ZATERDAG. 31 AUGUSTUS 1937. Aangekomen Vreemdelingen j Gent. weg.. Vijf en Twintigste jaargang N<>.10. ZEIsT ■VE.EE^dlIDEiljIIsrOElsriL.IJ-ST. Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland ƒ1,voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 yoor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. SOUVEREINE. Als aan den klaren hemel donk're wolken Van buien komen en de wind wast aan, Wilde geluiden door het luchtruim gaan En zee beroerd is tot haar diepe kolken. Als door den Staat, gerukt uit Vredes baan, Klinkt krijgsrumoer of d'opgezweepte [volken Ten oorlog gaan; Partijen met haar tolken Staan fel verdeeld, elk voerend de eigen [Vaan. De Hooge Bron van Licht staat vast ten [Hemel, In 't onverstoorbre blauw van reine Rust, Boven der stormen strijd en 't aardsch [gewemel. .Zoo straalt de Koninginne in God gerust, Hoog troonend onder vast geschraagden [hemel Groot-Macht van Vrede en Éénheid, [Zelf-bewust. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent met gebruik van een badcostuum (voor dames en voor heeren die van het gemengde bad gebruik maken) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 80,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent. Abonnementen alleen in het Badpavil joen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenbadeu. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Gemengd. Totaal. Vrijdag 23 Aug. 4 29 37 70 Zaterdag 24 20 45 67 122 Zondag 25 24 29 61 114 Maandag 26 20 29 37 86 Dinsdag 27 9 39 56 104 W oensdag 28 12 60 57 129 Donderdag 29 21 51 26 98 110 282 331 723 De Baddokter B. Vaandbageb is dagelijks te consulteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren; aan huis van 8'/29'/2 uur vrm. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 31 Aug. nam. 7,16 Zondag 1 Sept. vrm. 7,57 Maandag 2 9,13 Dinsdag 3 10,32 Woensdag 4 11,30 Donderdag 5 nam. 12,16 Vrijdag 6 12,64 Zaterdag 7 1,25 N. M. Van 22 tot en met 29 Aug. In het dorp en verschillende villa's I Aantal I personen mevr. Boasson jongeh. J. J. Bellingwout jongcj. H. E. Bellingwout mej. Ida Brouwer-Nauta dhr. P. Brouwer mej. A. van de Drost dhr. Hedwig Dilthey en fam3 dhr. L. H A. Drabbe dhr. H. J. Eenhoorn dhr. II. Goetzee dhr. Jhr. J. W. C. Quarles van Ufford Jonkvr J. van Styrum dhr. en mevr. Lelleger-Elout dhr. en mevr. E. Villon mej. M. Wiener Jonkvr. Wittert van Hoog land In het „Strandhötel": mevr. Dangotte en familie 6 dhr. en mevr. Th. M. G. de Grez en familie S dhr. en mevr. Prof. Minaut en familie 3 dhr. en mevr Prerart 2 dhr. en mevr. R Tornord en familie 3 In het Schuttershof: familie Dierikx 3 dhr. Chevalier van der Eist- familie en bediening 7 dhr. Henrich Honfer dhr en mevr. de Joncheere- Tak dhr. L. R Thomas en fam. In het hötel „de l'Europe": mej. C. Blaise dhr. J. A. van den Bergh en familie 3 dhr. M. Cattoir dhr. P. Dumon Tak dhr. K. Engelhardt dhr. Ferd. Howé mej E. Liefmans dhr. en mevr. E. H. Le Royer mevr. de wed. J. W. M. Rodenburg-Tak dhr. Mr. L. N Rodenburg dhr. August Schwanenberg In Pension „Klein Duinoord" dhr. N. Aretz I Rheijdt. dhr. P. Brantsema en fam. 3 Bu9sum. dhr. E. Clevenhaus Aken. dhr. Adolf Frikcnhaus I Nettmann. Middelburg. Dordrecht, id. Amsterdam. id. Arnhem. Rheijdt, Amsterdam. Middelburg, den Haag. id. Haarlem. Maastricht. Lyon. Middelburg, den Haag. Gent. Ginniken. Kreuznach. Brussel. Keulen. Brussel. M' Gladbach. Hilversum. Charleroy. Vilvorde. Antwerpen. Brussel. Middelburg. Heidelberg. Gent. Brussel. Genève. Hilversum, den Haag. Barmen. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 1 September. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9l/2 uur Ds. G. A. van deb Hooft. Nam. 2 uur Ds. G. A. van deb Hooft. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur Lezing. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 10'/2 uur de H. Mis. Voor bet badseizoen zijn nog te bnnr: Wisselkantoor. Tot wisseling van buitenlandsche munt speciën bestaat bij den heer H. M. Kesteloo, Hulppostkantoor, gelegenheid. 4 kamers zonder pen sion noordstr. C. W.de Bakker. 1 kamer heeren- straat wed. de Jonge. 2 kamers weverij straat J. Provoost. 7 kamers en keuken id. J. Ph. Risch. 7 kamers en keuken station straat. J. Gabriëlse. 1 kamer zuidstr. J. Sinke. 4 kamers weverij- straat. A. Provoost. 1 kamer wyn- gaardstr. mej. de Wolf. 1 kamer id. wed. Pouwer. 2 kamers noordstr. wed. Hendrikse 7 kamers markt D. Rommeljé. 1 huis met 6 kamers, keuken en tuin zuidstr. mevr. Drabbe, 1 huis met 6 kamers en keuken weststr. A. de Ligny. 1 huis met 7 kamers, keuken en tuin markt H. Minderhoud. 2 kamers ooststr. G. Wisse. 5 ff singel P. de Meijer. 3 noordstr mej. Florusse. 4 o ooststr. wed Janse. 3 noordstr. C. Schuonen- boom. 1 huis met 5 kamers en keuken vroon A. de Ligny. 1 huis met 5 kamers en keuken badhuis- id. 1 kamer wevery- straat J. van Slays. 4 kamers weststr. G. v. d. Putte. Gevonden voorwerpen. Een gouden broche; een gouden ring, terug te bekomen door bemiddeling van den Directeur der Domburgsche Zeebad inrichting. Een rood lederen portemonnaie met eenig geld, terug te bekomen bij de bad- vrouw op het damesstrand. Een werkzak, terug te bekomen bij den Rijksveldwachter M. Lievense. Een kleine portemonnaie met eenig kopergeld, terug te bekomen bij den kas telein op het Badpaviljoen.

Domburgsch Badnieuws | 1907 | | pagina 1