ZATERDAG, 44 AUGUSTUS 4906. Aangekomen Vreemdelingen 0 Vier en Twintigste jaargang N°. 6 IEHnT -^I^EE^dlIDELIiTa-EIsrLICrST. Het Domburgsoh Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland 1,voor het Buitenland 1,25j afzonderlijke Nommers 0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen 0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MIDDELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Pieterstraat F 33. ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens 8 ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent met gebruik van een badcostuum (voor dames) of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 30,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes ie bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes uitsluitend verkrijgbaar in 4e melktent. Abonnementen alleen in het Badpavil joen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden, Temperatuur van lucht en water wordt «dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme binnenlbaden. Van 2 tot en met 9 Aug. In het dorp en verschillende villa's: Aantal I personen mej. S. van de Ameele Oostburg. Jonkvr. C. Boogaert den Haag. mej. M. Berdenis van Ber- lekom Middelburg. mej. H. M. Guldensteeden- Egeling Zeist, dhr. Gerards Amsterdam, mevr. van der Griend-Trit- schy en familie 3 Rotterdam, familie van 't Hooft 6 Dordrecht, dhr. en mevr. H. Hertel en familie 7 Munster, dhr. C. de Haan Dordrecht, mej. P. de Haan-Peeman id. jongeh. en jongej. Hohrath 2 Rheijdt. dhr. Dr. Hazenbalg en fam. 4 Hildesheim. dhr. Jhr. Mr. J. W. C. de Jonge van Ellemeet Zierikzee. dames Kornelesse 2 Souburg mej.vanKetwich Verschuur Leeuwarden, dhr. Lurkus Brouwershaven, dhr. C. Minderhoud Gouda, mej. A. C. Malgo en fam. 2 Middelburg, mej. A. M. van de Plassche Oostburg. jongeh. F. A. van de Pias- sche id. mej. Polman Kruseman Middelburg, mej. M. Proos id. dhr. H. Proos id. jongeh. van der Pol Utrecht, mej. Pijl en familie 4 Amersfoort, dhr. Graaf von Spee, fam. en bediening 6 Heltorf. mej. C. F. Sprenger Zierikzee. mej. H. Salomonson Rotterdam, dhr. A. Sanders, fam. en bediening 7 id. jongeh. P. C. Steenhart Oostburg. jongeh. G. J. Steenhart dhr. W. J. de Vries dhr. J. Vaandrager dhr. en mevr. Voorhoeve en familie mej. B. de Waard In het Badhötel dames Brandt dhr. Carl Eckhard en fam dhr en mevr. Gentrup en familie dhr. Dr. W. Hirschberg dhr. Mr. H. D. van Ketwich Verschuur familie A. A. Kolff en be diening dhr. Licke Haskort mej. Maas dhr. en mevr. Mr. A. W. Romkes dhr. en mevr. E. Remij, familie en bediening mevr. Tresling-Alberda van Ekestein Jonkvr. van Wassenaer In het „Strandhötel": dhr. Gustav Amann dhr. Jhr H. A. M.van Asch van Wijk dhr. F. Dubail mej. Gleichman dhr. von der Heyden dhr. Mr. J. C. P. E. Menso dhr. en Mevr. Ufer dhr. C. Vriesendorp, fam. en bediening In het Schuttershof: familie Koch dhr. W, Renner dhr. A. Spies dhr. M. Verrijn Stuart Aantal personen i Oostburg. Groningen, den Haag. Rotterdam. Bussum. Amsterdam. Mannheim. Bonn. Dresden. Leeuwarden. Rotterdam. Dusseldorf. Bennekom. Groningen. Bendorf. Groningen. Bennekom. Freiburg. Utrecht Rotterdam. Amsterdam. Engard. den Haag. Essen. Dordrecht. Rotterdam. Ludwigsburg. Spellen, i Hilversum. dhr. F. Burney Londen. dhr. W. Blaess Antwerpen. dhr. Blum Berlijn. mej. M. A. Döz Haarlem. mej. M. A Dutfers Amsterdam. mevr A. Havinghorst-Spoel id. dhr. Hanar Dusseldorf. dhr. D. de Hoorn Chistelles. dhr. IJ. de Hoorn id. dhr. G. de Hoorn id. familie van Imschoot 2 id. dhr. Regieringsrat Ressler en familie 3 Coblenz. dhr. J. W. H. Korff Vlissingen. dhr. G. de Man Chistelle9. dhr. Neave en familie Schotland. dhr. J. C. Oei schlager Ginneken. dhr. A. Oliver Londen. dhr. W. E. van Rijkom Ginneken. dhr. L. de Raet Brussel. mej. G. J. Thomassen Hilversum. familie Ummels Alberts 3 Hamoir. familie G. Wurth 2 Brussel. familie Weverbergh de Vleeschhouwer 9 id. Hoogwater te Domburg. Zaterdag Zondag Maandag 13 Dinsdag 14 Woensdag 15 Donderdag 16 Vrijdag 17 Zaterdag 18 11 Aug. nam. 12 6,09 6,57 L. K. 7,35 8,48 10,4 11,7 11,56 12,37 Gebruikte Baden. Hecren. Dames. Totaal. Vrijdag 3 Aug. 63 73 13 6 Zaterdag 4 46 50 96 Zondag 5 54 45 99 Maandag 6 92 79 171 Dinsdag 7 64 42 106 Woensdag 8 72 117 189 Donderdag 9 38 46 84 429 452 881" De Kadclolsteir B. Vaandbageb is dagelijks te consulteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren; aan huis van 8 '/29'/a uur vrm. Openbare Godsdienstoefening Zondag 12 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9% uur Ds. G. A. van deb Hoopt. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Ds. B. B. van den Hoobn. Nam. 2 uur Ds, B. B. van den Hoobn. Roomsch Katholieke Kerk. Zondag 12 Aug. de H. Mis om 8 uur en 11 uur. Woensdag 15 Aug. de H. Mis om 8 uur en 11 uur. Dagelijks in de week de H. Mis om 8 uur. Voor het badseizoen zijn nog te hnnr: 2 zit-en 3 slaapkamers station straat na 23 Aug. J. Gahriëlse. 1 kamer heeren straat na 31 Ang. wed. de Jonge. 1 huis met 6 kamers en keuken weststr. na 4 Sept. P. Janse. 1 kamer weverij straat van de Ameele. 1 ooststr. G. Wisse. 1 kamer noordstr. na 20 Ang. wed. Hendrikse. 5 kamers en keuken ooststr. na 2S Aug. J. Wisse. 1 kamer wiju- *aardstr. na 10 Aug. wed. Pouwer. 1 singel Jan Lourense. 1 H markt na 15 Ang. D. Bommeljé. 1 wijn- gaardstr. na 21 Aug. Almekinders. 1 kamer ooststr. P. C. Koeijers. 1 wijn- gaardstr. J. v. d. Hage. 1 huis met 4 kamers en 2 keukens weststr. na 31 Aug. A. M. Romeijn. 7 kamers noordstr. na 27 Aug. mej. Flornsse. 4 markt na 15 Aug. H. Minderhoud. 1 gemeubii. huis weststr. na 27 Ang. J. Scheele. 2 kamers duinweg na 15 Aug M. Wisse. l kamer znidstr. na 20 Ang. J. Siake.

Domburgsch Badnieuws | 1906 | | pagina 1