ZATERDAG, 26 AUGUSTUS 1905. ZELÜNT 'vni^E]EnvniDExJi3sra-E3nsriJiJ"ST. DOMBIMCHE ZEEBAIIMHTIM. Aangekomen Vreemdelingen C\ ®rieen Twintigste jaargang no, 8. ,L T-j Het Domburgsch Badnieuws verschijnt iederen Zaterdaggedurende het Badseizoen. Abonnement voor Nederland voor het Buitenland ƒ1,25; afzonderlijke Nommers /"0,10. Advertentiën 10 cent per regel; abonnement voor het seizoen 5 cent per regel. Adressen, bevattende naam en woonplaats, tegen ƒ0,60 voor het geheele seizoen. Bureaux: te DOMBURG, bij den Heer H. M. Kesteloo; te MTD DELBURG, ter drukkerij van C. H. J. van Benthem Jutting, St. Piete straat F 33. BEPALINGEN omtrent het verkrijgen van toegang tot het Badpaviljoen. Ieder die te Domburg of aangrenzende gemeenten vbbblijf houdt ingezetene zoowel als niet ingezetene moet, om toegang te verkrijgen tot het Badpaviljoen, voor zien zijn van een toegangkaart, te beko men bij den kastelein tegen betaling volgens onderstaand tarief: pers uitéén gezin. Hoogwater te Domburg. Zaterdag 26 Aug. vrm. 9,57 Zondag 27 11,1 Maandag 28 11,53 Dinsdag 29 nam. 12,40 Woensdag 30 1,18 N. M. Donderdag 31 1,53 Vrijdag 1 Sept. 2,32 Zaterdag 2 3,19 Per 2 personen uit één persoon. gezin. •week-kaarten 1,50 2,50 4, maand 5,8,9, seizoen 10,14,18, Dag-kaarten 0,25 per persoon tot een maximum van ƒ1,50 voor een gezelschap. Houders van week-, maand- en seizoen- Tcaarten hebben toegang tot alle lokalen en terrassen, ook bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden. Houders van dag-kaarten eveneensbij muziekuitvoeringen of andere feestelijk heden echter eerst na betaling tot het bedrag dat als entree van het publiek geheven wordt. Bezoekers die niet langer dan een dag in Domburg vertoeven, hebben vrijen toegang tot de Groote zaal met daaraan gelegen veranda en terras aan de zeezijde, uitgezonderd bij muziekuitvoeringen of andere feestelijkheden waarvoor entree van het publiek geheven wordt, Commissarissen behouden zich het recht voor in bijzondere gevallen over de lokalen en het terras te beschikken. Gebruikte Baden. Heeren. Dames. Totaal. Vrijdag 18 Aug. 49 71 120 Zaterdag 19 63 59 122 Zondag 20 28 28 56 Maandag 21 52 95 147 Dinsdag 22 59 56 115 Woensdag 23 24 28 52 Donderdag 24 42 50 92 317 387 704 Van 17 tot en met 24 Augustus, In het dorp en verschillende villa's: Aantal ZEEBADEN. Het bad is geopend van des morgens S ure tot zonsondergang. Prijs van een Zeebad 35 cent met gebruik van een badcostuum (voor dames) <of zwembroek en één handdoek. Bij abonnement 30 kaartjes 10, 100 30,— Voor het gebruik van meer handdoeken zijn in de melktent op het strand kaartjes te bekomen a 5 cent per stuk. Badkaartjes verkrijgbaar aan het pavil joen en in de melktent. Abonnementen alleen aan het paviljoen. Badkaartjes zijn geldig voor het geheele seizoen. De tijd toegestaan voor het nemen van een bad met inbegrip van uit- en aankleeden •wordt gesteld op vijf en veertig minuten. Van hen die meer tijd noodig hebben, zal het nemen van een tweede bad- kaart gevorderd worden. Temperatuur van lucht en water wordt dagelijks op het strand kenbaar gemaakt. In het Badhotel en in het Badpaviljoen bestaat