ZATERDAG, 6 JULI 1907. SU ZEIN" ^IR.IEIEIMIIDIElLIlNrGrlE^TLICrST. Aangekomen Vreemdelingen 1 Vijf en Twintigste jaargang N°. 2. Het Domburgseli I3»cliiieii."ws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland f 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen f 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBUBG, bij den Heer H. M Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgen 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent met gebruik van een badcostuum (voor dames en voor heeren die van het gemengde bad gebruik maken) of zwembroek en één Randdoek Bij abonnement 30 kaartjes f 10, 100 80,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in de melktent. Abonnementen alleen in het Badpavil joen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, aal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op liet strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme t>iuueiil)aclen Van 27 Juni tot en met 4 Juli. villa's 4 In het dorp en verschillende j Aantal 1personen mej C, Dourleijn dhr. en mevr. van Deinse, familie en bediening jongeh M. Eschbaum mevr. Elont-Voorbeijtel, familie en bediening dhr. en mevr Staatsanwalt Freitag en ftmilie dhr. Regierungsrat Feeder en familie mej. Frieswijk dhr. en mevr. Hosang, fam. en bediening dhr. en mevr. Mr. J. A. Heyse, fam. en bedien, mevr. van den Heuvel en familie dhr. en mevr. Heinemann en familie familie Hijner mevr. Huizinga-Schorer, familie en bediening mevr. Dr H van der Kamp- Buteux, fam en bedien, mej. N. Luteyn mevr. Mölders en familie dhr. Meijer en familie dhr. W. A. Ochtman dhr. J J Ochtman mevr. Oortman Gerlings- Raronessevan Heerdt en familie mej. C. van de Pntte ■mej. G M. van de Putte Jonkvr. H. van der Poll familie Pclkmann »dhr. Jhr J. W. C. Quarles van Ufford Ierseke. Amsterdam. Keulen. 4 den Haag. 5 Ilildesheim 7 id. den Haag. 7 Middelburg. 7 id. 3 Rotterdam. 3 Hildesheim. 5 Haarlem. 6 Groningen. 7 Middelburg. Ierseke 6 Hildesheim. 3 id. Goes. id. 5 Utrecht. Souburg. id Utrecht. 3 Hildesheim. den Haag. mej Reepmaker mej M. Scheele mej. Schut mevr. Sprenger-Larabrecht- sen dhr. en mevr Snoep, fam en bediening mej Stoel mej. W. van Sluijs dhr. Mr A. Scholten dhr. Generaal Majoor von Stein Callenfels dhr. W. P. S. von Stein Callenfels dhr. Dr. A. H. Vossenaar en familie familie de Waard In het Badhötel: mevr. E. Arenberg dhr. Kallmann, familie en bedieuing mej. Kaiser dhr. Oberregierung9rat Mayer, fam. en bedien, dhr en mevr. J. W. Meije9 en familie dhr. Carl von Neufville en familie mevr. Thierens en familie mej. Zip In het „Strandhötel": mevr. Dr. Goldschmidt, familie en bediening dhr. en mevr. C. St. A. Geibel dhr. en mevr. Trachsel en familie In het Schuttershof: dhr en mevr. von Kühl- wetter mej Mc. betman en bedien, mej. F. C. M. Lennan mej Rintoul dhr. W. F. Unger dhr. en mevr. J. Vink Aantal personen Rotterdam. Neuzen. Oosterbeek. Haarlem. Middelburg. id. Leiden. Houston Texas S. A. den Haag. Delft. Zwolle. Bussum. Niii Berlin. Middelburg. Magdeburg Londen. Frankfurt a/O. Dordrecht. Middelburg. Frankfurt a/O. Leipzig. Bern. Minden. Montreal Canada. id. Scotland. Amsterdam, id. Zaterdag Zondag Hoogwater te Domburg. Dinsdag 9 Woensdag 10 Donderdag 11 Vrijdag 12 Zaterdag 13 6 Juli vrm. 10,52 11,42 nam. 12,25 1.03 1,36 N. M. 2.12 2,47 Springtij. 3,22 Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Gemengd. Totaal Vrijdag 28 Juni 6 6 Zaterdag 29 Zondag 30 3 3 Maandag 1 Juli 1 1 Dinsdag 2 1 3 10 14 Woensdag 3 1 1 10 12 Donderdag 4 2 6 8 2 6 36 44 Voor bet badseizoen zijn nog te buur: 1 kamer In het hdtel „de l'Europe": dhr. Anteunissen den Haag. mej. Bero Brussel, mejClaeys met gezelschap 85 id. mevr. E. E. v. d. Hoff-Korff en familie 2 Zaandam, mej V. Hankar met gezel schap 27 Brussel, mej. Mvan Janicki Cleveland U. S. A. dhr. Robbe Bergen op Zoom. mej. T. G. Toinad. Cleveland U. S. A. In het pension „Wilhelmina": dhr. D. Houtzager. Brugge, dhr. J. van de Pitte id dhr. G. Paul id dhr. G. van Raijtsel id. dhr. T. van Ruijtsel Brussel, dhr. D de Smet Gent. dhr. J. J. Smits Rotterdam. De Baddokter B. Vaandrager is dagelijks te coDsnlteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 urenaan huis van 8'/29'/2 uur vrm. 8 kamers zonder pen sion id. C. W.de Bakker. 1 kamer heeren straat wed. de Jonge. 2 kamers weverij- str iat J. Provoost. 2 id. J. van Sluijs. 4 west9tr. tot 25 Jali G. v. d. Putte. 7 kamers en keuken id. na 15 Aug. J. Ph. Risch. 3 kamers 1 station- 1 straat. D. Trieller. 7 kamers en keuken id. J. Gabriëlse. 3 kamers schuit- vlotstr. wed. Passenier. 1 kamer zuidstr. J. Sinke. 1 id. wed. v. Rooijen. 2 kamers id. L. Louwerse. 4 weverij straat. tot 19 Juli en na 1 Sept. A. Provoost. 5 0 noordstr. na 19 Aug. wed. Hendrikse. 2 kamers en keuken ooststr. wed.v.d Hage. 4 kamers id. tot 2 Aug. wed. F. Jause. 4 kamers met pension id. na 5 Aug. J. Wis9e. 4 kamers id. tot 15 Aug. P. C. Koeijers. 2 kamers en kenken wtfn- gaardstr. S. Louwerse. 2 kamers id. tot 23 Juli Almekinders. 2 id. mej. de Wolf. 1 kamer id. wed. Pouwer. 3 kamers markt D. Bommeljé. 7 id. na 1 Aug. id. 1 huis met 6 kamers. keuken en tnin znidstr. mevr. Drabbe. 1 huis met 5 kamers en keuken weststr. A. de Ligoy. 1 huis met 6 kamers i en keuken id. id. 1 huis met 7 kamers, keuken en tuin markt H.Minderhoud. 2 kamers ooststr G. Wisse. 2 duinw. na 15 Aug. j M. Wisse.

Domburgsch Badnieuws | 1907 | | pagina 1