ZEILT ^ZEEIEIMIIDIElLiniTGrlEILTLIvTST. Aangekomen Vreemdelingen SOCIËTEIT „LUCTOR ET EMERGO". Groote Zaal van het Badpaviljoen. Woensdag 21 Augustus 1907, CONCERT SNIPPERWEDSTRIJD DANSMUZIEK, D A N S IVI U Z 1 E K, Het Domburgscli Badnieuws verschijnt ieder en Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonn emenfc voor Nederland J 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers ƒ0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 yoor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 17 Aug. nam. 7,05 Zondag 18 Maandag 19 Dinsdag 20 Woensdag 21 Donderdag 22 Vrijdag 23 Zaterdag 24 8,14 vrm. 9,05 10,19 11,23 nam. 12,20 1,06 V. M. 1,51 dhr, Jhr. R. J. Boddaert dames Bötterling mej. Beckholdt mevr. Beenhouwer dhr. Dr. Brockhoff en fam. dhr, L. Bangua dhr. Josef Bertrand mej. Therese Büttchen dhr. en mevr. Damme-Arnt- zenius en familie mevr. Eschbaum en fam. mejErmerins en bediening dames H. en E. Fonger dhr. en mejGeertvliet en familie dhr gd mevr. Goethart, fam. en bediening mevr. H. J. van de Griend- Tri tschy mevr. M. Goldberg dhr. L. Goedhart en fam. dhr. Josef Hecker mej. Anna Hilker dhr. A. A. H. Hosang jongeh. J. Hosang dames W. en D. Hamel mej. A. Janssen dhr. J. H Kopmels mej. M. Küper dhr. en mevr. Kochlin en familie jongeh van Loohuizen dhr. E. Loges dhr. A. Loges mevr. Leis mej. W. van der Lek de Clercq mej. E. van der Lek de Clercq mej. Gundi Muller mevr. Mannesmannen fam. mej. Malgo jongeh Malgo mej. W. E. van de Putte dhr. J. Poiries-Leijsin en familie dhr. J. J. Stoel dhr. J. van Sluijs mej. A. Scholten dhr. Graaf von Spee mevr. de Gravin von Spee mevr. de Gravin Schmiesing mej. Teixeira de Mattos dhr. en mevr. van Vloten- de Vries mej. E van Vloten mej. "Weiss dhr. Dr. Wesenfeld dhr. en mevr Zomer, fam. en bediening Aantal personen Van 8 tot en met 15 Aug. In het dorp en verschillende villa's: Rotterdam. Dusseldorf. Arnhem. Amsterdam Bonn. Amsterdam. Elberfeld. Dusseldorf. Tilburg. Köln. Middelburg. Bonn. Middelburg. Dusseldorf. Rotterdam. Berlijn. Dusseldorf. Elberfeld. Dusseldorf. Blaricum. id. Rotterdam. id. id. M' Gladbach. id. Apeldoorn. Elberfeld. id. Rotterdam, den Haag. id. Köln. Remscheid. Middelburg. id. Souburg. Brussel. Middelburg. id. Arnhem. Schloss-Heltorf. id. id. den Haag. Haarlem, id. Dusseldorf. Barmen. Kalk. In het Badhötel: Aantal personen dhr. Prof. Dr. PhilR Abegg Brealau. dhr. en mevr. Hulsman- Hartsen 2 Groningen. dhr. Michel Oppenheim Mainz. dhr. en mevr, Mvan Regen water 2 Antwerpen. dhr B. Spies den Haag. heeren J. en M. Spies 2 Zutphen dhr. Albert Salomon Pfaffendorf-Co- blenz. dhr. Truijman Spas Antwerpen. In het Schuttershof: dhr. E. von Beckevrath Crefeld. mej. Judith de Buck St. Nicolaas. dhr. H. Crone en familie 6 Duisburg. dhr. en mevr. Carlo Croati 2 Luik. dhr. D. Evertz de Bilt. dhr. W. E. Evertz id. mevr. Rich. Hahn Berlijn. dhr. W. Horr Köln. dhr. J. M H. van 'tOever Breda. mej. H. Tjallingi Harlingen. mej. Alice Thomas Luik. dhr. en mevr. J. Verbiest 2 St. Nicolaas. dhr. Dr. A. Würst Miinater i/W. dhr. Dr. Warburg en fam. 5 Köln. Gebruikte Baden. Heer en. Dames. Gemengd. Totaal. den Haag. Brnssel. id. Antwerpen, New York. Utrecht. Bergen op Zoom. Köln. Antwerpen, id. id. Oosterbeek. Middelburg. Brussel. Köln. Antwerpen. Bussum. Vrijdag 9 Aug. 18 59 60 137 Zaterdag 10 10 51 33 94 Zondag 11 20 56 66 142 Maandag 12 28 55 74 157 Dinsdag 13 24 53 60 137 Woensdag 14 22 71 59 152 Donderdag 15 11 47 53 111 133 392 405 930 In het hotel „de l'Europe": mevr. de Douairière van Alphen en familie dhr. Henri de Bakker dhr. George van Bokke mej. M. C. Bauttin dhr. James Goldfield en fam. mevr. C. Janssen en fam. dhr. M. Lafontijn mevr. Mathes, familie en bediening dhr. V. den Nood en fam. dhr. J. van Praag en fam. dhr. en mevr. L Rulède dhr. M. Sanders en familie dhr. J. J. Sprenger dhr. en mevr. Truckau 2 mevr. Prof. Tillmann, fam. en bediening dhr. Ch van den Voodt en familie familie de Waard In het pension „Wiihelmina": dhr. en mevr. Gust. Boven- siepen, fam. sn bedien. 9 Mettmann. dhr. J. C. Schoute Rotterdam. De Baddokter B. Vaandrager is dagelijks te consulteeren in bet Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren; aan buis van 8 '/29 Va uur vrm. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 18 Aug. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9'/2 uur G. A. van dee Hooft. Nam. 2 uur Ds. G. A. van dee Hooft. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur Ds. J. B. Netelenbos, Pred. te Oostkapelle. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 10'/2 uur de H. Mis. AMUSEMENTEN. te geven doob de Directie EGREI3SY SANDOR. Entrée 50 cent. Aanvang 8 nnr. Leden en houders van introduefciekaar- ten hebben vrijen toegang; houders van dagkaarten met bijbetaling van 25 cent. Donderdag 22 Augustus 1907, (VOSSENJACHT) PER FIE T S, uitsluitend open voor leden en geintro- duceerden van de Sociëteit „Luctor et Emergo". Samenkomst op het Badpaviljoen des namiddags te 2 ure. De tocht gaat naar de ORANJEZON. Aanmelding bij den Directeur der Zee badinrichting, door wien verdere inlich tingen verstrekt zullen worden. Donderdag 22 Augustus 1907, voor kinderen tot 9 uur. Entrée 25 cent. Aanvang 7 nnr. Om 9 uur prijsuitdeeling Vossenjacht. Leden en houders van introductiekaarten hebben vrijen toegang. Zaterdag 24 Augustus 1907, voor kinderen tot 9 uur. Entrée 25 cent. Aanvang 7 nnr. Leden en houders van introductiekaar ten hebben vrijen toegang. Verloren voorwerpen. Een broche. Terug te bezorgen bij Mej. Ph. Ooetman Geblings, Villa Franpoise.

Domburgsch Badnieuws | 1907 | | pagina 1