gelegenheid tot het nemen van koude en warme Diniiexi baden. mej J. C. Bimmel dhr H. Bimmel mej M. Berdenis v. Berle kom dhr. Ba9ters de Groot mej. Basters de Groot dhr A. C Danckaerts dhr. A. G. C. Danckaerts jongeh. G. Flipse mevr. de wed J. Goudsmit- Denekamp mevr. de wed. H. J. v. d. GriendFritschij dhr. en mevr. J. v. d. Griend Jr mej. W. J. Hamel mej. M. Houlet dhr. A. C Kesteloo dhr. J. H Kopmels dhr. en mevr. A. Mezger, familie en bediening dhr. N. Seemer dhr. Verbrugge mevr. Verbrugge mevr. Wüstenhoff dhr. Mr W.K.L.v. Walree dhr. Wiendacher mej. E. Westerveld In hei Badhotel: dhr. en mevr. G. Dijcker- hoff mevr. Reneman mevr Raphaël en bedien, dhr. Mr. P. J. J. Scholten dhr. en mevr. Dr. Zapp, familie en bediening In het „Strandhötel" dames L. en H. Carte mej H. Coblijn dhr. E. C. van Dorp dhr. Dr. Carl Koch en fam. Graaf Nesselrode dhr. en mevr. Ludwig Wil- kening dames Waller mevr. Wichers Wierdsma- Sprenger en familie personen Rotterdam. Kampen. Middelburg. Rotterdam. id. Kortgene. id. Westkapelle. Rotterdam. id. Kampen. Rotterdam. Düsseldorf. Zierikzee. Rotterdam. Montauban. Amsterdam. Terneuzen. id. Sassenheim. Amsterdam. id. Zeist. 2 Biebrich. Utrecht. 2 Londen. Leeuwarden. Düsseldorf. Brussel Hilversum, den Haag. Nürnberg. Münster i/W. Hannover. Amsterdam. Hilversum. In het Schuttershof: Aantal personen heeren Borgers 2 Amsterdam. dhr. Arn. Bogaers Helmond. raej Anna Bogaers id. familie R. Holbach 4 Brussel. dhr. en mevr. A. den Hoed en familie 3 Rotterdam. dhr en mevr de Joncheere 2 Hilversum. dhr. en mevr. J. Kloster 2 Vohwinkel. dhr. A. J. Koning Amsterdam. dhr. Dr. J Lorié Utrecht. dhr. J de Metter Amsterdam. raej. E. Massee Goes. dhr Werner Arasterdam. dhr. Frank B. Young Bristol. In het hOtel „de l'Europe": dhr. C. Rorgers Amsterdam. dhr. H. Borgers id. dhr. Baron von Pelzer— Berensberg en familie 3 Arnsberg. dhr. Raphael Londen. dhr. L. Schorer Vlissingen. dhr. Sibmacher Zijnen Rotterdam. dhr. J. G. Vegersteen Amsterdam. dhr. Werner id. dhr Dr. Wiedfeldt en fam. 8 Essen. De Baddokter B. Vaandrager is dagelijks te consulteeren in het Bad paviljoen of op het badstrand des morgens tusschen 11 en 12 uren; aan huis van 8 y.29'/2 uur vrm. Zuster Piceni, Wijngaardstraat 16, biedt zich aan om kosteloos hulp te verleenen aan zieken. Openbare Godsdienstoefening. Zondag 27 Augustus. Ned. Herv. Gemeente. Voorm. 9% uur Ds. G. A. van der Hooft. Nam. Geen dienst. Gereformeerde Kerk. Voorm. 9 uur Lezing. Nam. 2 uur Ds. H. Meulink, Pred. te Meliskerke. Roomsch-Katholieke Kerk. Voorm. half tien uur. Voor het badseizoen zijn nog te huur 2 kamers weststr. 1 kamer zuidstr. 7 kamers met keuken j weststr. 4 kamers met keuken id. 2 kamers met, keuken of pension markt 3 kamers id 4 kamers oost9tr. na 1 Sept. na 1 Sept. na 1 Sept. C. Corré. J. Sinke. J. de Voogt. J. de Voogt. wed. v.d. Halen. P. v. d. Meulen. wed. Janse. BADSTOELEN te huren tijdens den badtijd gedurende den tijd, dat de huurder achter eenvolgend den stoel bezet houdt, 0,10 (roode kaarten), per week 1,(witte maand 3,(blauwe seizoen6,(gele Het publiek wordt beleefd verzocht de

Domburgsch Badnieuws | 1905 | | pagina 1