.J. Koning dhr. P. de Mey dhr. A. Wittevrengel 2 Arnhem. Wachtebeke. Ertveld. Voor het badseizoen zijn nog te huur: 4 kamers zonder pen sion noordstr. C. W. de Bakker. 1 kamer heeren straat wed. de Jonge, 2 kamers weverij - straat J. Provoost. 7 kamers en keuken id. J. Ph. Risch. 7 kamers en keuken station straat. J. Gabriëlse. 1 kamer zuidstr. J. Sinke. 4 kamers weverij straat. A. Provoost. 1 kamer wyn- gaardstr. mej. de Wolf. 1 kamer id. wed. Pouwer. 2 kamers noordstr. wed. Hendrikse 7 kamers markt D. Bommeljé. 1 huis met 6 kamers, keuken en tain zuidstr. mevr. Drabbe. 1 huis met 6 kamers en keuken weststr. A. de Ligny. 1 huis met 7 kamers, keuken en tuin markt H.Minderhoud. 2 kamers ooststr. G. Wisse. 5 singel P. de Meijer. 3 noordstr. mej. Flornsse. 4 ooststr. wed. Janse. 3 a noordstr. C. Schoonen- boom. 1 huis met 5 kamers en keuken vroon A. de Ligny. 1 huis met 5 kamers en keuken badhuis weg id. 1 kamer weverij- straat J. van Slays. 4 kamers weststr. G. v. d. Putte. NOGMAALS „De visschersvloot-revue ter gelegen heid van liet Koninklijk bezoek aan Zeeland." Ter aanvulling van ons „opwekkend woord" in het vorig nummer nog het volgende: Het vertrekuur van de Mid- delburgsche boot is nu gesteld op 8 uur 's morgens (van de Loskade te Middelburg) inplaats van kwart over zes. Deze ver andering zal zeker de deelname ten goede komende morgenstond moge goud in den mond hebben, velen zijn daarvan maar moeilijk te overtuigen. Bovendien zal er om 8 uur nog wel een weinig van het edele metaal over zijn. X, Y en Z.

Domburgsch Badnieuws | 1907 | | pagina 1