lEIDT ^IRIEIE^IDIELI^GKEIOTlICrST. OPENING TM HET BADSEIZOEN Aangekomen Vreemdelingen Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdag, gedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland 1,25; afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. 1 Juli. Sluiting einde September. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgen S ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent met gebruik van een badcostuum (voor dames on voor heeren die van het gemengde bad gebruik maken) of zwembroek en één banddoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 80, Voor het gebruik van meer handdoeken .zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in <de melktent. Abonnementen alleen in het Badpavil joen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen vaneen bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme Ibiniienbacleii» Tot en met 27 Juni, In het dorp en verschillende villa's: Aantal dhr. en mevr. Alberta-Sal- berg, familie en bedien, dhr. en mevr. Benjamin Bourland dhr. en mevr. Boone mevr. Bestree mej. Bestree tnej. Daydam anej. L. Dekker mevr. Baronesse van Har- denbroek van Lockhont dhr. Jhr. W. do Jonge van Ellemeet mevr. Japikse mevr. Knickenberg-van den Arend en familie mej. Kaiser mej. M, Lij sen mevr. S. C. Lombaard-Risch en familie mej. Mosiel mej. Ogterop mevr. Obonssier en fam. mevr. Pohlmann mej. P. Roelse mejM. Roelse mej. W. J. Risch mevr. Salberg-Kakebeeke jongej. Olga Salberg Middelburg. Cleveland U. S. A. Middelburg. Brussel, id. New York U. S. A. Veere. Noordwgk. Breda. Middelburg. Bonn. Middelburg. Neuzen. Nieuw Hellevoet. Utrecht. Middelburg. Antwerpen. Delft. Vlis8ingen. id. Middelburg, id. id. dhr. eu mej. Slooten mej. C. Sprenger dhr. C. A. Sprenger dhr. en mevr. Toorop, fam. en bediening familie de Villeneuve fam. van Walree en bedien, mevr. H. C. van der Zee mej. Zip In het Badhotel: Aantal personen Vriezeveen. Haarlem, id. Amsterdam. Alblasserdam. Apeldoorn. Rotterdam. Middelburg dhr. H. E. Beunke en fam. 3 Utrecht. dhr. Edgar Bromberg Hamburg. mej Frida Busse id. dhr. en mevr. Commerzien- rat Beussen en familie 3 Crefeld. dhr. M. Doorenbos Middelburg. mej. S. C. van Dörnberg Heiden. mevr. Du Rieu en familie 2 den Haag. mej. Garnon Utrecht. mevr. Dr. Gottschalk Aachen. mej. A. Grand Moskau. dhr. Dr. Phil. Gerhardt en familie 2 Freiburg. dhr G. Hoefer Utrecht. mevr Hijmans den Haag. dhr. M. Hiimans Tiel. mej. J. Huitzsllert Genevinse. dhr. Max Henmann 1 Maastricht. dhr Jongkindt Dordrecht. dhr. Jongkindt den Haag. mejIgnatieff Moskau. dhr. Oberforster R. Kan- zow en familie 7 Düsseldorf. mej. E. H de Koning Dordrecht. mej. H. Kraaij Bordeaux. dhr. N. Liefstinck den Haag. mej. Olga von Mohl St. Petersburg. mevr Oosterlaan-Jongkindt den Haag. dhr. Dr. R. Sillib en fam. 3 Heidelberg. dhr. en mevr. J. J.Smit Jzn. 2 Slikkerveer. dhr. Ferd. Hub. Schmitz Keulen. mevr. Martha SpieB en fam. 5 Moskau. dhr. C. Schoute Wormerveer. dhr. J. C. Schoute Rotterdam. dhr. J. F. Schill en familie 2 deu Haag. mej. A. Thorspecker Bremen. dhr. en mevr. Baron en Baronesse Taets van Amerongen van Wouden berg en familie 4 Utrecht. mej. Ida van Veeren Ede. mevr. Wichera Wierdsma en familie 2 Hilversum. In het Schuttershof: dhr. Elwijn Barrow en fam. 2 Londen. dhr. Boog-Scots Edenburgh. dhr. H. Friederichsen en familie 6 Antwerpen. dhr. W. Fraiisebach Elberfeld. dhr. van Geijt en familie 2 Amsterdam. dhr. H. J. E. Gerlach van St. Jooaland. Voorburg. dhr. A. Hamer Breda. dhr. R. Holvoet Iaeghem. dhr. M. Holvoet id. dhr. en mevr. Rich. Hahn 2 Crefeld. mevr. Prof. Heijdweiller Münster i/W. dhr. Mabesone en familie 2 Amsterdam. dhr. G. L. Marinet Brussel. dhr. J. P. Marinet id. familie Massee 4 Goes. dhr. V. Negrinck Ingelmunster. dhr. G. T. Nijs Rotterdam. dhr. en mevr. A, van Nieuwenhugsen 2 Kortrgk. Aantal personen 2 2 dhr. W. F. van Nas dhr. en Mevr. A. Pietera mevr. du Perron eu fam. dhr. eu mevr. J. Schippers In het hotel „de l'Europe": dhr. van Braam van Vloten dhr. Dr. van Hoek, familie en bediening dhr. W. F. Pot familie W. Sorer mevr. van Vlooten dhr. van Vlooten dhr. P. J. de Wilde In Pension „Klein Duinoord" mej. A. Grafthuis mej. B. de Sitter mej. Th. de Sitter mej. E B. Vink Rhenen. Brussel. Amsterdam, id. den Haag. Utrecht. Slikkerveer. Antwerpen. Bennekom. id. Kattendgke. Groningen. Arnhem. Groningen. Amsterdam. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 29 Juni nam. 4,06 Zondag 30 ti 5,02 Maandag 1 Juli n 6,— Dinsdag 2 n 6,67 L. E. Woensdag 3 M ii 8,— Donderdag 4 vrm. 8,41 Vrijdag 5 n 9,61 Zaterdag 6 n 10,52 Gebruikte Badeu. Tot 28 Juni 60 baden. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 30 Juni. Ned. Herv. Gemeente. Voorn. Geen dienst. Nam. 2 uur Ds. Lazondbb van Zoutelande. Gereformeerde Kerk. Voorin. 9 uur Ds. B. B. tan den Hoobn. Nam. 2 uur Ds. B. B. tan den Hooen. Hulppost- en Hulptelegraafkantoor te Domburg. Het Hulppostkanioor is geopend van 16 September tot en met 15 Juli. Op werkdagen 7,- 7,30; 8,3012,30; 1,30—3,— 6,30—7,—. Op Zon- en feestdagen 7,8,30 Toorm. van 16 Juli tot en met 15 September. Op werkdagen 7,-12,30; 1,303, 5,30—7,—. Op Zondagen 7,-8,30; 12,301,30. Hel Hulptelegraafkantoor is geopend: van 16 September tot en met 15 Juli. Op werkdagen 8,3012,30; 1,303, 5,30—7,—. Op Zon- en feestdagen 7,308,30 Toorm. van 16 Juli tot en met 15 September. Op werkdagen 7,3012,30; 1,303, 5,30—7,30. Op Zondagen 7,308,30; 12,301,30. VEETEEK DEE POSTEN. 7,20; 1,— 6,20. Op Zon- en feestdagen alleen de eerste Terzending. Alles Spoortijd. ri O Vijf en Twintigste jaargang N°. 1,

Domburgsch Badnieuws | 1907 | | pagina 1